Editörler : **sude**
17 Kasım 2017 15:31   


Smmm staja giriş sınavı tavsiye

Arkadaşlar merhaba. İşletme 3.sınıf öğrencisiyim. SMMM Staja Giriş Sınavına şimdiden çalışmak istiyorum. Mezun olduktan sonra kursla uğraşmamak için şimdiden başlayıp konuları bitirmeyi planlıyorum. Araştırdığımda http://www.sinavkolik.com/kitap-satis , http://www.dehakitap.com/SMMM-STAJA-GIRIS-YAYINLARI,LA_107-2.html#labels=107-2 , https://muratyayinlari.com/smmm/2210-moduler-set-smmm-staja-baslama-152/ kitaplarını buldum. Bunlardan biriyle başlamam yeterli olurmu veya şimdiden çalışmam doğrumudur ?

24 Kasım 2017 02:46

friksiyonelişsizz
Aday Memur

Smmm staja giriş sınavı gözünü korkutmasın. Alelade bir çalışmayla bile gereken puanı alabileceğin bir sınav. Bu yorumu yeni mezun olacak olmana, işletme bölümünü okumana ve bilgilerinin taze olmasına güvenerek yapıyorum. İşletme bölümü okuduğuna göre iibf li olarak muhasebe grubu derslerinde daha iyi olacaksındır. Ben tek seferde rahatlıkla kazandım sınavı a grubu ve hakimlik sınavına yapmış olduğum hazırlıklarla. Ama yine de konular nedir ne değildir diyerek kendi gözümle görmek adına deha yayınlarının kitaplarını sipariş ettim. Meslek hukuku haricinde diğer kitaplarını 2016 basımı aldım nasılsa herhangi bir değişiklik olmadığı için, meslek hukukunda da vardır yoktur bilemem sırf etrafımda bu sınava hazırlanan olmadığı için yenisini aldım. Eski basımlar yenilerinin üçte biri fiyatında. Soru bankalarını da konu anlatımları da deha dan aldım. Gayet iyi anlatıma sahip ama soru bankalarında çokça hatalar mevcut. Gerçi hangi kitapta hata yok ki? Bahsettiğin kursa gidenlerin çoğu staj süresinden düşmek adına gidiyorlar. 3 yıllık staj süresinden 6 ayı düşürülüyor o kursla. Staj süresinden sayılıyor yani oranın eğitimine güvenmektense bu açıdan değerlendirmeni tavsiye ederim. Tek seferde başarabileceğin türden bir sınav. Şimdiden başarılar diliyorum.

17 Aralık 2017 22:35

Toni-Morrison
Kapalı

Merhaba, öncelikle sınavı gözünde büyütme.

Fuathoca dan online dersler de faydalı olabilir. Ben faydasını görmüştüm. Başarılar.

10 Ocak 2018 18:01

fadimekalaycı
Aday Memur

kitap tavsiyesi istiyorsan en iyi kitabı ben sana söyleyim. ercan hocanın kitapları. sana en iyi bu adamın kitapları yardımcı olur.

...

15 Ocak 2018 16:40

unabsolve
Aday Memur

Bende Fuat hoca online ders derim , öyle çalışmıştım . Faydası maxımum .

18 Şubat 2018 18:29

gulshen35
Aday Memur

sorubankasi.net online eğitim için en uygun sitedir.

Toplam 5 mesaj
 
ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?