Editörler : oto-danisman-expert
07 Aralık 2017 10:15

Deniz kuvvetleri teknik bölüm

Arkadaşlar Deniz kuvvetlerinde teknik bölümdeki mühendisler için denizaşırı görev zorunluluğu hakkında bilgisi olan var mı?

Makmüh91
Aday Memur
30 Aralık 2017 09:14

Güncel

30 Aralık 2017 09:54

Evet deniz makine asil geldi kararsızım

yusk6060
Aday Memur
30 Aralık 2017 12:40

Bölümünüz neydi kardeşim

Kerem9006, 6 yıl önce

cglrgn
Aday Memur
30 Aralık 2017 13:28

Merhaba, benim de deniz muh. sınıfı makine mühendisliği asil geldi, tersane ,kıyı birlikleri vb de mi yoksa gemiler de mi görevlendirilmekte bu branş , bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Denizmakine
Aday Memur
31 Aralık 2017 05:04

Arkadaslad mrb.. Benimde deniz makine asil ve kara istihkam asil.. Ben "deniz makineye" gidecegim.. Uzun bi arastirma yaptim. Bugun sabah 9'dan suana kadar hem arastirip hem denizcilerle konustum saat suan 05:03... Bir arkadas 10 yil zorunlu gorevden bahsetmis.. Bu 10 yil zorunlu gorev TAMAMEN YALAN... Kaynak soracak olursaniz karsi komsum,cocukluk arkadasim Deniz Piyade Usttegmen

Denizmakine
Aday Memur
31 Aralık 2017 05:07

Kararsizliga hic gerek yok kardesim.. Benimde deniz mk. geldi 1 dakika dusunmem.. kkk istihkamda da asilim.. Ama deniz varken kara'nın onunden gecmem. Cok detayli arastirdim dun ve bugunden beri ????

Kerem9006, 6 yıl önce

Denizmakine
Aday Memur
31 Aralık 2017 05:12

Sana hangi kuvvetlerden ve hangi siniftan askl geldi kardesim

cglrgn, 6 yıl önce

Merhaba, benim de deniz muh. sınıfı makine mühendisliği asil geldi, tersane ,kıyı birlikleri vb de mi yoksa gemiler de mi görevlendirilmekte bu branş , bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

yusk6060
Aday Memur
31 Aralık 2017 12:56

Şartları neymiş kardeşim , deniz görevi varmı filan anlatırmısın

Denizmakine, 6 yıl önce

Arkadaslad mrb.. Benimde deniz makine asil ve kara istihkam asil.. Ben "deniz makineye" gidecegim.. Uzun bi arastirma yaptim. Bugun sabah 9'dan suana kadar hem arastirip hem denizcilerle konustum saat suan 05:03... Bir arkadas 10 yil zorunlu gorevden bahsetmis.. Bu 10 yil zorunlu gorev TAMAMEN YALAN... Kaynak soracak olursaniz karsi komsum,cocukluk arkadasim Deniz Piyade Usttegmen

yusk6060
Aday Memur
31 Aralık 2017 12:58

Hangi Bölümü bitirdiniz ayrıcaa

Denizmakine, 6 yıl önce

duman4242
Aday Memur
31 Aralık 2017 13:03

YÜZME PARKURUNA GİRDİNİZ Mİ ?

yusk6060, 6 yıl önce

Eem0602
Kapalı
31 Aralık 2017 13:16

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun.

Bende Deniz Güverte asil kazandım fakat çok araştırma imkanım olmadı.

Senin bu konuda bir bilgin varsa paylaşabilir misin ?

Şimdiden teşekkürler..

Denizmakine, 6 yıl önce

Bedrinaslanı
Aday Memur
31 Aralık 2017 15:53

Arkadaşlar Deniz güverte de aynı mı kesin bilgisi olan var mı ?

me989
Şef
31 Aralık 2017 17:58

Sana gemi görevinin yalan olduğunu kim söylediyse yalan söylemiş :)

Deniz kuvvetlerinde MÜHENDİS, istihkam ve piyade gemi görevine gitmez. Deniz makine ve deniz güvertenin ise zorunlu olarak 10 yıl gemi görevi vardır. 10 yıl bitince kara birliklerimr geçersin ama bu sürekli kara birliğinde olacağın anlamına da gelmez. Yine gemi görevi çıkabilir ve gemiler en sıkıntılı yerlerdir.

Denizmakine, 6 yıl önce

GRİNN
Memur
31 Aralık 2017 18:01

KPSS fyt kaç hocam ?

Kerem9006, 6 yıl önce

duman4242
Aday Memur
31 Aralık 2017 21:11

Deniz kuvvetleri bekar lar icine en iyi mesleksurekli olarak denizde sefere cikarlar en kisa 7 gun en zun 3 ay. Dil bilginiz yoksa muhendsseniz hic girmeyin. Sıkinti cekerseniz

2Ohy
Daire Başkanı
01 Ocak 2018 01:16

Mühendis sınıfına gemi görevi yok diye biliyorum ben

Denizmakine
Aday Memur
01 Ocak 2018 04:35

Mak Muh dostum sen ??

yusk6060, 6 yıl önce

Denizmakine
Aday Memur
01 Ocak 2018 04:36

Guvertenin calisma sistemi hakkinda hic bilgim yok ve toplamadim da bana gerekmedigi icin... Ama deniz mak. dedigim gibi kaynagim deniz piyade usttegmen. İsteyen varsa facesini vereyim konussun

Eem0602, 6 yıl önce

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun.

Bende Deniz Güverte asil kazandım fakat çok araştırma imkanım olmadı.

Senin bu konuda bir bilgin varsa paylaşabilir misin ?

Şimdiden teşekkürler..

Denizmakine
Aday Memur
01 Ocak 2018 04:43

Arkadaşlar benim ;

1) Deniz Mak. (Asil)

2) Kara Kuv. İstihkam (Asil)

----

Şuan bilgi karışıklığı oldu sanki.. Lütfen bana benim yazdığım gibi asil oldugunuz kuvvetleri yazarmisiniz ?? Belkide benim anlattığımı ustegmen arkadasim yanlis anlamış olabilir yada ben yanliş anlatmis olabilirim.. Asil oldugunuz siniflari ve kuvvetleri yazin ona gore konusalim.. Fikir birligi yapalim !!

duman4242
Aday Memur
01 Ocak 2018 09:38

Muhendisleri gemi gorevi nasil yok geminin mekanin arizasini kim giderecek gemi bakim birimi. Sende bu birimin basi olacan. Senin bir gemin olacak gemi sefere cikarsa sende, gemi limandaysa mekanik bakimini yapcan.

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi