Editörler : ayşegül bgm
21 Kasım 2017 10:58

Kpss 2017/2 üniversite hastanesi

Merhaba arkadaşlar. 2017/2 merkezi atamasında üniversite hastaneleri sağlık personeli alıyor. Ben radyoloji teknikeriyim, tercih yapmayı düşünüyorum. Fırat ve İnönü üniversite hastanelerinden birinde çalışmaya başlarsam ne kadar maaş alırım. Sabit+döner+performans vs şeklinde maaş kalemlerim ayrı ayrı ne kadar olur? Bilgisi olup paylaşan olursa sevinirim.

ali ceren8
Aday Memur
21 Kasım 2017 14:11

Bende Radyoloji mezunuyum bende tercih etmeyi düşünüyorum ama maaş ve çalışma saatleri hakkında bilgi yazan olursa çok iyi olur ..

cılgınradyolog
Genel Müdür
21 Kasım 2017 23:46

Tercih puanlarınız nedir acaba?

ali ceren8, 6 yıl önce

Bende Radyoloji mezunuyum bende tercih etmeyi düşünüyorum ama maaş ve çalışma saatleri hakkında bilgi yazan olursa çok iyi olur ..

ali ceren8
Aday Memur
22 Kasım 2017 00:12

92 puanım daha önce tercih yapamadım.

cılgınradyolog
Genel Müdür
22 Kasım 2017 01:47

Benimde 85 puanım var, 3 kişilik kadro için 15 TL verip boşa tercih yapmayım diyorum. O paraya giderim, sayısal loto filan oynarım onun gelme ihtimali daha yüksek olur herhalde. :)

ali ceren8, 6 yıl önce

92 puanım daha önce tercih yapamadım.

22 Kasım 2017 12:56

Benim puanım 89,93 tercih yapma konusunda kararsızım. Ancak inönü üniversitesi hastanesine gidip radyoloji bölümünde çalışanlarla görüştüm. Konuştuğum arkadaşlar iş yükü fazla diyorlar ama genel olarak işlerinden, çalışma ortamından ve iş arkadaşlarından memnunlar. Yeni başlayan tekniker 3400 3500 gibi bir maaş alır dediler fakat net bir rakam öğrenemedim ne yazık ki. Uzun süredir çalışan ve lisans tamamlama yapan çalışanlar vardı onlar da 4000 tl civarı alıyorlar. Dediğim gibi çalışanlar memnunlar ve tercih konusunda tavsiye ediyorlar. Ben de öğrenciyken bu hastanede staj yapmıştım, iş yoğunluğu var gerçekten de ama onun dışında tavsiye edebilirim.

Burada göreve başlayan arkadaşların tayin gibi bir şansı maalesef yok, ama kurumlar arası geçiş yapabilmek zor olsa da mümkün.

Fırat üniversitesi için herhangi bir bilgim yok. İnönü için bildiğim öğrendiğim kadarıyla yazdım. Bu hastane hakkında, çalışma koşulları ve maaşlar hakkında daha fazla bilgisi olan varsa lütfen yazsın, yarın tercihler için son gün.

Ayrıca tercih yapmayı düşünen arkadaşlar puanlarını yazarlarsa herkes için faydalı olur.

23 Kasım 2017 14:31

up

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi