Editörler : crops35

akpssmagduruu
Şube Müdürü
11 Aralık 2017 09:56

Selin hanim yanlis bilgilendiriyorsunuz. Sozlesmeli alima unvani degistigi surece her halukarda basvuru yapabilir 1 yil beklemez veya saglik durumu es durumu gibi mazeretlerle de basvuru yapabilir istisnalar haric demistir kanunda. Bu istisnalar olmazsa buro personeli sozlesmeli calisan tekrar buro personeli baska bir ile baska kuruma basvuramiyor cunku sartlar ayni maas ayni ama dedigim gibi istisnalar olursa basvurabilir. Kanunu dikkatli okuyup yorumlayalim. Bak birde osym saglikcilarin bir alimini engellemisti osymde serh dusebilir o zamanda basvuramazsiniz.

Walter01
Aday Memur
11 Aralık 2017 10:35

Merkezi alimda atanan biri açıktan alımlara basvurabiliyor mi misal 2017/2 de atanan biri nufus mudurlugu alimina da basvurma hakki var mi ?

akpssmagduruu
Şube Müdürü
11 Aralık 2017 10:44

Sozlesmeli Var ama kadrolu alim icin muvafakat almak lazim

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
11 Aralık 2017 11:30

Bu alım sozlesmeli mi olacak kadrolu mu

glcnhsmn
Aday Memur
11 Aralık 2017 16:04

evet arkadaşlar ben aradım bakanlığı sordum alım var arkadaşın dediği gibi orda çalışanlara falan

glcnhsmn
Aday Memur
11 Aralık 2017 16:05

verilmicek yeni ösym aracılığı ile alım yapılacakms hangi bölüm olacak onun için fikrm yok

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
11 Aralık 2017 20:48

Bolm sarti olacak mi kesin

glcnhsmn, 6 yıl önce

verilmicek yeni ösym aracılığı ile alım yapılacakms hangi bölüm olacak onun için fikrm yok

Olucakişdiil
Aday Memur
11 Aralık 2017 21:07

Aysegul hocam bolum sarti olmayacakmis 3001 ve 4001 düz vhki alimi bilgisayar buro mezunlari bosa beklemesinler

Ayşegül Kzltprk, 6 yıl önce

Bolm sarti olacak mi kesin

11 Aralık 2017 21:13

6 milyon kpss li arkadaş bimer cimer den 6 milyon kpss li hassasiyetini dile getirdikçe kadro konusunda git gide şartlar değişiyor lütfen ailenizle birlikte her evden 4 5 kişi bimer cimer e mesaj atın ,6 milyon kpss li olarak geri adım atmayalım yasa cıkmadan hiçbir şey bitmiş değildir.örnek bimer cimer dilekçesi:Sayın yetkililer,ülkemizde 6 milyon kişi kpss sınavına girmekte vatandaşlarımız devletımızın kadrolarına adaletle gelmeyi arzulamaktadırlar ancak 900 bin taşeron işçinin kpss olmadan devlet kadrolarına alınması kararı 6 milyon kişide üzüntü oluşturmuştur,taşeron sistemi bitirilmek isteniyorsa 900 bin taşeron kadro 6 milyon kpss li vatandaşa açılmalı ösym sitesinden tercih edebilmelidir.böylece 6 milyon vatandaşın adalet duygusu pekişir.değerli devlet büyüklerim lütfen bu çözüm önerimi değerlendirmeye alın ,900 bin kişinin kpss olmadan kadroya alımı vicdanlarda büyük yaralar açabilir adalet duygusunun zedelenmesine onarılamayacak telafilere neden olabilir.taşerona kadro sürecinin tamamen iptal edilmesini ve kamuoyuna duyurulmasını ,taşeron kadrolara 3 5 yıl orta uzun vadede 6 milyon kpss linin kpss puanıyla alım yapılmasını istiyorum.gereğinin yapılmasını tarafınıza arz ederim.

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
11 Aralık 2017 21:37

Ay insallah cok sevndm ne zaman acaba ilan

Olucakişdiil, 6 yıl önce

Aysegul hocam bolum sarti olmayacakmis 3001 ve 4001 düz vhki alimi bilgisayar buro mezunlari bosa beklemesinler

Tekhayal
Aday Memur
11 Aralık 2017 22:07

Bu bilgi kesin mi acaba? Nerden öğrendiniz?

Olucakişdiil, 6 yıl önce

Olucakişdiil
Aday Memur
11 Aralık 2017 22:23

Hocam 30 yaş siniri da gelebilir bu aralar adet oldu

Ayşegül Kzltprk, 6 yıl önce

Ay insallah cok sevndm ne zaman acaba ilan

Olucakişdiil
Aday Memur
11 Aralık 2017 22:26

Hocam yuksek ihtimal baska turlu bu alimda tam adalet sağlanamaz burocular hepsi bize bilgisayarcilar hepsi bize yok bilmemneyciler hepsi bize diyor atom mu parcalanacak 5 yasinda cocuklar bilgisayar kullaniyor hangi cagdayiz tum universite bolumleri bilgisayar dersi goruyor hrkes biliyor bilgisayari bunun icin bilgisayar okumaya gerek yok genel alim yapilacak

Tekhayal, 6 yıl önce

Bu bilgi kesin mi acaba? Nerden öğrendiniz?

lurek
Daire Başkanı
11 Aralık 2017 22:50

Yaş şartı olursa ben başvuramıyacam o yüzden şimdiden diyorumki yaş şartı olursa ve benden daha düşük puanlarla atanan olursa benim diyeceğim belli zaten yayınlandıktan sonra cümlemi tamamlayacakm umarım adaletli olurda cümlemi olumlu tamamlamk nasip olur hayırlı bir haberle sonuçta istediğim bana göre alım yapılsın değil herkesin istediği gibi mülakatsız ve yaş şartı olmadan puan sıralamasına göre alım yapılmasını istiyorum hepsi bukadar basit...

Olucakişdiil, 6 yıl önce

Hocam 30 yaş siniri da gelebilir bu aralar adet oldu

Olucakişdiil
Aday Memur
11 Aralık 2017 22:53

Hocam bu puanlarla atanamiyorsak bu kpss nin anlami nedir kaldirsinlar sinavi

lurek, 6 yıl önce

Yaş şartı olursa ben başvuramıyacam o yüzden şimdiden diyorumki yaş şartı olursa ve benden daha düşük puanlarla atanan olursa benim diyeceğim belli zaten yayınlandıktan sonra cümlemi tamamlayacakm umarım adaletli olurda cümlemi olumlu tamamlamk nasip olur hayırlı bir haberle sonuçta istediğim bana göre alım yapılsın değil herkesin istediği gibi mülakatsız ve yaş şartı olmadan puan sıralamasına göre alım yapılmasını istiyorum hepsi bukadar basit...

glycyln06
Şef
13 Aralık 2017 18:40

merhaba arkadaşlar net bilgisi olan oldumu arayıp soran veya orda çalışan birinden kesin bilgisi olan.bu alim 2018 için olacak değilmi ve bölüm şartları olvakmı 3001 4001 mi olcak.takip edemediğim için soruyorum kusura bakmayın şimdiden teşekkürler

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi