Editörler : oto-danisman-expert
17 Kasım 2017 19:30   

Wowwo gibi senetli satış hakkındaki düşünceleriniz

36 aya kadar taksit yapılıyor. Epey bi vade farkı oluyor tabi kredi gibi ama krediyle aynıdır diyebilir miyiz. Ben faiz kullanmak caiz olmadığı için kredi çekmiyorum peki senetle bu tür satış da faizle aynı kapıya mı çıkıyor sizce?

07 Aralık 2017 18:13

pls33
Aday Memur

Evet wowwodan arac Alan var mı isleyis nasıl oluyor??

11 Aralık 2017 18:51

bulaşıkkk
Şef

Whatsapp numarası koymuşlar. Mesaj attım. Hiç cevap veen olmadı.

18 Aralık 2017 13:38

bulaşıkkk
Şef

Whatsapp tan yazdıkları mesaj

WOWWO'YA MİNİNUM BEĞENDİĞİNİZ ARACIN %30'UNU PEŞİNAT ÖDEYEREK,BANKA KREDİSİ KULLANMADAN, KREDİ SİLİCİNİZE BAKILMADAN,KEFİLSİZ,SENETLE 24-30-36 AY ŞEKLİNDE ARAÇ SATIN ALABİLİYORSUNUZ.SATTIĞIMIZ TÜM ARAÇLAR WOWWO GÜVENCESİ VE GARANTİSİYLE SATILMAKTADIR.İŞLEYİŞİMİZ ŞU ŞEKİLDEDİR;BEĞENDİĞİNİZ ARACIN ÜRÜN KODUNU 02127098181 NUMARASINI ARAYARAK BİZİMLE PAYLAŞIYORSUNUZ,DAHA SONRA SİZİN KİMLİK BİLGİLERİNİZLE SORGULAMA YAPIYORUZ SORGULAMA YAPMAMIZIN SEBEBİ;

1-ÖN ONAYDAN GEÇİP GEÇMEDİĞİNİZ KONTROL EDİLİR.

2- SİZİN SON 1 SENE İÇİNDEKİ ÖDEME ALIŞKANLIKLARINIZ GÖZÖNÜNDE TUTULARAK SİZE ÖZEL BİR ÖDEME TABLOSU HAZIRLANIR.(BELLİ BİR VADE FARKI YOKTUR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR).

DAHA SONRA ARAÇ HAKKINDA BİLGİ AKTARIYORUZ(BOYASI DEĞİŞENİ VAR MI YOK MU DİYE).BUNA BAĞLI OLARAK ÖDEME TABLOSU SİZE UYGUN GELİRSE GALERİNİN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ SİZE MESAJ OLARAK ATIYORUZ GALERİYLE RANDEVULAŞIP ARACI GÖRMEYE GİDİYORSUNUZ. ARACI BEĞENİRSENİZ İŞLEMLER ONDAN SONRA BAŞLIYOR.ARACI BEĞENMEDEN GÖRMEDEN SİZDEN KESİNLİKLE PEŞİNAT İSTENMEZ.ARAÇ HANGİ ŞEHİRDEYSE İŞLEMLER O ŞEHİRDE GERÇEKLEŞİR.ARACIN SATIŞI SİZİN ÜSTÜNÜZE YAPILIR,TAKSİT SÜRESİ BOYUNCA SATILAMAZ REHİNİ KONULUR.TAKSİT BİTTİĞİ AN REHİN OTOMATİK OLARAK KALKAR.KASKO VE TRAFİK SİGORTASI İLK YIL TARAFIMIZDAN YAPILMASI ZORUNLUDUR.KASKOYU SENETLERİNİZE YANSITABİLİRSİNİZ,TRAFİK SİGORTASINI NAKİT VEYA KREDİ KARTIYLA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.PEŞİNATI YATIRDIKTAN SONRA EN GEÇ İKİ(2) GÜN İÇİNDE ARACINIZI TESLİM ALABİLİRSİNİZ.SENETLERİNİZ SİZİN İKAMET ETTİĞİNİZ YERE EN YAKIN DENİZBANK ŞUBESİNE YÖNLENDİRİLİR BİZE O ŞUBEDEN ÖDEME YAPTIKÇA HER AY ELDEN,DEKONTUYLA BERABER SENETLERİNİZİ ALIRSINIZ...

22 Mart 2018 10:22

lookoutfth
Aday Memur

Merhaba herkese, birkaç arkadaşım wowwo dan araba satın aldı. Onların tanıdıkları da satın almış. Aralarında sadece 1 tanesi sıkıntı yaşamış aracı elinden almışlar. Sıkıntı yaşama nedeni de ödemeyi aksatması. Haklı olarak rehinli araca el konmuş. Sonuçta bu sistemi babalarının hayrına yapmıyorlar. Onlar da kredi çekip riske giriyorlar. Hazır para kullandıklarını sanmıyorum.

Aşağıdaki sitede kafadaki sorulara cevap niteliğinde bir yazı mevcut.

https://www.kredilog.com/wowwo-ile-araba-nasil-alinir-guvenilir-mi/

22 Mart 2018 13:57

bulaşıkkk
Şef

Wowwodaki ilan verilmiş arabanın aynısını sahibinden de buldum adam peşin fiyatına wowwoya 5 bin tl fazladan yazmış. Yolunacak kaz arıyorlar bence uzak durmak lazım.

Toplam 5 mesaj

ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?
Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri