Editörler :
02 Aralık 2017 11:09   

Astsubay eş tayin durumu?

Merhaba nişanlım astsubay. Bend 4b lı olarak yeni atandım . 1 sene sonra evlenip eşimin yanına tayin olabilir miyim? Bide düğün izni kaç gün sözleşmeli personele? Teşekkür ederim cevaplar için :)

02 Aralık 2017 13:00

benena
Kapalı

Sozlesmeli personel alimlarinda sonradan maduriyet yasamamak icin es durumu saglik durumu egitim durumu gibi hususlari goz onune alarak basvuru yapin diyor.esinizin yanina atanmaniz biraz zor gibi.evlilik izni 10 gun.

02 Aralık 2017 14:32

hatays
Kapalı

Sozlesmeli personel alimlarinda sonradan maduriyet yasamamak icin es durumu saglik durumu egitim durumu gibi hususlari goz onune alarak basvuru yapin diyor.esinizin yanina atanmaniz biraz zor gibi.evlilik izni 10 gun.

benena, 11 ay önce - Alıntıya git

Evlilik izni üç gün

03 Aralık 2017 17:30

tutu.k
Aday Memur

Tayin durumunu kesin bilen vae mi?

03 Aralık 2017 21:30

Teknisyen.
Aday Memur

1 yılı doldurduktan sonra gidersiniz eşiniz tsk mensubu olduğu için

03 Aralık 2017 21:32

Teknisyen.
Aday Memur

Evlilik izni de 3 gündür 2 gün mazeret veya rapor al 5 etti hafta sonuyla 7 eder.

04 Aralık 2017 01:40

ÖzgürNihat
Aday Memur

Ben de 4B'liyim. Benim eşim de TSK personeli ama ben 1.5 yıldır bekliyorum. Ayrıca eşimin tayin durumu yok ve TSK ile sağlık bakanlığı arasında protokol var. Protokolde de 4B'lilerde normal prosedür ne ise o uygulanır yazıyor.

04 Aralık 2017 01:41

ÖzgürNihat
Aday Memur

Ve hatta bana eşinizin asker ya da polis olmasının bir önemi yok çünkü siz 4B'lisiniz dediler.

05 Aralık 2017 10:36

tutu.k
Aday Memur

Kafam iyice karıştı :/

06 Aralık 2017 13:35

dytmerve1
Aday Memur

yorumları okuyup karamsarlığa kaapıldım, sahiden bu kadar zor mu yeni araştırmya başladım.

06 Aralık 2017 15:17

ÖzgürNihat
Aday Memur

Olur da tayin olursanız ki herkes ve kendim için tek temenim ailelerin biraraya gelmesi, hangi yolu izlediğinizi paylaşırsanız denemediğim bir yolsa ben de dener ailemi biraraya getiririm :)

06 Aralık 2017 15:33

tutu.k
Aday Memur

Olur da tayin olursanız ki herkes ve kendim için tek temenim ailelerin biraraya gelmesi, hangi yolu izlediğinizi paylaşırsanız denemediğim bir yolsa ben de dener ailemi biraraya getiririm :)

ÖzgürNihat, 11 ay önce - Alıntıya git

Danıştaya dava açtınız mı?

06 Aralık 2017 15:43

ÖzgürNihat
Aday Memur

OHAL'deyiz dava açmanız bi şey ifade etmez dediler.

06 Aralık 2017 15:51

tutu.k
Aday Memur

OHAL'deyiz dava açmanız bi şey ifade etmez dediler.

Ohal bitsin de inşallah o zaman düzelir herşey sizin için de bizim için de

11 Aralık 2017 07:42

tutu.k
Aday Memur

Konu hakkında başka yorum yapcak yok mu?

10 Ocak 2018 12:34

cres46
Memur

Ve hatta bana eşinizin asker ya da polis olmasının bir önemi yok çünkü siz 4B'lisiniz dediler.

Sayın ÖzgürNihat, sanırım bu konuda bir bilginiz var bu yüzden size bir sorum olacaktı, Ben yakında TSK ya geçeceğim muvazzaf olarak, eşim ise 2 yıldır özel sektörde banka da çalışıyor. Benim zorunlu eğitim sürecim var 1 yıl kadar. Bu eğitim sürecinde veya akabinde atamam olacak zaten, sizce eş durumu konusunda ne yapmalıyım hangi yol izlemeliyim

Toplam 15 mesaj

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?