Editörler : E.Kayı Han
14 Kasım 2017 17:18

Dini forumda telefon onayı şartı olduğu gibi diyanet forumunda da telefon onayı şartı olsun mu?
Arkadaşlar bu forumu şu aralar kullan(a)mıyoruz. Boşuna gereksiz konu var. Bizde de telefon onayı şartı olsun mu? Karar gerçek imam ve müezzinlerin...

Bu ankete 4 günde, 13 kişi oy kullandı ve 18/11/2017 17:18 tarihinde sona erdi.

14 Kasım 2017 17:27

Bu forumu uzun zamandır takip ediyordum ama şu aralar gereksiz konularla dolu. Onlarca sahte hesap hep aynı dilden "arapların şeriatı, 1400 yıl öncenin kuralları, imamların 1 saat çalışması" vb. kelimelerle aynı konuları okumaktan gına geldi. Artık okumadan atlıyorum. Kendi aramızdaki fikir paylaşımı, problemlerimize çare arayan forum gitti, dini tartışmalar forumunda olduğu gibi herkes bir şey yazmaya başladı. Madem diyanet forumu diyanete özel olsun.

Eğer ki telefon onayı olmazsa ya da başka çözüm bulunmazsa benim çözümüm:

Gerçek görevliler açabildiğiniz kadar konu başlığı açın, hadis ayet paylaşın. Legal çerçevede fikirler yazın. Bu saçma konuları arklara gömelim.

41arif61
Şef
14 Kasım 2017 18:03

Bende aynı düşüncedeyim bu gereksiz insanların gereksiz başlıklarını engellemeliyiz

theimam88
Memur
14 Kasım 2017 20:18

Evet beyler bence de güzel fikir.

kencovi
Şube Müdürü
15 Kasım 2017 00:22

Kamu görevlileri siteleri arasında en çok üyesi olan ve köklü bir site olan MEMURLAR.COM'da bu bahsettiğiniz telefon onayı kesinlikle bir an önce uygulanmalı

15 Kasım 2017 00:49

Şu sıralar açılmış en güzel başlık

16 Kasım 2017 20:01

aynen

kencovi, 6 yıl önce

Kamu görevlileri siteleri arasında en çok üyesi olan ve köklü bir site olan MEMURLAR.COM'da bu bahsettiğiniz telefon onayı kesinlikle bir an önce uygulanmalı

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi