Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Aralık 2017 13:14

HemsirMert
Şef

İnanin hic bir fikrim yok.su an tek merak ettigim 2018 yili boyunca atama olacak mi olmayacak mi ?

lisans.hemş, 1 hafta önce - Alıntıya git

Normal şartlarda yılda 2-3 alım olması gerekirken bu olağan her zaman olan bişeyken biz artık 1yıl içinde atama olcak mı? Sorusuna yanıt aramakla mesguluz. Bizi bu durumlara getirenlerin Abv.

05 Aralık 2017 14:25

Hakyemeyenler
Daire Başkanı

Taseoranlar işçi kadrosuna geçti 4cliler hazıra kondu 4bli oldu, çoğu torpille girip kadroyu elde ettiler, uyumaya devam edelim, bizde emek verip atama olsun diye bekleyelim harika ilerliyoruz, KPSS ye girenler gözardı edilmeye devam edilsin

05 Aralık 2017 14:48

nurse863
Aday Memur

Lise mezunu hemşireyi adam yerine koymuyorlar ama kadro verirken eğitim durumuna bakılmadı bile

05 Aralık 2017 15:00

Nursee12
Memur

Lise mezunu hemşireyi adam yerine koymuyorlar ama kadro verirken eğitim durumuna bakılmadı bile

nurse863, 1 hafta önce - Alıntıya git

Aynen öyle kardeşim bize demedigini birakmayanlar buna sesini cikarmiyorlar ilkokul mezunu olmayanlar 4bli oldu

08 Aralık 2017 21:25

kralbenn
Aday Memur

okuyana iş yok torpilli işe girmiş üstüne birde kadro veriliyor ayıp günah bee

11 Aralık 2017 13:38

skorpion83.
Aday Memur

Taseoranlar işçi kadrosuna geçti 4cliler hazıra kondu 4bli oldu, çoğu torpille girip kadroyu elde ettiler, uyumaya devam edelim, bizde emek verip atama olsun diye bekleyelim harika ilerliyoruz, KPSS ye girenler gözardı edilmeye devam edilsin

Hakyemeyenler, 1 hafta önce - Alıntıya git

biz eşşek gibi çalışalım zor kötek atanalım sonrada torpilli taşeronlar kadroyu alsın . kazandıkları parayı rahat yiyemesinler

12 Aralık 2017 02:14

cılgınradyolog
Şube Müdürü

Kimsenin ahı kimsede kalmaz. O torpille atananlar kul hakkına giriyorlar, acaba bu torpille girdikleri yerde ebedi hayır görebilecekler mi?

Benim içim rahat KPSS'den iyi bir puan aldım atansamda emeklerimin karşılığını almış olurum, atanamazsam da sıkıntı yok illaki bir iş bulur çalışırız, ama hakkımı kimseye helal etmiyorum bizleri bu duruma düşürenlere karşı.

12 Aralık 2017 02:21

cılgınradyolog
Şube Müdürü

Bakan istifasıyla filan olacak işler değil bunlar. Hükumetin işidir bu tür şeyler, ve işine geleni yapıyorlar. Sanmayın ki bu durumdan haberleri yok, bakanlar filan özellikle seçiyorlar.

Şu ana kadar bakanın alım ve bu belirsizlerle ilgili tek konuşması var mı? Zaten ortada konuşacak konu yok. Suni gündem yapıp dikkatleri istedikleri yere aktarıyorlar, bu tarz sorunlar lanse edilmiyor. Bunun sorumlusu medyadır.

Bize, bir şey yapma fırsatı vermiyorlar, her şey kendi istedikleri gibi oluyor kabullensekte, kabullenmesekte onların istedikleri gibi işliyor tüm süreç. Biz ne desek, ne yapsak her şey boşu boşuna.

Toplam 28 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;