Editörler : Pangaea
23 Kasım 2017 20:07

Yds li kadrolar kaca düşer?

dhmi özellikle kaça düşer?

iktiMat
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:11

sence hocam?

fencioabt
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:12

yds siz kadrolara göre 2-3 puan oynar diye dusunuyorum ya siz?

ümittty
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:15

hocam ben tmo yds 80 isteyen bir kadro var. orada çok düşük bir puan bekliyorum

iktiMat
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:17

dhmi 3 tane 7 isteyen memur kadrosu var, 2 tane de ekonomist kadrosu var. bu üç tane 85-86 da kalabilir. ekonomist kadrosu ( gerçi çoğu yazıda düz memurun ekonomistten iyi olduğu, özellikle düz memurların şeflik müdürlük vs. gibi ilerlemelerinin daha iyi olduğu yazılsada...) adının güzel luşundan dolayı 90 ın altında kapatmaz diye düşünüyorum..

fencioabt, 6 yıl önce

yds siz kadrolara göre 2-3 puan oynar diye dusunuyorum ya siz?

fencioabt
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:20

doğru diyosun hocam

iktiMat, 6 yıl önce

dhmi 3 tane 7 isteyen memur kadrosu var, 2 tane de ekonomist kadrosu var. bu üç tane 85-86 da kalabilir. ekonomist kadrosu ( gerçi çoğu yazıda düz memurun ekonomistten iyi olduğu, özellikle düz memurların şeflik müdürlük vs. gibi ilerlemelerinin daha iyi olduğu yazılsada...) adının güzel luşundan dolayı 90 ın altında kapatmaz diye düşünüyorum..

ümittty
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:26

hocam ekonomistler teknik şef müdür vs olamıyormuş sanırım.. teknik hizmetler sınıfında olmasında rağmen gih sınıfından maaş, ek ücret vs alıyormuş.. yükselme imkanı olarak da memurun yükselmesi ( müdür vs olması) daha kolaymış benimde araştırmalarıma göre... ama ismi güzel tabi :))

iktiMat, 6 yıl önce

iktiMat
Aday Memur
23 Kasım 2017 20:28

hocam benim bir arkadaşım tüikte ekonomist onun dedikleri pek hoş değil.. sadece ismi var diyor.. ama kitlerde farklımıdır bilemiyorum tabi..

ümittty, 6 yıl önce

hocam ekonomistler teknik şef müdür vs olamıyormuş sanırım.. teknik hizmetler sınıfında olmasında rağmen gih sınıfından maaş, ek ücret vs alıyormuş.. yükselme imkanı olarak da memurun yükselmesi ( müdür vs olması) daha kolaymış benimde araştırmalarıma göre... ama ismi güzel tabi :))

29 Kasım 2017 11:16

85 e düşer

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi