Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
02 Aralık 2017 14:40

Sağlık özrü durumunda tayin hk.

arkadaşlar 2 ağır epilepsi nöbeti geçirdim.Epilepsi ilacı kullanıyorum.Allah kimsenin başına vermesin.Bulunduğum İlçede Nöroloji bölümü yok.Tayin için nasıl bir yol takip etmeliyim.Tecrübeli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

EJDER YENER
Memur
02 Aralık 2017 17:01

Geçmiş olsun

Bulunduğunuz yerde herhangi bir hastaneden en az 3 hekim imzalı sağlık kurulu raporu alıyorsunuz.

Alacağınız raporda "Öğretmenin görev yaptığı yerde hastalığının tedavisi yoktur veya öğretmenin görev yaptığı yerde kalması halinde sağlık açısından risk vardır." İbaresi mutlaka olmalıdır. Aksi takdirde kabul edilmiyor.

ragnar44
Kapalı
06 Aralık 2017 18:49

teşekkür ederim hocqm.benim sağlık kurulu raporumda bulunduğu yerde hastalığın tedavisi yetersizdir.Nöroloji bölümünün olduğu bir yerde ikamet etmesi uygundur yazıyor.Kabul olurmu bulunduğum yer küçük bi ilçe ve en yakın hastane 80 km uzakta

cesminaz_25
Kapalı
15 Aralık 2017 11:09

Bacağımda sinirlerden kaynaklı bir rahatsızlığımvar.Bulunduğum ilçede fizik tedavi merkezi yok. İlde var ama her gün gidip gelmem zor. Başka bir ile bu sebeple tayin isteyebilir miyim sağlık özründen?

ragnar44
Kapalı
15 Aralık 2017 15:57

Ona doktorunuz karar verir hocam konuşun bence.

cesminaz_25
Kapalı
15 Aralık 2017 16:56

Hocam tedavi gördüğüm il çalıştığım ilden farklı. Raporu nereden alacağım o vakit? Ne yazılması gerek rapora?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi