Editörler : crops35

balarest
Genel Müdür
01 Kasım 2020 11:53

Sızın 657 DMK, 4B Lı sozlesmelı taseron yada ıscı olmanız gorev tanımızın degısecegıne delalet degıldır. Yukarıda bahsedılen statuer ozluk haklarınızı belırlemek ıcındır. Dolayısıyla memur hızmetın ıfası ıle sorumludur. sız dıyorsunuz kı devlette calısan dr muayene eder, ozelde calısan muayene eder hastaden tahlıl numunelerıde alır.

hyasing40
Aday Memur
06 Ekim 2022 15:32

Hocam Yapılacak iş kurumunun asli ve sürekli işiyse yapacaksın yok değilse priz değişmek lamba takmak gibi ya işçi tutacaklar başında bekleyeceksin ya ihaleye çıkacaklar o işi yaptırmak için teknik şartnamesini hazırlayacak kabulünü yapacaksın boş yapanlara kulak asma

üyeadıııı
Aday Memur
06 Ekim 2022 20:22

ben bu yazıyı yazarken mobbinge uğruyordum o yüzden öğrenmek istemiştim, şu anda bir sıkıntı yok, diplomamla alakalı verilen tüm işleri yapıyorum, hatta teknik alanlarda bazı işleri de kendim yapıyorum

hyasing40, 2 yıl önce

Hocam Yapılacak iş kurumunun asli ve sürekli işiyse yapacaksın yok değilse priz değişmek lamba takmak gibi ya işçi tutacaklar başında bekleyeceksin ya ihaleye çıkacaklar o işi yaptırmak için teknik şartnamesini hazırlayacak kabulünü yapacaksın boş yapanlara kulak asma

Besim DEMİR
Aday Memur
22 Şubat 2023 18:02

"yürütmek veya", "direktiflerine uygun olarak yapmak." , "onarımlarını yapmak veya", "fiilen kullanmak." ve "Konusu ile ilgili diğer görevleri yapmak." Bu ifadelerin tamamı Teknisyen kadrosundaki personelin alenen fiilen de çalismak zorunda olduğunu ifade eder. Bence kanun gayet açık ve net.

balarest
Genel Müdür
22 Şubat 2023 19:36

Hangi branş teknisyeni iseniz görev tanımı mutlaka vardır. Teknisyen geknukee mühendis calisma diye bir kaide yoktur. Görev tanımı ne iae onu yapar.
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi