Editörler : supporters.
05 Aralık 2017 04:05

Arastirma gorevliligi

Öncellikle iyi gunler benim bir sorum olacak diyelim ki ben yuksek lisansimi bitirip üniversitede arastirma gorevlisi olarak ise basladim bu 50/ d kanununa gore is guvencem olmayacak mi arti daha ust kademelere gelme durumu nasil olur cevaplarsaniz cok sevinirim simdiden teşekkür ederim

ddenizdgnn
Aday Memur
05 Aralık 2017 14:10

merhaba, 50/dye göre atanırsanız yüksek lisansınız bittiğinde yada doktoranız bittiğinde sözleşmeniz sona erer. 33/a olarak yerleşmeye bakın derim. çünkü çoğu üniversite artık 50/d atamalarını /a ya dönüştürmüyor. (33/a kadrosu doktora bittiğinde Arş Gör. Dr. olarak devam etmenizi yar doç doç olarak yükselmenize olanak sağlar.) iyi günler

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
05 Aralık 2017 14:28

Yeni yasal düzenlemeden haberiniz yok anlaşılan. Yılbaşından itibaren tüm arş. gör. atamaları 50 d olacak ve bunların yalnız %20si yrd.doç. olarak atanacak.

ddenizdgnn, 6 yıl önce

merhaba, 50/dye göre atanırsanız yüksek lisansınız bittiğinde yada doktoranız bittiğinde sözleşmeniz sona erer. 33/a olarak yerleşmeye bakın derim. çünkü çoğu üniversite artık 50/d atamalarını /a ya dönüştürmüyor. (33/a kadrosu doktora bittiğinde Arş Gör. Dr. olarak devam etmenizi yar doç doç olarak yükselmenize olanak sağlar.) iyi günler

ddenizdgnn
Aday Memur
05 Aralık 2017 15:37

merhaba, mevcut ilan için sorduğunu düşündüğüm için böyle yazmıştım.

akademisyen 64, 6 yıl önce

Yeni yasal düzenlemeden haberiniz yok anlaşılan. Yılbaşından itibaren tüm arş. gör. atamaları 50 d olacak ve bunların yalnız %20si yrd.doç. olarak atanacak.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
05 Aralık 2017 16:32

Somut bir ilan değil farazi bir durum soruluyor.

yoruq03
Aday Memur
05 Aralık 2017 17:14

Herkese tesekkur ederim

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi