Editörler : Adversary
14 Kasım 2017 21:05   

Bilim sanayi ve teknoloji bakanlığı 21 mühendis aliyor

3 bilgisayar muhendisi, 8 elektrik elektronik mühendisi, 2 insaat mühendisi, 4 makina mühendisi, 1 otomotiv mühendisi, 3 endüstri mühendisi alıyor. ..

15 Kasım 2017 20:18

cengmkr
Aday Memur

Bilgisayar müh olarak tercih edecek arkadaşlar hangi illeri yazacaksıniz ve puanınız nedir?

15 Kasım 2017 21:15

zübeydeonur
Aday Memur

93.05 sivas

15 Kasım 2017 22:19

kceng
Aday Memur

93.05 sivas

zübeydeonur, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam bu puanla merkezi atamayı neden düşünmediniz memleketiniz m i?

15 Kasım 2017 22:53

selcukbilmuhendisi
Memur

Hala 93 puanlı kişiler varsa biz boşuna bu atamayı da beklemişiz ufaktan 2018 e başlayalım, herkesin hakkında hayırlısı.

16 Kasım 2017 02:10

1907eee
Aday Memur

Hala 93 puanlı kişiler varsa biz boşuna bu atamayı da beklemişiz ufaktan 2018 e başlayalım, herkesin hakkında hayırlısı.

selcukbilmuhendisi, 1 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşlar kimsenin yok şu puanı aldım şunu bekliyorum şunu yazacam demesine güvenipte tamamen ona göre hareket etmeyin derim. Siz yazın kimseye aldırış etmeden çünkü burda çok yanlış yönledirmede yapıyorlar.ben bu sivası yazacak arkadaş için demiyorum genel anlamda diyorum

16 Kasım 2017 08:20

zübeydeonur
Aday Memur

hocam bu puanla merkezi atamayı neden düşünmediniz memleketiniz m i?

kceng, 1 hafta önce - Alıntıya git

Eşimin tayin ihtimali vardı diye merkezi atamalarda beklemeyi tercih ettik.İki ay önce de sivasa tayin oldu,muhtemelen sivası yazacam. Mesaj atan arkadaşlara buradan cvp verym Eğer sivası yazarsam merkeziden tercih vermycem Ve evet bilg.müh.üm. Bu arada kimse puanını yazmamış,sizler de yazsaydınız iyi olurdu

16 Kasım 2017 08:32

html33
Aday Memur

Merkeziden hakkari hariç mühendislik + memurluk her yeri yazdım. Puan 90. Bilim sanayi için sivası yazdım ve ne yazıkki hiç umudum yok. Ara ara hakkariyi bile düşünüyorum bakalım bir haftamız daha var tercihler için. Kamupersoneli.net de üniversitelerin de mahalli idareler gibi merkeziden çıkacağı yazıyor ki o zaman bilg.mühler sadece düz memurluk için girerler kpssye

16 Kasım 2017 12:00

powerforenergy
Aday Memur

8 elektrik-elektronik mühendisi değil. 6 elektrik-elektronik mühendisi, 1 elektrik mühendisi (afyon), 1 elektronik mühendisi (şanlıurfa) şeklinde alımlar olacak. Karıştırmayalım birbirine.

16 Kasım 2017 13:35

freeman42
Aday Memur

arkadşlar inşaat mühendisliği için sanayi bölgeleri genel müd. ve destek hizmetleri dairesi başkanlığı arasındaki fark nedir bilen varsa cevap lütfen

16 Kasım 2017 16:03

mechanic21
Aday Memur

mak.müh tercih edecekler puanlar...

16 Kasım 2017 16:07

legoas
Aday Memur

8 elektrik-elektronik mühendisi değil. 6 elektrik-elektronik mühendisi, 1 elektrik mühendisi (afyon), 1 elektronik mühendisi (şanlıurfa) şeklinde alımlar olacak. Karıştırmayalım birbirine.

powerforenergy, 1 hafta önce - Alıntıya git

Evet aynen oleymis elektronik ile elektrik e basvuramiyormusuz 6 kadrodan sadece 1 ine.

16 Kasım 2017 22:20

qqmustiqq
Aday Memur

Başvuru kaydet diyorum ekran donuyor kalıyor oyle başvuran var mı?

16 Kasım 2017 23:58

html33
Aday Memur

Başvuru kaydet diyorum ekran donuyor kalıyor oyle başvuran var mı?

qqmustiqq, 1 hafta önce - Alıntıya git

Donma olmamıştı dün bende ama bi ara siteye girilmiyodu sonra düzelmişti

17 Kasım 2017 00:02

html33
Aday Memur

selcukbilmuhendisi, 1 hafta önce - Alıntıya git

Daha durun bu arkadaş hiç tercih vermemiş,bide karayollarına atanan 93 puanlılar var,onlar da tercih verecek daha...Tedaşa atananlar var onlardan da istifa edenler var. Az sayıda kadro 91-93 aralığında dönüp dolaşacak. Bu işsizlikte Allahından bulsunlar, bu şekilde daldan dala atlayanlar için tek dileğim dünya gözüyle de bedelini ödesinler

19 Kasım 2017 22:18

qqmustiqq
Aday Memur

Yahu başvu işlemi başlat diyorum ekran oyle kalıyor hiçbir değişiklik yok

21 Kasım 2017 17:20

Bilmühendis
Aday Memur

Muglaya basvurmayi dusunen arkadaslar puanlarini paylasabilir mi .

Toplam 16 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?