Editörler : crops35
13 Aralık 2017 09:29

Kpssye hazırlanma konusuda yardıma hazırım

2016 kpssde ilk yirmiye girmiş bir kardeşiniz olarak İstanbul'da belediye memurluğuna atandım.şimdi de 2018 kps'ye hazırlanıyorum;kısmetse elektronik bitirip dhmi'ye geçme derdindeyim.Bu süreçte çalışmalarınıza yardımcı olabilirim özellikle türkçe ve matematikte;en nihayetinde mum ateşini paylaşırsa bir şey kaybetmez.

whisqy18
Şef
13 Aralık 2017 09:34

türkçe konusunda dil bilgisi özellikle sıfırım konu özetli soru bankası ile halledebilir miyim ?bende memurum bu arada

elektronik.dhmi
Kapalı
13 Aralık 2017 09:54

paragraf daha önemli zaten;gramer halledilir çalışarak.Dilbilgisi türkçenin matematiğidir.

lurek
Daire Başkanı
13 Aralık 2017 11:14

Helal olsun sana gerçekten herkes birbirinin yerine atanmaya çalışırken birbirini yerken burada senin başkalarına yardım etmeye çalışman ne kadar erdemli bir davranış umarım senin gibi iyi insanlar bu toplumda örnek alınır ayrıca iyiki atanmışssın hak ediyorsun başarınla ve insanlığınla....

whisqy18
Şef
13 Aralık 2017 14:01

Belediyeden memnun değil misiniz?

elektronik.dhmi, 6 yıl önce

paragraf daha önemli zaten;gramer halledilir çalışarak.Dilbilgisi türkçenin matematiğidir.

Selinselinn
Kapalı
13 Aralık 2017 14:25

Ayrıca 112 ye atanan arkadaşlarda 9 dereceli olarak atandı. Aynı kpss puanıyla aynı kuruma yarısı sözleşmeli yarısı kadrolu saçma olur.şu saatten sonrada 112 ye doğrudan merkezden alım olmaz.haziran ve kasımda olmadığına göre alım başka türlü Olur.tasarruf amaçlı 112 ler aktif olmadığına göre alınacak eleman ilk olarak yoğunluk olan kuruma alınır. Aktif olunca 112 ye geçirilmesi çok mantıklı

elektronik.dhmi
Kapalı
13 Aralık 2017 14:38

memnunlukla alakalı bir durum yok dhmi gibi bir opsiyonum varken değerlendirmek istiyorum

paramedikgule
Aday Memur
17 Aralık 2017 14:04

Bende sınava hazırlanıyorum özelde bir kaç şey sorsam olir mu

elektronik.dhmi
Kapalı
18 Aralık 2017 09:04

dinliyorum

paramedikgule
Aday Memur
18 Aralık 2017 18:51

Özelden yazsanız olur mu ben size yazamıyorum

dinliyorum

Walter01
Aday Memur
18 Aralık 2017 19:10

Bende bu alimda atandim lakin hedefim +88 puan almak icin 2018 kpssye girecegim genel kulturde sknti yasamiyorum ancak matematik ve turkceden korkuyorum genel kulturden 45 net yapmama ragmen genel yetenekte 25 net cikti Turkce paragraf ve dil bilgisini nasil calismam gerek matematikten 10 net yapsam sukrederim nasil bir yol izlemem gerekiyor??

Zülfiyee
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:45

Aynen lurek kardeşin dediği gibi helal olsun size böyle çok az insan var hocam. Matematiğim 0 10-15 nete ihtiyacım var geçen yıl 2 aylık çalıştım 8 nete kadar çıktım fakat hepsini unuttum şimdi 2 3 tane zor yapıyorum. Matematik nasıl çalışılmalı nasıl bir yol izlemeliyim özellikle önerdiğiniz hocalar var mıdır nasıl bu netlere ulaşabilirim, gerçekten yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

lurek, 6 yıl önce

Helal olsun sana gerçekten herkes birbirinin yerine atanmaya çalışırken birbirini yerken burada senin başkalarına yardım etmeye çalışman ne kadar erdemli bir davranış umarım senin gibi iyi insanlar bu toplumda örnek alınır ayrıca iyiki atanmışssın hak ediyorsun başarınla ve insanlığınla....

elektronik.dhmi
Kapalı
19 Aralık 2017 08:55

tam tersi olsaydı daha iyi olurdu kardeş matematik seviyen iyi değilse o zaman onu da ancak temelden tekrar inşa edeceksin turkçeyse kitap okumak falan diyecem ama çok mu sıkıcı gelir:)ha bi de çalışmadan olmaz boğaziçi elektronik okuyan bir arkadaşım vardı günde 8 saat çalışıyordu;çalışırsan her şeyi yaparsın..

Walter01, 6 yıl önce

Bende bu alimda atandim lakin hedefim +88 puan almak icin 2018 kpssye girecegim genel kulturde sknti yasamiyorum ancak matematik ve turkceden korkuyorum genel kulturden 45 net yapmama ragmen genel yetenekte 25 net cikti Turkce paragraf ve dil bilgisini nasil calismam gerek matematikten 10 net yapsam sukrederim nasil bir yol izlemem gerekiyor??

Walter01
Aday Memur
19 Aralık 2017 09:48

Matematikten 5 net birakmistim 2016 da 10 net yapsam farkli olacakti bu internetteki videolari izlesem 2 ay gibi bir surede netleri arttirabilir miyim sozel icin şuan erken gibi duruyor

tam tersi olsaydı daha iyi olurdu kardeş matematik seviyen iyi değilse o zaman onu da ancak temelden tekrar inşa edeceksin turkçeyse kitap okumak falan diyecem ama çok mu sıkıcı gelir:)ha bi de çalışmadan olmaz boğaziçi elektronik okuyan bir arkadaşım vardı günde 8 saat çalışıyordu;çalışırsan her şeyi yaparsın..

elektronik.dhmi
Kapalı
19 Aralık 2017 10:11

neden 2 aya kısıtlıyon kendini.ben senin yerinde olsam çözümlü soru bankaları var onlardan alırdım.

Walter01, 6 yıl önce

Matematikten 5 net birakmistim 2016 da 10 net yapsam farkli olacakti bu internetteki videolari izlesem 2 ay gibi bir surede netleri arttirabilir miyim sozel icin şuan erken gibi duruyor

Walter01
Aday Memur
19 Aralık 2017 10:33

2 ay sadece matematik calisip sonrasnda diger dersleri de calismaya baslayacagim sozel icin erken cunku onlarda pek sknti yasamiyorum turkce + matematik 35 net civarina ciksam yeterli olurdu

neden 2 aya kısıtlıyon kendini.ben senin yerinde olsam çözümlü soru bankaları var onlardan alırdım.

elektronik.dhmi
Kapalı
19 Aralık 2017 14:14

matematiğim iyi değil diyosun bence doğru matematikten başla ama aynı tempoda olmasa da hep matematik çalış genel kültür kısmı zaten hep ezber..matematikse pratik..oturması gerekiyor;ipin ucunu sağlam tutman lazım..

Walter01, 6 yıl önce

2 ay sadece matematik calisip sonrasnda diger dersleri de calismaya baslayacagim sozel icin erken cunku onlarda pek sknti yasamiyorum turkce + matematik 35 net civarina ciksam yeterli olurdu

yeliz16
Memur
19 Aralık 2017 15:40

gy:31d 9y gk:37d 12y puanım 82.8 bu yıl kazanmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz

elektronik.dhmi
Kapalı
19 Aralık 2017 15:47

bölüm ne

yeliz16, 6 yıl önce

gy:31d 9y gk:37d 12y puanım 82.8 bu yıl kazanmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olurmusunuz

yeliz16
Memur
19 Aralık 2017 15:53

bilgisayar proğramcılığı

elektronik.dhmi
Kapalı
23 Aralık 2017 20:17

Dhmi mi dusunuyorsunuz?

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler