Editörler : muhtesem32*aziyade*
06 Aralık 2017 19:13

seferihisar6565
Memur

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Bİr sorum olacaktı sizlere. Sınava nasıl hazırlanıyorsunuz ? Ben ünitelerin özetlerinin çıktılarını alıyorum öyle calısıyorum. Siz nasıl hazırlanıyorsunuz sınavlara ?

j0j061, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ünitelerin önce sonundaki özetleri okuyup keçeli kalemle önemli yerlei çizip not alıyorum sonra ünite sonu sorularını çözüyorum.O soruları yapamazsam dönüp üniteyi baştan sona önemli yerlei çizip not çıkarıyorum.Eskisi gibi çıkmış soruları yapıp geçmek mümkün değil artık.

06 Aralık 2017 20:11

Yns0106
Aday Memur

Ünitelerin önce sonundaki özetleri okuyup keçeli kalemle önemli yerlei çizip not alıyorum sonra ünite sonu sorularını çözüyorum.O soruları yapamazsam dönüp üniteyi baştan sona önemli yerlei çizip not çıkarıyorum.Eskisi gibi çıkmış soruları yapıp geçmek mümkün değil artık.

seferihisar6565, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bende dediginiz gibi yapıyorum özetlere çalışıyorum altını çizerek daha sonra ünite sonundaki sorulara ve çıkmış sorulara

07 Aralık 2017 22:35

seloay
Aday Memur

Arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Bİr sorum olacaktı sizlere. Sınava nasıl hazırlanıyorsunuz ? Ben ünitelerin özetlerinin çıktılarını alıyorum öyle calısıyorum. Siz nasıl hazırlanıyorsunuz sınavlara ?

j0j061, 1 hafta önce - Alıntıya git

Valla tabiri caizse hayvan gibi calisiyorum. Kitabi ozetliyorum her konu sonunda arka arkaya full cekene kadar ekampusten soru cozuyorum

10 Aralık 2017 13:53

Cas0101
Aday Memur

Unite ozetleri once sonra gecmis sinav sorulari birde unite ozetleri cikarirken 2 der tane de konular icin yaprak testler sonuc bence mukemmel

10 Aralık 2017 14:59

seferihisar6565
Memur

Unite ozetleri once sonra gecmis sinav sorulari birde unite ozetleri cikarirken 2 der tane de konular icin yaprak testler sonuc bence mukemmel

Cas0101, 3 gün önce - Alıntıya git

Malesef sosyoloji için yeterli olmuyor. Çok fazla terim ve konu bulunmakta.

13 Aralık 2017 16:01

ysndgr
Aday Memur

arkadaşlar insan kaynakalrı 1.sınıf okumaktayım nasıl ders çalışayım bana yardımcı olurmusunuz

13 Aralık 2017 16:21

seferihisar6565
Memur

arkadaşlar insan kaynakalrı 1.sınıf okumaktayım nasıl ders çalışayım bana yardımcı olurmusunuz

ysndgr, 7 saat önce - Alıntıya git

Yukarındaki mesajlarda envai çeşit çalışma deneyimi ve stili mevcut daha ne yazalım?

Toplam 27 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;