Editörler : swat3410

16 Kasım 2017 02:40

Polis olacak bir adaya tavsiyeleriniz neler olur ?

Polis olacak bir adaya ne tavsiyede bulunursunuz

Pol.66
Kapalı
16 Kasım 2017 03:39

Olma

Bamsı13
Memur
16 Kasım 2017 04:46

Olmamanı tavsiye ederim

16 Kasım 2017 07:17

Olma diyeneler az bir haysiyetleri varsa meslekfen ıstıfa etsinler sizi kimse zorla tutmuyor.

16.23
Memur
16 Kasım 2017 07:21

Tavsiye etmem

Hasankeyf38
Genel Müdür
16 Kasım 2017 08:33

güzel cevap.

egmpersoneli99, 6 yıl önce

Olma diyeneler az bir haysiyetleri varsa meslekfen ıstıfa etsinler sizi kimse zorla tutmuyor.

Bamsı13
Memur
16 Kasım 2017 08:56

Haysiyetsiz geri zekalı şimdiki aklım olsa zaten polis olmam. 15 yıldan sonra kim istifa etmiş polise iş verir. Adam yolun başında fikir sormuş bizde fikrimizi söylemişiz, adam olsan hakaret yerine güzel şeyler yazardın.

16 Kasım 2017 09:38

Allahin beyinsiz kazmasi sizin ki tavsiye degil tamamen farkli birsey. Polis memuru olmussun tavsiyenin ne oldugunu bilmiyorsun. Bu yastan sonra sana tavsiyenin ne oldugunu mu anlatayim. Meslege ilk basladigimdan gun bile cok bilmis bir pol.memuru geldi baska meslek mi yoktu gelip polis oldun dedi bnde istifa et sevmiyrsan seni zorla tutan yok dedim dahada bnmle muhattap olmadi. Sevmiyor olabilirsin meslegin iyi kotu yonlerini aciklayabilirsin ama sakin olma vb nedir yaa

Bamsı13, 6 yıl önce

Haysiyetsiz geri zekalı şimdiki aklım olsa zaten polis olmam. 15 yıldan sonra kim istifa etmiş polise iş verir. Adam yolun başında fikir sormuş bizde fikrimizi söylemişiz, adam olsan hakaret yerine güzel şeyler yazardın.

16 Kasım 2017 09:39

Ayrıca harn aklin yok su an ki aklim diye belirtmissin ama sadece kullanilmamis beyin var.

Bamsı13, 6 yıl önce

Şamil Şahin
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 09:52

Senmi verdin mesleği bize. Çokmu onurlu şerefli çalışıyorsun . Hanği iş adamına hanği siyasiye dokunabiliyorsun. Allah a nasıl çıkacaksınız hanği yüz ile.

MrLordd
Memur
16 Kasım 2017 10:04

İyi bir polisin olmak istiyorsanız sürekli okumanı (ilgili kanunlar, yönetmelikler, değişik fikir kitapları vs.) tavsiye ederim. Şimdiden Allahaısmarladık yarın ve yardımcın olsun

MrLordd
Memur
16 Kasım 2017 10:05

Simdiden Allah yar ve yardımcınız olsun. Klavye magduru :)

MrLordd, 6 yıl önce

İyi bir polisin olmak istiyorsanız sürekli okumanı (ilgili kanunlar, yönetmelikler, değişik fikir kitapları vs.) tavsiye ederim. Şimdiden Allahaısmarladık yarın ve yardımcın olsun

Bamsı13
Memur
16 Kasım 2017 10:07

Haysiyetsiz sığır, ben adama polis olmamasını tavsiye ettim. Sen karıştırdın haysiyeti bilmem neyi. Eğer sende gerçekten polissen vay teşkilatın haline. Senin gibi kuş beyinliler yüzünden zaten bu teşkilat bu hale geldi. Ayrıca senin gibi bokmu bana istifa ettirecek. Böyle tartışmaya gireceğine teşkilatın iyi taraflarını anlat arkadaşada bizde görelim.

Allahin beyinsiz kazmasi sizin ki tavsiye degil tamamen farkli birsey. Polis memuru olmussun tavsiyenin ne oldugunu bilmiyorsun. Bu yastan sonra sana tavsiyenin ne oldugunu mu anlatayim. Meslege ilk basladigimdan gun bile cok bilmis bir pol.memuru geldi baska meslek mi yoktu gelip polis oldun dedi bnde istifa et sevmiyrsan seni zorla tutan yok dedim dahada bnmle muhattap olmadi. Sevmiyor olabilirsin meslegin iyi kotu yonlerini aciklayabilirsin ama sakin olma vb nedir yaa

16 Kasım 2017 11:59

Anan baban bir ailen yoksa. Borç çoksa yapacak hiç bir işin yok ve yaşında geçiyorsa. yani kaybedecek birşeyim yoksa. Polis ol kardeşim.

adrenalin88
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 12:07

kardeşim tavsiye olarak parkura iyi hazırlan

okullu kazanırsan da açık kura için iyi çalış notları yüksek tut. Memleketine yakın küçük bir memleket seç. Büyükşehir ,1 lig takımı olan illerin çalışma şartları ağır olur bu seçeneklere dikkat ederek bir il şeç Hakkında hayırlısı olsun. Borç verme kimseye kefilde olma ayrıca çalışma şartlarını burada sorma her birim farklıdır bu da teşkilatın ayıbıdır.

Meraklıuye
Kapalı
16 Kasım 2017 12:11

Mesela neden olma diyosunuz onu da deyin. Ben istiyorum açıkçası olma dediginizde vazgecmeyi düşünmüyorum ama neden böyle dediginizi merak ediyorum

Meraklıuye
Kapalı
16 Kasım 2017 12:12

Parkuru gectim sözlü Mulakatim var yakında

adrenalin88, 6 yıl önce

kardeşim tavsiye olarak parkura iyi hazırlan

okullu kazanırsan da açık kura için iyi çalış notları yüksek tut. Memleketine yakın küçük bir memleket seç. Büyükşehir ,1 lig takımı olan illerin çalışma şartları ağır olur bu seçeneklere dikkat ederek bir il şeç Hakkında hayırlısı olsun. Borç verme kimseye kefilde olma ayrıca çalışma şartlarını burada sorma her birim farklıdır bu da teşkilatın ayıbıdır.

İade7373
Kapalı
16 Kasım 2017 12:43

Polis olmayı neden istiyosun önce bu soruya cevap vermen lazım. Yanlış anlama çoğu insan üniforma merakı ve para için geliyor ama şöyle söylicem sana. Polis memurunun çalışma şartları diğer memurlara göre ağırdır. Mesela herhangi bir kurumda 8-5 çalışan bir devlet memuru ayda 160 saat çalışır. Bir polis memuru doğuda çalışan biri için bu süre iki katını bile aşar.. Örnek Şırnak sürekli 12-12 ayda 336 saat çalışır. Bu çalışma şartları ağır değilse gel kardeşim. Vatanını milletini seven Polis memuruna ihtiyacı var bu teşkilatın..

Meraklıuye, 6 yıl önce

Mesela neden olma diyosunuz onu da deyin. Ben istiyorum açıkçası olma dediginizde vazgecmeyi düşünmüyorum ama neden böyle dediginizi merak ediyorum

seferihisar6565
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 12:45

Boşver hocam milleti. Çoğu meslekteyken buraya polislige söver sayar başlıklar açardı şimdi açuğa alınanların, ihraç olanların konularına bir bak hepsi nereden geri dönerim nasıl silahıma kimliğime kavuşurum diye kırk takla atıyor.

Meraklıuye, 6 yıl önce

mhmtın
Memur
16 Kasım 2017 13:22

İlk basta inşallah kazanırsın hayırlısıyla ... Eğer polisliği tercih etmissen zaten işin gücün veya atanamayacagin bir bölüm bitirmissindir. Polisler genelde gariban çocuğu muhtemelen sende oylesindir gitmeye mecbur gibi birseysindir ilk başlarda bir hevesle baslarsin hiçbir şey gözüne gelmez lakin yıllar geçince birde hayırlısıyla evlenince çoluk çocuk daha çok

sosyal hayata ihtiyaç ın olacak gece nibeti teskilat içi adaletsizlik vatandaş kaprisi vs vs seni iyice bunaltacak o zaman diyeceksin zor bir meslekmiş dusunmeye baslayacaksin bir polis tanıdığın vardır ona sor az çok bilgi verir haa yıllardır rahat şubelerde ve idari bürolarda çalışanlar kraldan çok kralcı olanlar teşkilat sanki babasının çiftliği sana begenmiyorsan israfa et diyenler olacak bu insanlar zorluğu nöbeti sokağı bilmeyen insanlar polisliği kız

tavlama yeri olarak görürler .... Çok şükür işsizlikten iyidir Allah kimseyi işsiz yapmasın

16 Kasım 2017 13:26

Bamsi 13 ancak bos konusursun

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi