Editörler : Pangaea
16 Kasım 2017 11:42

Dsi 4/b erzurum Kazananlar

Erzurumu kazanan arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun. Buradan bilgi paylaşımı yapalım. Benim gibi şehir dışından gelecek olan var mı?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
16 Kasım 2017 11:46

?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
16 Kasım 2017 12:09

Erzurum kazanan arkadaşlar kurum hakkında ve şehir hakkında bilgi paylaşımı yapalım. Ev fiyatları ne kadar Erzurum merkezde?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
16 Kasım 2017 12:23

?

r0cknrolla
Aday Memur
17 Kasım 2017 00:35

Bende şehir dışından geleceğim bilgi alabileceğimiz birisi olursa gerçekten çok makbule geçecek

Kadrolu Mühendis, 6 yıl önce

?

çok bilmemiş
Aday Memur
17 Kasım 2017 01:37

Merhabalar. Ben Erzurum a atanmıştım karayollarıda. Şehir güzel. Eşyasız güzel evler 700 tl den başlıyor. Eşyalılar 1000 tl den. Dsi merkeze yakın yerde.

Erzurum kazanan arkadaşlar kurum hakkında ve şehir hakkında bilgi paylaşımı yapalım. Ev fiyatları ne kadar Erzurum merkezde?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
17 Kasım 2017 14:03

En çok düşündüğüm şey Erzurumun soğuk olması. Siz ne kadar oldu Erzuruma atanalı? 4b li mi atardınız?

çok bilmemiş, 6 yıl önce

Merhabalar. Ben Erzurum a atanmıştım karayollarıda. Şehir güzel. Eşyasız güzel evler 700 tl den başlıyor. Eşyalılar 1000 tl den. Dsi merkeze yakın yerde.

çok bilmemiş
Aday Memur
17 Kasım 2017 14:07

Evet hocam 4b. Yaklaşık 3ay oldu. Ben ankarada oturuyordum. Erzurum bana o kadar soğuk gelmedi. Ankaranın ayazı daha soğuk.

En çok düşündüğüm şey Erzurumun soğuk olması. Siz ne kadar oldu Erzuruma atanalı? 4b li mi atardınız?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
17 Kasım 2017 14:18

Ben de şu an ankarada kadrolu memurum. Dediğiniz gibi buranın ayazi baya soğuk. 4b mühendis maaşları ne kadar şu an?

çok bilmemiş, 6 yıl önce

Evet hocam 4b. Yaklaşık 3ay oldu. Ben ankarada oturuyordum. Erzurum bana o kadar soğuk gelmedi. Ankaranın ayazı daha soğuk.

amele-müh
Daire Başkanı
17 Kasım 2017 14:21

ne memuruydunuz

kaç yaşındasınız kardeşim

maaş farkı nedir şu an memuriyetle mühendis arasında

ben de memurum atanmayı bekleyen mühendis adayıyım

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
17 Kasım 2017 14:32

Arada 1300 tl fark var. 3940 gibi birşey 4b mühendis maaşı tahminim. Ama vergiye çok erken giriyor 4b olduğundan. Baya fazla vergi kesintisi var. Aralikta 1000 tl ye kadar düşecek aradaki fark. Bilmiyorum erzuruma gitmek yerine bazen düşünüyorum kit memurlugumu tercih edip geçiş yapsam ankarada diyorum çünkü kit memuru da 3267 tl alıyormuş şu an.

amele-müh, 6 yıl önce

ne memuruydunuz

kaç yaşındasınız kardeşim

maaş farkı nedir şu an memuriyetle mühendis arasında

ben de memurum atanmayı bekleyen mühendis adayıyım

çok bilmemiş
Aday Memur
17 Kasım 2017 15:26

Maaş 4187,49 tl hocam.

Ben de şu an ankarada kadrolu memurum. Dediğiniz gibi buranın ayazi baya soğuk. 4b mühendis maaşları ne kadar şu an?

Kadrolu Mühendis
Aday Memur
19 Kasım 2017 15:31

Peki arazi tazminatı alabiliyor mu 4b li mühendislerde?

çok bilmemiş, 6 yıl önce

Maaş 4187,49 tl hocam.

çok bilmemiş
Aday Memur
19 Kasım 2017 16:16

Hangi birimde çalıştığına bağlı hocam. Bazı birimler araziye çıkıyor. Bazıları çıkmıyor hocam. Birim çok önemli bazı birimler güzel değil. Başvuru yaparken hangi birimde çalışmak istediğinizi söylersen o birime atabilirler.

Peki arazi tazminatı alabiliyor mu 4b li mühendislerde?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi