Editörler :
14 Kasım 2017 23:52   


Sağlık bakanı son dakika

Arkadaşlar bugünkü konuşmasından uzunca bi haber yapılmış. Bu bakandan hemşire dışındakiler atama falan beklemesin hemşireden başka bölüm olduğunun farkında bile değil. Aynen kopyalıyorum . Hemşire sayısının az olduğunun altını çizen Demircan, "Hemşire eksikliğimiz, Türkiye genelinde büyük bir sorunumuz. Hemşire sayısını artırmak için Maliye Bakanlığımızdan kadro talep ettik. İnşallah önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili Maliye Bakanlığımız açıklama yapacak, onu bekliyoruz." bilgisini paylaştı.

16 Kasım 2017 03:27

cılgınradyolog
Daire Başkanı

Bunlar yetmez ama evet! Bence kadroları 2019 seçimine saklıyorlar şansızlığımız 2016 sınavına girmek, 2018 de girmiş olsak seçim nedeniyle göz boyamak amaçlı kadro verirler sonra yine böyle süründürürler. Bunlar iyi günlerimiz gibi geliyor, her geçen gün daha kötü haberler geliyor. Ya desem ki sadece sağlıkta sıkıntı var eyvallah çözümünü bulurlar belki diyeceğim ama bakıyorsun ekonomi batmış, döviz almış başını gidiyor, eğitim sınav sistemleri ortada yani ne desek boş gelir.

16 Kasım 2017 10:36

skorpion83.
Aday Memur

şehir hastanelerindeki taşeronlaşmaya engel olmadığumuz sürece bu böyle gider. sesimizi duyurmamız gerekiyor arkadaşlar bimer cimer bakanlık herkese çalışan çalışmayan herkesin ortak meselesi bu

16 Kasım 2017 12:25

hiçimben
Daire Başkanı

Mahvettiler bizi görmezden gelerek

Toplam 3 mesaj
 
ANKET
UBER'in trafikten men edilecek olmasını doğru buluyor musunuz?