Editörler : gubaz
09 Nisan 2018 21:54

irfyuk
Aday Memur

sanırım sınav iptal başlığını da sen açmıştın. orada da kaynakların sağlamdı.Sen İnsan Kaynaklarından ve Bölge Müdürünüz tanıdığı bir daire başkanından iptal olduğuna dair kesin bilgiler almıştı.(!) İnşallah bu dediğinin sonucu da öyle olur. :) Değilse halimiz harap.

vakitsizötenhoroz, 1 yıl önce - Alıntıya git

Benim ben doğru söylüyorum ve hata yapmam gibi bir tezim yok! Sadece duyduklarımı paylaşıyorum benim bildiklerimi ve duyduklarımı başkalarıda duysun istiyorum.

Şu sayfa yaklaşık olarak elliikibin kez görülmüş ve bu görenlerin içinde benim bildiklerimin ve duyduklarımın kat kat fazlasını bilenler var ama maalesef ya paylaşmak işlerine gelmediği için ya da yürekleri yetmediği için sessiz kalıyorlar. Benimkisi naçizane bir çaba o kadar.

Sonuç olarak umarım duyduklarım yanlış çıkar bundan hiç gocunmam.

10 Nisan 2018 16:07

doğru46
Memur

Ders Notları Yayınlandı (TEİAŞNET)

01 Mayıs 2018 00:52

Yakabo
Aday Memur

Teiaş özelleşti özelleşecek sizin düşündüğünüze bakın ya arkadaş ünvan alsan ne olur almasan ne olur

01 Mayıs 2018 13:13

ccengiz001
Şef

Teiaş özelleşti özelleşecek sizin düşündüğünüze bakın ya arkadaş ünvan alsan ne olur almasan ne olur

Yakabo, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kardeşim git işine bak kumdan kale filan yap insanlar sana mı soracak ne ile ilgileneceğini.

03 Mayıs 2018 09:26

isttis
Aday Memur

Tecrübeli ve kıdemli arkadaşlar önceki sınavda ne sorulmuş (Özelde İstatistik ünvanı için ama diğerleride olur) bilen yada konu başlıklarını hatırlayan var mı?

İRENCİ, 1 yıl önce - Alıntıya git

size mesaj atacaktım ama profiliniz izin vermiyor sınavla ilgili bir şeyler soracaktım

07 Mayıs 2018 13:30

doğru46
Memur

Arkadaşlar Şeflik ve Uzmanlık sınavının zamanıyla ilgili bilgi varmı.

12 Mayıs 2018 18:05

vakitsizötenhoroz
Aday Memur

Teknik müdürlük sınavında 2 soru hatalı. Düşük frekans sorusu ve TEİAŞla ilgili hangisi yanlıştır sorusu. Sayıştay denetimine tabidir.

12 Mayıs 2018 21:54

vakitsizötenhoroz
Aday Memur

TEİAŞ Kamu İktisadi Kuruluşu değilmiş. Hangisi yanlıştır diyordu. Yanlış olan bu olacak. TEİAŞ İKTİSADİ DEVLET TEŞEKKÜLÜ. Neyse doğru yapmışım bari. O zaman tek soru hatalı. Düşük frekans sorusu. 1.kademe 49.0 2.kademe 48.8 3.kademe 48.6 4. Kademe 48.4 ama şıklarda yoktu.

14 Mayıs 2018 21:11

vakitsizötenhoroz
Aday Memur

Kimseden ses seda yok. Herkesin sınavı iyi geçti herhalde. Kime sorsam 90 ila 100 arası bekliyor.

14 Mayıs 2018 21:27

hhassan
Aday Memur

Kimseden ses seda yok. Herkesin sınavı iyi geçti herhalde. Kime sorsam 90 ila 100 arası bekliyor.

vakitsizötenhoroz, 1 yıl önce - Alıntıya git
Sorular kolay olunca...
14 Mayıs 2018 22:44

vakitsizötenhoroz
Aday Memur
Sorular kolay olunca...
hhassan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sizde teknik müdürlük sınavına girdiniz değil mi

17 Mayıs 2018 09:47

high voltage
Şube Müdürü

12 Mayıs'ta yapılann sınavda çıkan sorulara nasıl ulaşabiliriz acaba, bilen ve yardımcı olabilecek olan var mı? Özellikle Teknik Müdürlük sınavı sorularına..

17 Mayıs 2018 14:55

vakitsizötenhoroz
Aday Memur

12 Mayıs'ta yapılann sınavda çıkan sorulara nasıl ulaşabiliriz acaba, bilen ve yardımcı olabilecek olan var mı? Özellikle Teknik Müdürlük sınavı sorularına..

high voltage, 1 yıl önce - Alıntıya git

Normalde bu hafta içinde İntranette soruların ve cevapların yayınlanması, sorulara itirazların alınması lazımdı. Ancak yönetmelikte böyle bir zorunluluk artık olmadığı için soruları yayınlamadan direk sonuçlar açıklanabilir.

Bu yüzden tavsiyem; bu hafta içinde sorular yayınlanmazsa ve itirazınız olan soru da varsa vakit kaybetmeden itirazınızı dilekçe ile yapmanız.

18 Mayıs 2018 08:56

piranalı
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar Mülakati bizzat Genel Müdürün kendisi yapacakmış bilgisi olan var mı?

18 Mayıs 2018 14:48

seckinkafkas
Aday Memur

Yakışır

23 Mayıs 2018 22:00

istanbullupan
Aday Memur

Sonuçlar açıklandı. Mülâkat ne zaman bilgisi olan varmı.

23 Mayıs 2018 22:42

vakitsizötenhoroz
Aday Memur

Ön sınav sonuçları açıklandı. İtirazlar 28 Mayıs'a kadar İK'ya gönderilecek. Sınav sonuçlarına ve sorulara itirazlar değerlendirilecek. İptal olan sorulara göre(Tüm Teknik Müdürlük sınavlarında sadece düşük frekans rölesi kademe sorusu iptal olacak gibi gözüküyor) yeniden değerleme yapıldıktan sonra tahminim 4-5 Haziran gibi kesin sınav sonuçları açıklanacak. 26 Haziran -1 Temmuz arasında da adayların mülâkata çağrılması bekleniyor.

04 Haziran 2018 22:18

istanbullupan
Aday Memur

Kesin sınav sonuçları açıklandı. Mülakat bayramdan sonraya kaldı gibi. Mülakatta yazılı sınav puanına göre +-10 puan verileceği söyleniyor. Net bilgisi olan var mı.

07 Haziran 2018 16:44

GencHaritacı06
Aday Memur

Mülakat puanı yazılı puanın aynısı olacak diye de bir söylenti var ama net bir durum henüz yok.

08 Haziran 2018 17:49

hhassan
Aday Memur

Mülakat puanı yazılı puanın aynısı olacak diye de bir söylenti var ama net bir durum henüz yok.

GencHaritacı06, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bu durumda mülakata gerek kalmazdı ki..pek mümkün görünmüyor...

Toplam 229 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?