Editörler : Mehmet Balci
22 Kasım 2017 09:30   

Tbmm mülakatında sorulacak sorular hk.

Arkadaşlar torpil diyeceksiniz referans diyeceksiniz biliyorum ama yine de üzerimize düşeni yapalım ne soracaklar acaba daha önce katılan ya da bilgisi olan var mı ?

22 Kasım 2017 11:14

ozan288
Memur

Ben hayatta hep şunu gördüm. Basariliysan torpil önüne geçemez. Sinirdaysan torpil içinde patlar.

24 Kasım 2017 12:12

Hülya Mertt
Aday Memur

baska bi forumda gördüm de arkadaslar evraktan falan konusuyolar sizn bilginiz varmı ne evrakı bunlr

24 Kasım 2017 14:23

akpssmagduruu
Şube Müdürü

baska bi forumda gördüm de arkadaslar evraktan falan konusuyolar sizn bilginiz varmı ne evrakı bunlr

Hülya Mertt, 11 ay önce - Alıntıya git

Ooo sen cok geride kaldin ya. Evraklar bugun mesai saatine kadar gitmesi gerekti. Hangi teknikerlige gondermediniz

24 Kasım 2017 14:25

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur

24 une kadar TBMM ye evraklar gitmesi gerekiyodu gondermediyseniz mulakata almazlar

24 Kasım 2017 15:53

Hülya Mertt
Aday Memur

Sonradan ahberim oldu gönderdim artık hayırlısı kabul edip etmemek onlara kaldı..

24 Kasım 2017 16:06

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur

Sonradan ahberim oldu gönderdim artık hayırlısı kabul edip etmemek onlara kaldı..

İnsallah kabul ederler

24 Kasım 2017 16:31

fthgkky
Aday Memur

Ooo sen cok geride kaldin ya. Evraklar bugun mesai saatine kadar gitmesi gerekti. Hangi teknikerlige gondermediniz

akpssmagduruu, 11 ay önce - Alıntıya git

Senin bolumden.Bu bölümün kaderi galiba

24 Kasım 2017 16:43

akpssmagduruu
Şube Müdürü

Evet benim bolum ve ankara sgk ya cikanlardanmis nasil boyle dikkatsiz davrandiniz hayret.

24 Kasım 2017 16:44

akpssmagduruu
Şube Müdürü

Fuat veya diger sgk calisanlari ile gorusmediniz mi hic veya meclise gidip bi sorsaydiniz

27 Kasım 2017 12:13

Hülya Mertt
Aday Memur

Evet benim bolum ve ankara sgk ya cikanlardanmis nasil boyle dikkatsiz davrandiniz hayret.

akpssmagduruu, 11 ay önce - Alıntıya git

yogunluktan hiç tbmm düşünemedm ki ama neyseki süreyi uzatmışlar :)

27 Kasım 2017 13:32

adamemur
Aday Memur

ÜzmeKendiniHalledersinsen

Toplam 11 mesaj