Editörler :
14 Aralık 2017 18:05

Cambaz1313
Şef

ARKADAŞLAR BU KONUNUN ÜZERİNDE DURALIM.

KANUNİ BİR DAYANAĞI YOK İSE BEN ŞİKAYET YOLLARINA BAŞVURCAM

3 SENEDİR AYNISI OLUYOR

14 Aralık 2017 18:37

Teknisyen2089
Şef

Oooo maaşallah ne kadar çok tanımadığımız 4B'li varmış meğer. Şimdi bunlardan şikayet edene kadar, ne günler geçti, yüksünmeyip iki satır destek verseydiniz Kadro taleplerimize, bu gün neden hakkımız yeniyor diye ağlanmak durumunda kalmayacaktınız..!!!!!!!

14 Aralık 2017 20:06

ayayorgi
Şube Müdürü

Arkadaslar allahini kitabini seven bizimle beraber ortak hareket etsin.yahu arkadaslar hepimiz ayni teknedeyiz.birlikten kuvvet dogar.allah askina su etkinliklere katilim saglayin gundeme düşelim her gun bak sonra ne oluyor goruceksiniz

#4BliyeKADRO arkadaslar malum yer saat 21.00

Arkadaslar memurlar nete rica ederim probleminizi yan 4bli oldugumuz icin mağduriyetinizi yazin haber talep edin haydi kardeslerim haydi

14 Aralık 2017 22:01

Cambaz1313
Şef

Oooo maaşallah ne kadar çok tanımadığımız 4B'li varmış meğer. Şimdi bunlardan şikayet edene kadar, ne günler geçti, yüksünmeyip iki satır destek verseydiniz Kadro taleplerimize, bu gün neden hakkımız yeniyor diye ağlanmak durumunda kalmayacaktınız..!!!!!!!

Teknisyen2089, 10 ay önce - Alıntıya git

Lafın anladığım kadarıyla bana ithafen ama ne sen beni nede ben seni tanıyorum.

Bu konuda mücadelelerimizi bilemeyiz.

Ancak yinede eksiklikleri ve az olam destekten yakındığın için aynı yoldayız krdşm...

14 Aralık 2017 22:26

Teknisyen2089
Şef

Lafın anladığım kadarıyla bana ithafen ama ne sen beni nede ben seni tanıyorum.

Bu konuda mücadelelerimizi bilemeyiz.

Ancak yinede eksiklikleri ve az olam destekten yakındığın için aynı yoldayız krdşm...

Cambaz1313, 10 ay önce - Alıntıya git

Lafım bizzat size ithafen değildir genel olarak size ithafendir. Şayet burada bu başlığı açmışsanız az çok takip ediyorsunuz demektir. Kiii verdiğimiz mücadeleye şahit olmuşsunuzdur. Fakat şu sizin açtığınız başlığa maaşım yarım gelecek kaygısıyla yorum yapanların neredeyse hiçbirinin tek bir satır destek cümlesi bile yok. Sözüm kime biliyor musunuz, Maaşım neden yarım yatıyor diye sorgulamak yerine, yarım yatarsa ne yaparım ben diyenleredir.

Dediğiniz gibi mücadele ediyorsanız şahsım adına teşekkür ederim kardeşim.

15 Aralık 2017 00:33

Cambaz1313
Şef

Lafım bizzat size ithafen değildir genel olarak size ithafendir. Şayet burada bu başlığı açmışsanız az çok takip ediyorsunuz demektir. Kiii verdiğimiz mücadeleye şahit olmuşsunuzdur. Fakat şu sizin açtığınız başlığa maaşım yarım gelecek kaygısıyla yorum yapanların neredeyse hiçbirinin tek bir satır destek cümlesi bile yok. Sözüm kime biliyor musunuz, Maaşım neden yarım yatıyor diye sorgulamak yerine, yarım yatarsa ne yaparım ben diyenleredir.

Dediğiniz gibi mücadele ediyorsanız şahsım adına teşekkür ederim kardeşim.

Teknisyen2089, 10 ay önce - Alıntıya git

Cümlelerini sonuna kadar destekliyorum kardeşim.

Benim bu maaş konusunda ise eger bir hak mağduriyeti var ise mağdur olmak yerine hakkımızı aramak için yazdım.

İnşallah güzel kadrolu günler yakın zamanda gelir kardeşim..

15 Aralık 2017 10:05

muhendis6181
Memur

kayıp yok ortada kayıp varmış gibi lanse etmeyin.Ocak 15 te 45 gün alacaksın ona bakarsan kayıp yok.

15 Aralık 2017 10:45

Sametsamets
Aday Memur

kayıp yok ortada kayıp varmış gibi lanse etmeyin.Ocak 15 te 45 gün alacaksın ona bakarsan kayıp yok.

muhendis6181, 10 ay önce - Alıntıya git

Kayıp var diyen bi arkadaşımız olmadı ama siz buna nasıl karar verdiniz merak ettim.

Biz burada mağduriyetten bahsediyoruz. Siz kayıp ? paranın kaybolduğu yok bunu herkes biliyor ve farkında. Farkında olduğumuz bir diğer durum ise mağduriyet.

Polemik yaratmaya geldiyseniz eğer yanlış yere geldiniz

15 Aralık 2017 10:49

nsrt_53
Memur

bu ay maaşlarımız yarım yatmadı.. kütahya gthb 4b sözleşmeli zm

15 Aralık 2017 11:03

Nurullah BATMAZ
Kapalı

Arkadaşlar öğrendiğim kadarıyla KBS diye bir sistem varmış bu sisteme geçen kurumlar maaşı tam ödüyor geçmeyen kurumlar ise yarım ödüyormuş bilginize

15 Aralık 2017 11:06

kngmutemet
Daire Başkanı

Arkadaşlar öğrendiğim kadarıyla KBS diye bir sistem varmış bu sisteme geçen kurumlar maaşı tam ödüyor geçmeyen kurumlar ise yarım ödüyormuş bilginize

Nurullah BATMAZ, 10 ay önce - Alıntıya git

kbs 4a lıların maaş sistemidir.4b liler için bazı illerde pilot olarak uygulanmaya bailandı..2018 de tüm 4b liler kbs ye geçicek inşallah öyle söyeniyo..o zaman manuel yapılmaktan kurtuluruz...

15 Aralık 2017 12:27

nsrt_53
Memur

Kamu hesapları Bilgi sistemi evet kadrolu personelin maaşı satınalmalar vb ödemelerin gerçekleştirildiği portal. 2018 de inşallah arkadaşımızn dediği gibi bu dert bitecek. Allah'ın izniyle 2018 de de kadroyu alıcağımıza inanıyorum. O yüzden tümden hallolacak bu işler

15 Aralık 2017 14:22

medico61
Aday Memur

Bizde çok şükür o sorunu çözdülerde tam maaş aldım. Geçen yıl yarım maaş yatırmışlardı.

Toplam 33 mesaj

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?