Editörler :
13 Aralık 2017 18:55

ddoa
Aday Memur

@ddoa Seni mi kırcaklar canım :) öyle yaparlar istersen seni direkt alsınlar sınava girme sen

Dark.N, 2 yıl önce - Alıntıya git

ah keşke direkt alsalar nerde o günler :)

13 Aralık 2017 22:49

voshue
Memur

Kaç kişi alıyor , kaç katı çağırılıyor ? hiç bir açıklama yok malesef.

17 Aralık 2017 12:56

Mülkiyeli94
Aday Memur

Sınav daha bitmeden ilk yorumu yapayım, teftiş kurulu çalışanlarının hal ve tavırları çok iyi fakat sınav gözetmenleri gerçekten birbirinden vasat. Writing kısmında kağıdımı vermeyi unutup defalarca ikaz ettikten sonra anca vereni mi dersiniz, yoksa süre biter bitmez optik kağıdına cevapları geçirmenize izin vermeyeni mi dersiniz, cidden her çeşiti var. İlk defa bir müfettiş yardımcılığı sınavında bunu yaşıyorum, cidden yazık.

17 Aralık 2017 14:54

grafft
Aday Memur

Sınav daha bitmeden ilk yorumu yapayım, teftiş kurulu çalışanlarının hal ve tavırları çok iyi fakat sınav gözetmenleri gerçekten birbirinden vasat. Writing kısmında kağıdımı vermeyi unutup defalarca ikaz ettikten sonra anca vereni mi dersiniz, yoksa süre biter bitmez optik kağıdına cevapları geçirmenize izin vermeyeni mi dersiniz, cidden her çeşiti var. İlk defa bir müfettiş yardımcılığı sınavında bunu yaşıyorum, cidden yazık.

Mülkiyeli94, 2 yıl önce - Alıntıya git

Süre bittikten sonra işaretleme zaten hiçbir sınavda yapılmaz. Onun dışında kendi sınavım adına her şey güzeldi, kumanya vermeleri hoştu.

17 Aralık 2017 15:32

Panarsist
Aday Memur

sınava kaç kişi katıldı arkadaşlar tahmini olarak?

17 Aralık 2017 20:47

Mülkiyeli94
Aday Memur

Süre bittikten sonra işaretleme zaten hiçbir sınavda yapılmaz. Onun dışında kendi sınavım adına her şey güzeldi, kumanya vermeleri hoştu.

grafft, 2 yıl önce - Alıntıya git

Note taking partlarında süre bitmeden 5 dakika önce bir uyarı alırsınız. Ona göre cevaplarınızı hızlı bir şekilde optiğe geçersiniz. Bknz: odtü iys, bilkent hazırlık atlama ve türevleri. Sınava girdiğim salonda öyle bir uyarı olmadığı için, işaretlemeleri yapamadım. Ki böyle bir sınavda işaretleyemediğiniz 2 3 soru bile elenmeniz demektir, net olmuştur sanırım.

20 Aralık 2017 16:53

holanuevodia
Aday Memur

MerhabaToefl ile direk mülakat hakkı kazanan 25 kişi.

Pazar günü sınava girecek listede 245 kişi 10 kişi girmedi desek 235+25 = 260 kişi

5-7 kişi arasında personel alımı yapılacakmış.15 gün içerisinde açıklanacakmış ve Ocak ayında ki mülakata davet edilecekmiş.(Anadolu Sigorta çalışanından alınan bilgiler)

Sınav'ın Toefl kalitesi ile alakası yoktu. Bence daha kolay bir sınavdı. Umarım olumlu dönüş alabilirim hatta alabiliriz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

21 Aralık 2017 20:02

End-Müh64
Aday Memur

bu sayıları nerden bılıyosunuz birde 5 7 arasında personel alınacaksa baya işimiz zor

21 Aralık 2017 21:13

holanuevodia
Aday Memur

Anadolu Sigorta Çalışanı ile konuştum

21 Aralık 2017 22:03

End-Müh64
Aday Memur

anadolu sigorta maaşları ve genel mülakatla ilgili deneyimli birisi varsa görüşlerini yazsın lütfen mülakat nasıl gerçekleşiyor tek mülakat mı teknik bilgi vs var mı?

21 Aralık 2017 22:12

pars1778
Memur

Merhaba arkadaşlar kuveyt turk personel alım ilanı var ve orgun öğrenim şartı getirmişler. Ama başvuru alanında açıköğretim de seçilebiliyor . Ben açık mezunuyum. Bankacılık 6 yıl tecrübe var. Acaba cagirilirmiyim

22 Aralık 2017 11:10

dawaydaway
Aday Memur

merhabalar. dün müfettiş yardımcılığı mülakat daveti için arandım. 4 5 6 7 ocakta olacak mülakatlar. acaba mülakatlar nasıl gerçekleşiyor bilgisi olan var mı ? toplu mülakat mı olacak yoksa bireysel mi ?

22 Aralık 2017 11:54

hmtlg
Aday Memur

merhabalar. dün müfettiş yardımcılığı mülakat daveti için arandım. 4 5 6 7 ocakta olacak mülakatlar. acaba mülakatlar nasıl gerçekleşiyor bilgisi olan var mı ? toplu mülakat mı olacak yoksa bireysel mi ?

dawaydaway, 2 yıl önce - Alıntıya git

Merhabalar sizi aradıklarında mülakat hakkında bilgi vermediler mi? Bir de ingilizce sınavına mı girmiştiniz yoksa toefl mı vermiştiniz siz acaba?

22 Aralık 2017 12:01

dawaydaway
Aday Memur

Merhabalar sizi aradıklarında mülakat hakkında bilgi vermediler mi? Bir de ingilizce sınavına mı girmiştiniz yoksa toefl mı vermiştiniz siz acaba?

hmtlg, 2 yıl önce - Alıntıya git

ingilizce sınavına girdim. mülakat hakkında bilgi alamadım pek. sadece değerlendirme merkezi tarzı bir cümle hatırlıyorum.

22 Aralık 2017 12:06

Erman93
Aday Memur

hmtlg, 2 yıl önce - Alıntıya git

Grup çalışması, analiz çalışması ve kişilik envanteri olacağını soyledıler.

22 Aralık 2017 12:07

hmtlg
Aday Memur

ingilizce sınavına girdim. mülakat hakkında bilgi alamadım pek. sadece değerlendirme merkezi tarzı bir cümle hatırlıyorum.

dawaydaway, 2 yıl önce - Alıntıya git

Değerlendirmme merkezi dendiyse grup ve bireysel birkeç farklı değerlendirme aktivitesi olacaktır. Bu aktivitelerin içeriği her pozisyon için farklı olur ama bildiğiniz grup mülakatları gibi düşünebilirsiniz. Sizi saat kaç gibi aradılar acaba bir de günler içerisinden seçme şansınız oldu mu? Başka arananlar da var mı arkadaşlar?

22 Aralık 2017 12:59

dawaydaway
Aday Memur

21 aralıkta arandım. bu aşamadan sonra başka bir aşama var mı?

22 Aralık 2017 14:04

End-Müh64
Aday Memur

size hangi tarih için randevu verdiler birde telefonla aradılar sanırım son 1 sorum daha olucak sınavınız nasıldı?

22 Aralık 2017 15:15

asderrya
Aday Memur

aramalar bitti mi acaba

22 Aralık 2017 15:34

asderrya
Aday Memur

6-7 ocak haftasonuna denk geliyor. hadi cumartesi neyse de pazar günü yapmaları bana ilginç geldi. ayrıca yukarıda anadolu sigortada çalışandan bilgi alan yazarın dediğine göre 15 gün içinde açıklanacak olması daha mantıklı çünkü 230 kişinin kağıdının 4 günde okunması biraz saçma geldi.umarım arkadaş trollemiyordur.

Toplam 121 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)