Editörler : Mehmet Balci
29 Kasım 2017 17:59   

Taserona kadroya hayir

https://www.memurlar.net/haber/711536/erdogan-taseron-sorunu-bu-hafta-bitecek.html

Neden kpss den alim yapilmadigin somut kanitidir. Yoruma taserona kadroya hayir tarzi tepkilerde bulunalim arkadaslar. 4/ b 4/c liler kadroya girememisken veya kpss ile bu sebeplerden alim yapmadiklarindan sesimizi altinda cikaralim bari

29 Kasım 2017 19:24

üst kapak contası
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
29 Kasım 2017 19:53

akpssmagduruu
Şube Müdürü

Belesci seni ya beyninide beles olsun diye cikma taktirmissin. Burada kpss ile emegi gecip bi emek vermis insanlar takiliyor senin gibi bos beles yasayip sonra dayi ahbap iliskisiyle bir yerlere girdiniz diye kadro alamazsiniz almayacaksiniz buyuk hayal kirikliklari sizi bulacak. Millet essek mi uni versite okuyor 2-3 belkide daha fazla yil devlet memuru olmak icin o sinava giriyor il il mulakatlara girip eleniyor. Ne guzel hayat be. Eger taserona kadro verirseler bu gunah hepinizin boynuna belesci takim sizi

29 Kasım 2017 23:35

Cengiz abi
Genel Müdür

Taşerona kadroya hayır.6 milyon kişi kpssye girdi merkezi alımda 5 bin kadro verildi.yıllardır emek veriyoruz kpssye.bizi görmeyip taşeronlarakadro verene hakkımı helal etmiyorum.ülkede adalet olmadığından allaha havale ediyorum ve allahın adaleti üzerinize olsun diyorum.

29 Kasım 2017 23:47

mkadiroglu
Aday Memur

Eğer ki devletimizin bir kadro verme imkanı varsa bu kadroları kpss puanı ile alınmalı ki milletimizin hakkı ve rızası ile olsun. Yoksa birilerinin referansı ile beleşten girip sonra kadro almak tamamen haktır vebaldir.

30 Kasım 2017 08:12

poppet
Yasaklı

walla sadece taşeron değil bu merkezi aramayla gelmeyen mülakatla gelmeyenlerin hepsine kadro verilmemesi lazım,

yani biz 4a,4b,4c diyoruz sanki bunlar içinde torpille atanan yok bunlarınm yüzde 70 i zamanında torpille girenler,

taşeronun alayı torpil zaten onlar kadro hiç istemesin.

30 Kasım 2017 08:14

poppet
Yasaklı

pardon mülakatla torpille gelenlere kadro verilmesin doğrusu bu

30 Kasım 2017 10:15

cana.n.n
Aday Memur

bimer cimer hepsine yazın

Toplam 7 mesaj