Editörler : crops35

Kapalı
08 Aralık 2017 19:53

Taşeron işçiler sınav istemiyor 08.12.2017 fox tv anahaber

redboy345
Şef
08 Aralık 2017 20:37

Ulan bende taşeronum valla utanıyorum böyle haberlere.sınav olacak tabi.el insaf ya.milyonlar var bizim yerimizde olmak isteyen.kadro verilecek sınav olmayacak.öyle bi dünya yok.

rednick2016
Genel Müdür
08 Aralık 2017 20:49

ya adamim hayatim sinavlarla gecti ama 1 tane seffaf sinav olmadi.. dikkat et bi yerinde patlamasin bu sinav

.....

redboy345, 6 yıl önce

Ulan bende taşeronum valla utanıyorum böyle haberlere.sınav olacak tabi.el insaf ya.milyonlar var bizim yerimizde olmak isteyen.kadro verilecek sınav olmayacak.öyle bi dünya yok.

redboy345
Şef
08 Aralık 2017 20:53

İki tane üniversite bitirdim benimde hayatım sınavlarla geçti emin ol.ama adalet gereği bu sınavın olması gerekiyor.bizler bu sınavı bu tahsille geçemezsek ilkokul mezunu arkadaşlar hiç geçemez.en kötüsü soru verirler bunların içinden soru gelecek derler.ama bu sınav bir şekilde olacaktır.

rednick2016, 6 yıl önce

ya adamim hayatim sinavlarla gecti ama 1 tane seffaf sinav olmadi.. dikkat et bi yerinde patlamasin bu sinav

.....

cenk3838
Kapalı
08 Aralık 2017 21:43

Eğer Kpss şartı olmadan kadroya alırlarsa emeği geçen herkesin Allah belasını versin, bu kadar insanın elleri ahirette yakanızda olacak. Torpille işe girin sonra hooop sınavsız kadrolu olun, milyonlarca üniversite mezunu da atama beklesin.

El-Sadıka
Aday Memur
08 Aralık 2017 22:18

Sınav şart arkadaşlar ...

nlztrk
Aday Memur
09 Aralık 2017 10:09

Ne kadar hazıra konmak isteyen asalaklar var sınavsız olmaz bu işler. Her işi torpille yürütemezsin!

09 Aralık 2017 16:56

Niye istemiyorlar yemiyor mu?

rednick2016
Genel Müdür
09 Aralık 2017 17:11

ne yememesi dingiller. asıl torpil o zaman dönme ihtimalı var.

taşeronum kpss 80 puanim var en icra katipligine 10 000 kisi arasindan ilk 300 e kalarak mulakata geldim.. ondan oncede 1000 lerce mulakata girdim. hic kimse sorulan sorulara baktigi yok.

asıl torpil o zaman dönecek diye bir sorun var.....

yoksa seffaf olacaksa neden olmasin...

S-WONDER
Şef
09 Aralık 2017 19:42

tamam sınav sart ıyı bırsey en azından dıger arkadaslarımıza haksızlık olmaz fakat tasarıda dıyorkı sınavı gecemıyenler kadorya alınmıcak pekı ya sınavı kazanmasak su ankı ısımızde gıtse elımızden bıde bu rısk var

S-WONDER
Şef
09 Aralık 2017 19:44

dogru bıde bu rısk var torpıle donse ıste o zaman ayvayı yedık

rednick2016, 6 yıl önce

ne yememesi dingiller. asıl torpil o zaman dönme ihtimalı var.

taşeronum kpss 80 puanim var en icra katipligine 10 000 kisi arasindan ilk 300 e kalarak mulakata geldim.. ondan oncede 1000 lerce mulakata girdim. hic kimse sorulan sorulara baktigi yok.

asıl torpil o zaman dönecek diye bir sorun var.....

yoksa seffaf olacaksa neden olmasin...

redboy345
Şef
09 Aralık 2017 19:48

Sen tasarıyı gördün herhalde alınmıyacak dediğiine göre

S-WONDER, 6 yıl önce

tamam sınav sart ıyı bırsey en azından dıger arkadaslarımıza haksızlık olmaz fakat tasarıda dıyorkı sınavı gecemıyenler kadorya alınmıcak pekı ya sınavı kazanmasak su ankı ısımızde gıtse elımızden bıde bu rısk var

S-WONDER
Şef
09 Aralık 2017 20:03

hayır tasarıyı gormedım fox tv de fatıh portakal dedı sınav ve mulakat olcak bunları gecen kadroya alıncak gecemıyen alınmıcak dıye her kafadan bır ses cıkıyor kıme ınancagımızı sasırdık yaa

redboy345, 6 yıl önce

Sen tasarıyı gördün herhalde alınmıyacak dediğiine göre

kbrsrht34
Aday Memur
10 Aralık 2017 13:02

Bende taseronum hastanede sinava karsi degilim son kpssden 70 almistim zaten

Makineressam2016
Daire Başkanı
10 Aralık 2017 16:22

YAzmıyayım yazmıyayım dedim duramadım, yazıktır günahtır..

Formalite icabıda olSa elbette kamuya giren daimi işcide olsa sınava tabii tutulmalıdır. Güvenlik

Soruşturması; sözlü mülakat liyakatı ölçülmelidir.

Zaten olmaması Adaletsizlik olur.

Çalışanlara sözüm yok; bu kadroda layıkıyla görevini yapıyorsa elbette birilerine muhtaciyet güdüsü olmaksızın devamlılık esası kılınsın. Benim sözüm adalet terazisini tartanlara..

kartal2507
Memur
10 Aralık 2017 22:52

Bu isler sınavsız olmaz. Olmamalı herkesin bilgisi ölçülüp mülakattan ve güvenlik soruşturmasından g

zeynep055
Memur
11 Aralık 2017 09:58

gerçekten adaletli bir sınav yapılacaksa buyursunlar yapsınlar fakat ben yıllardır yaptıgım işin sınavına mülakatına bunca yıl sonra girip işimi kaybetme riskini alıyorsam sınavı geçtikten sonrada burdan bizler için torpilli hak yiyorsunuz diyen arkadaşlar taktir ederler ki hak isterim eşit işe esit ucret isterim.(bu arada kimsenin taktir etmesini tabi ki beklemiyorum)

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi