Editörler :
29 Kasım 2017 15:47   

denetimli serbestliği gbtden sildirebilir miyim

Herkese iyi günler sizlerden fikirlerinizi bilgilerinizden faydalanmak beni mutlu edecek şimdiden saolun. Bir buçuk yıl önce dayımın oğlu nun yanında iken polisler geldi ve Dayi oğlumun üstünde az miktarda uyusturucu çıktı yerde de az miktarda birşey vardı tutanaklar tutuldu meğer Yerdekini de benim diye yazmışlar çıktık geldik bir müddet sonra denetim serbestlik geldi 5 yıl kamu davası ertelenmesi bir yıl denetimli serbestlik diye ben itiraz ettim ama Red oldu mecbur kaldım gittim sorunsuz bir şekilde bitirdim adlı sicil ve sabıkam temiz yalnız gbt de çıkıyor sizden öğrenmek istediğim emniyet e bekçi olarak başvuru yaptım bu isi çok ısıtıyorum Allah'ın izni ile bu bana sorun yaratır mi ne yapmam gerekiyor yasarsınız sevinirim ikinci olarak denetim biteli 5 ay oldu gbt den silinir mi ben silmek için ne yapabilirim çok teşekkür ederim sizlere şimdiden

24 Şubat 2019 18:56

Rasim.

Denetim bittiyse kararı alıp, suçun işlendiği yerdeki emniyet müdürlüğüne gitmelisiniz

24 Şubat 2019 21:05

herosaint01
Memur

Gbt den silinse dahi güvenlik soruşturmasında ona ulaşılacaktır. Soruşturma için sıkıntı çıkarır mı bilemem.

Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce İstanbuldaki sel felaketinde, İBB başarılı bir şekilde hizmet edebildi mi?