Editörler : crops35
29 Kasım 2017 10:33

Yardımcı hizmetler sendika istifası

tüm yardımcı hizmetlerde ki arkadaşları idari hizmetlere geçene kadar istifaya davet ediyorum lütfen ilgisiz kalmayın sendikalar bizim için birşey yapmıyorsa bizde toplu olarak istifamızı verelim

adelayt
Aday Memur
29 Kasım 2017 16:25

ben yararlarının olmadıgını ,benim adıma çabalarını görmediğim sendikadan ayrılarak tepki göstermişt

myumrutas46
Kapalı
29 Kasım 2017 16:26

Aynen katılıyorum herkesin sendikadan istifa etmesi gerekir. Ben ettim

sahin 46
Aday Memur
29 Kasım 2017 16:55

sonuna kadar destekliyorum.. herkes sendikalardan istifa etsin..AYRICA MEMURLAR NETİ YARDIMCI HİZMETLERİ BU SÜRECTE HABER YAPMADIĞI İÇİN ŞİDDETLE KINIYORUM...

Blt2121
Aday Memur
29 Kasım 2017 17:12

Ben şimdiye kadar hiç bir sendikaya üye olmadım olmamda hepsi para gözlü hiç bir şey yaptıkları yok.

hakar2752
Aday Memur
30 Kasım 2017 09:40

Sayın arkadaşlarım bakın biz kendi kurumuzda yardımcı hizmetlerden 17 arkadaş sendikadan istifa ettik sendika temsilcileri sorgulamak için geldi bizde yardımcı hizmetler için hiç bir şey yapılmadığını söyledik onların cevabı'' yardımcı hizmetliler idari hizmet sınıfına geçsin diye çalışma yapıldığını ve gerekli görüşmelerin yapıldığını dile getirdiler '' bizde çalışma olumlu sonuç verene kadar sendikaya üye olmayacağımızı söyledik, Arkadaşlar eğer birlikte hareket edilirse inanın sonuca gidilir bakın biz 17 kişi bunu yapabildiysek inanın hepimiz istifa edersek sonuç kesinlikle olumlu olacaktır, lütfen birlik olalım

ZAFERKEN
Şef
30 Kasım 2017 09:52

Arkadaşlar birazcık yürekli olsalar halledilemeyecek sorun yok.Çekinecek korkacak birşey yok.Zaten en alt tabakayız.Gönderebilinilecek daha aşağısı yok.Daha fazla yüklenecek ellerinde koz yok.

hakar2752, 6 yıl önce

Sayın arkadaşlarım bakın biz kendi kurumuzda yardımcı hizmetlerden 17 arkadaş sendikadan istifa ettik sendika temsilcileri sorgulamak için geldi bizde yardımcı hizmetler için hiç bir şey yapılmadığını söyledik onların cevabı'' yardımcı hizmetliler idari hizmet sınıfına geçsin diye çalışma yapıldığını ve gerekli görüşmelerin yapıldığını dile getirdiler '' bizde çalışma olumlu sonuç verene kadar sendikaya üye olmayacağımızı söyledik, Arkadaşlar eğer birlikte hareket edilirse inanın sonuca gidilir bakın biz 17 kişi bunu yapabildiysek inanın hepimiz istifa edersek sonuç kesinlikle olumlu olacaktır, lütfen birlik olalım

hakar2752
Aday Memur
30 Kasım 2017 09:57

Helal olsun zefer bey işte bu kadar biraz cesaret

ZAFERKEN, 6 yıl önce

Arkadaşlar birazcık yürekli olsalar halledilemeyecek sorun yok.Çekinecek korkacak birşey yok.Zaten en alt tabakayız.Gönderebilinilecek daha aşağısı yok.Daha fazla yüklenecek ellerinde koz yok.

hakar2752
Aday Memur
30 Kasım 2017 10:06

Hangi sendika bizim sorunumuzu çözerse hep birlikte o sendikanın üyesi olacağımızı bilsin tüm sendika yetkilileri bakın nasıl çözüme ulaşıyor sorunumuz .

ikizpınar
Aday Memur
30 Kasım 2017 10:29

arkadaşlar sendikalarında istifa edenleri bir görelim sinerji olsun diğer arkadaşlara cesaret gelsin

ZAFERKEN
Şef
30 Kasım 2017 10:31

Ben milli eğitim camiasındanım.Daha eğitim bir sen'in yardımcı hizmetlilerle ilgili tek bir almış aldığı kazanım yok.Demekki onlar için sadece dolgu malzemesiyiz.Onlar bizim varlığımızın farkına varmalari lazım.Yani uzun lafın kısası farkındalık oluşturmamız lazım

hakar2752, 6 yıl önce

Hangi sendika bizim sorunumuzu çözerse hep birlikte o sendikanın üyesi olacağımızı bilsin tüm sendika yetkilileri bakın nasıl çözüme ulaşıyor sorunumuz .

ikizpınar
Aday Memur
30 Kasım 2017 10:53

.Demekki onlar için sadece dolgu malzemesiyiz.Onlar bizim varlığımızın farkına varmalari lazım.dogru

hakar2752
Aday Memur
30 Kasım 2017 11:12

Sayın Başkan, sayın milletvekilleri; 502 sıra sayılı Kanun Tasarısı?nın 53?üncü maddesi hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldım. Genel Kurulu ve aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum.

Değerli milletvekilleri, bu vesileyle bir başka hususa da dikkat çekmek istiyorum. Bilindiği üzere, devlet memurları hizmet sınıflarına ayrılmışlardır, bunlardan birisi de yardımcı hizmetler sınıfıdır. Devlet Memurları Kanunu?nun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren, özellikle de kamu kurumlarının birçok kamu hizmetini hizmet satın alma yoluyla karşılayabilme imkânı getirildiğinden bu yana yardımcı hizmette personel ihtiyacı azalmıştır, kalanların yaptığı işler de daha ziyade genel idareyle ilgili işlerdir. Bu sebeple, anılan hizmet sınıfında bulunan yaklaşık 110 bin personelin genel idare hizmetleri sınıfındaki durumlarına uygun kadrolara geçirilmesi yerinde olacaktır. Bu konuda Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem Meclis araştırma önergesi hem de kanun teklifi verdiğimizi de belirtmek istiyorum.

Bu düşüncelerle, şehit yakınlarının da memur unvanlı kadrolara geçirilmesini istediğimiz önergemize destek vermenizi bekliyoruz ve sizleri saygıyla selamlıyorum.

ikizpınar
Aday Memur
30 Kasım 2017 13:39

hakar2752 bu konuşmayı m.vekili meçlistemi yapmış yoka teklif yazısımı

myumrutas46
Kapalı
30 Kasım 2017 13:42

Bugün mü konuşuldu Meclis'te??

hakar2752, 6 yıl önce

Sayın Başkan, sayın milletvekilleri; 502 sıra sayılı Kanun Tasarısı?nın 53?üncü maddesi hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına söz aldım. Genel Kurulu ve aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum.

Değerli milletvekilleri, bu vesileyle bir başka hususa da dikkat çekmek istiyorum. Bilindiği üzere, devlet memurları hizmet sınıflarına ayrılmışlardır, bunlardan birisi de yardımcı hizmetler sınıfıdır. Devlet Memurları Kanunu?nun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren, özellikle de kamu kurumlarının birçok kamu hizmetini hizmet satın alma yoluyla karşılayabilme imkânı getirildiğinden bu yana yardımcı hizmette personel ihtiyacı azalmıştır, kalanların yaptığı işler de daha ziyade genel idareyle ilgili işlerdir. Bu sebeple, anılan hizmet sınıfında bulunan yaklaşık 110 bin personelin genel idare hizmetleri sınıfındaki durumlarına uygun kadrolara geçirilmesi yerinde olacaktır. Bu konuda Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem Meclis araştırma önergesi hem de kanun teklifi verdiğimizi de belirtmek istiyorum.

Bu düşüncelerle, şehit yakınlarının da memur unvanlı kadrolara geçirilmesini istediğimiz önergemize destek vermenizi bekliyoruz ve sizleri saygıyla selamlıyorum.

kopru55
Aday Memur
30 Kasım 2017 19:57

Hayalî mi gerçekmi?

hakar2752, 6 yıl önce

mehmed1903
Memur
30 Kasım 2017 23:05

Daha önce de yazdım bu işin tek çözüm noktası Memursen. Onlarda öğretmen sen gibi...

mehmed1903
Memur
30 Kasım 2017 23:08

Yhs işçi Sınıfına dahil edilmelidir.

hakar2752
Aday Memur
01 Aralık 2017 10:35

Arkadaşlar kamubiz diye bir site var. Hizmetli kadrosunu haber yapmışlar sağolsunlar bence isteyen arkadaş bir göz atabilir ve ilk konu yardımcı hizmetler

Mehmet gerkes
Kapalı
17 Aralık 2017 00:12

Sorun hukumette olan ilgisizlik değil Sözüm81 ilde olan hizmetlilerin sessizliği ve tepkisizligi

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi