Editörler : swat3410
13 Aralık 2017 22:59

İstirahat raporu

Ayağından ameliyat oldum. 3. Günün sonunda hastaneden taburcu oldum. İlk rapor hastaneye yatış tarihinden itibaren 8 gündü. Arkasına 10 + 10 daha aldım. Dikişler yeni alındı fakat yara kapanmadığı için yeniden ayağımı bant benzeri bişeyle sardılar. Yarın bir 10 gün daha uzatacak. Her seferinde rapor bitişine kontrol yazıyor. İlk 2 raporu bir doktor, üçüncü 10 günü başka bir doktor yazdı, yarınkini de başka biri verecek. Ayağımın durumuna bakarsak da 10 güne yürümem zor. Merak ettiğim şey yılda en fazla 40 gün rapor alma ve tek hekim tarafından 20 gün alma gibi bilgiler var. Eğer iyileşmeden 40 günden sonra yıl bitmediği için ne yapicam. Bilgisi olan arkadaş bilgilendirirse sevinirim

Yun zhou
Şube Müdürü
13 Aralık 2017 23:24

Ayağından neyden ameliyat olduğunu bilmiyorum ama bu 10 gün 10 rapor veren dr yürüyemeyeceğini bile bile neden heyet raporu vermemiş yada sen neden teklif etmedin güzel kardeşim böyle düşünerek sıkıntı çekmezdin en azından. Bildiğim kadarıyla değişmedi ise 1 yılda 6 ay heyet raporu alınabiliyor.

memdali06
Memur
13 Aralık 2017 23:30

başlıktaki hatayı düzeltemedim ama düzeltmesi için editöre mesaj attım. ameliyat halluks valgus ameliyatı. ameliyattan sonra 1 ay yada 40 gün içinde iyileşeceğini söylemişti ama dikişler alındıktan sonra yara da açılma meydana geldiği için böyle bir aksaklık yaşıyorum

Yun zhou
Şube Müdürü
13 Aralık 2017 23:37

İnternetten baktım şimdi zor bir ameliyat gibi görünüyor Dr a polis olduğunu söylemişsindir buna rağmen neden heyet raporu vermemiş anlamıyorum tek kalemde 45 gün heyet raporu verebiliyorlar aslında. Ben ön çapraz bağlarımdan ameliyat olmuştum az çok biliyorum. Eğer senin için sıkıntı olacaksa rapor konusu heyet raporu verebilir miymiş onu sor. Heyet alsaydın hem maaşından kesim olmazdı hemde kafan böyle şeylerde takılmazdı Allah bir daha yaşatmasın ama olursa aklında bulunsun. Çok geçmiş olsun.

memdali06, 6 yıl önce

başlıktaki hatayı düzeltemedim ama düzeltmesi için editöre mesaj attım. ameliyat halluks valgus ameliyatı. ameliyattan sonra 1 ay yada 40 gün içinde iyileşeceğini söylemişti ama dikişler alındıktan sonra yara da açılma meydana geldiği için böyle bir aksaklık yaşıyorum

memdali06
Memur
13 Aralık 2017 23:40

Eyvallah

okurrr
Kapalı
14 Aralık 2017 01:27

Devrem özeline bakabilir misin

memdali06, 6 yıl önce

Eyvallah

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular