Editörler : E.Kayı Han
02 Aralık 2017 11:09

Astsubay eş tayin durumu?

Merhaba nişanlım astsubay. Bend 4b lı olarak yeni atandım . 1 sene sonra evlenip eşimin yanına tayin olabilir miyim? Bide düğün izni kaç gün sözleşmeli personele? Teşekkür ederim cevaplar için :)

benena
Memur
02 Aralık 2017 13:00

Sozlesmeli personel alimlarinda sonradan maduriyet yasamamak icin es durumu saglik durumu egitim durumu gibi hususlari goz onune alarak basvuru yapin diyor.esinizin yanina atanmaniz biraz zor gibi.evlilik izni 10 gun.

hatays
Kapalı
02 Aralık 2017 14:32

Evlilik izni üç gün

benena, 6 yıl önce

Sozlesmeli personel alimlarinda sonradan maduriyet yasamamak icin es durumu saglik durumu egitim durumu gibi hususlari goz onune alarak basvuru yapin diyor.esinizin yanina atanmaniz biraz zor gibi.evlilik izni 10 gun.

tutu.k
Aday Memur
03 Aralık 2017 17:30

Tayin durumunu kesin bilen vae mi?

Teknisyen.
Aday Memur
03 Aralık 2017 21:30

1 yılı doldurduktan sonra gidersiniz eşiniz tsk mensubu olduğu için

Teknisyen.
Aday Memur
03 Aralık 2017 21:32

Evlilik izni de 3 gündür 2 gün mazeret veya rapor al 5 etti hafta sonuyla 7 eder.

ÖzgürNihat
Aday Memur
04 Aralık 2017 01:40

Ben de 4B'liyim. Benim eşim de TSK personeli ama ben 1.5 yıldır bekliyorum. Ayrıca eşimin tayin durumu yok ve TSK ile sağlık bakanlığı arasında protokol var. Protokolde de 4B'lilerde normal prosedür ne ise o uygulanır yazıyor.

ÖzgürNihat
Aday Memur
04 Aralık 2017 01:41

Ve hatta bana eşinizin asker ya da polis olmasının bir önemi yok çünkü siz 4B'lisiniz dediler.

tutu.k
Aday Memur
05 Aralık 2017 10:36

Kafam iyice karıştı :/

dytmerve1
Aday Memur
06 Aralık 2017 13:35

yorumları okuyup karamsarlığa kaapıldım, sahiden bu kadar zor mu yeni araştırmya başladım.

ÖzgürNihat
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:17

Olur da tayin olursanız ki herkes ve kendim için tek temenim ailelerin biraraya gelmesi, hangi yolu izlediğinizi paylaşırsanız denemediğim bir yolsa ben de dener ailemi biraraya getiririm :)

tutu.k
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:33

Danıştaya dava açtınız mı?

ÖzgürNihat, 6 yıl önce

Olur da tayin olursanız ki herkes ve kendim için tek temenim ailelerin biraraya gelmesi, hangi yolu izlediğinizi paylaşırsanız denemediğim bir yolsa ben de dener ailemi biraraya getiririm :)

ÖzgürNihat
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:43

OHAL'deyiz dava açmanız bi şey ifade etmez dediler.

tutu.k
Aday Memur
06 Aralık 2017 15:51

Ohal bitsin de inşallah o zaman düzelir herşey sizin için de bizim için de

ÖzgürNihat, 6 yıl önce

OHAL'deyiz dava açmanız bi şey ifade etmez dediler.

tutu.k
Aday Memur
11 Aralık 2017 07:42

Konu hakkında başka yorum yapcak yok mu?

cres46
Memur
10 Ocak 2018 12:34

Sayın ÖzgürNihat, sanırım bu konuda bir bilginiz var bu yüzden size bir sorum olacaktı, Ben yakında TSK ya geçeceğim muvazzaf olarak, eşim ise 2 yıldır özel sektörde banka da çalışıyor. Benim zorunlu eğitim sürecim var 1 yıl kadar. Bu eğitim sürecinde veya akabinde atamam olacak zaten, sizce eş durumu konusunda ne yapmalıyım hangi yol izlemeliyim

ÖzgürNihat, 6 yıl önce

Ve hatta bana eşinizin asker ya da polis olmasının bir önemi yok çünkü siz 4B'lisiniz dediler.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi