Editörler : crops35

14 Aralık 2017 22:55

Adaylardan istenen belgeler

1) Atama Başvuru Dilekçesi dilekçe örneği için tıklayın

2) Atama Başvuru Formu form için tıklayın

3) Güvenlik ve Arşiv Araştırması Formu (Bu form 3 (üç) adet bilgisayar ile doldurulacak)

buradaki 3 adet bilgisayar ile doldurulacaktır yazısının manası nedir acaba? 3 ayrı çıktı mı yoksa 3 farklı bilgisayardan doldurup ayrı ayrı çıktı almak mı ? bana epey garip gldi

antalyam1003
Kapalı
14 Aralık 2017 23:02

Virgül eksikliği varmış.3 adet isteniyor ve bilgisayar ile doldurulması isteniyor.Cümleten iyi geceker

Duygunnnn
Kapalı
14 Aralık 2017 23:05

bilgisayarda doldurulup 3 tane çıkartılacak elle doldurmayacaksınız, bilgisayarda doldurulacak sonra 3 tane çıktı alınacak fotokopiyle çoğaltılmayacak 3 çıktı ayrı ayrı olacak

antalyam1003, 6 yıl önce

Virgül eksikliği varmış.3 adet isteniyor ve bilgisayar ile doldurulması isteniyor.Cümleten iyi geceker

Duygunnnn
Kapalı
14 Aralık 2017 23:06

bende ikinci mesajınızı okumadan açıkladım neyse geçti artık=)

Duygunnnn, 6 yıl önce

bilgisayarda doldurulup 3 tane çıkartılacak elle doldurmayacaksınız, bilgisayarda doldurulacak sonra 3 tane çıktı alınacak fotokopiyle çoğaltılmayacak 3 çıktı ayrı ayrı olacak

antalyam1003
Kapalı
14 Aralık 2017 23:10

olsun yinede teşekkürler:)

Duygunnnn, 6 yıl önce

bende ikinci mesajınızı okumadan açıkladım neyse geçti artık=)

adn0182
Memur
15 Aralık 2017 00:13

Afedersin yanlış anlama ama fıkra gibi olmuş. atanmanın heyecanı olsa gerek. Daha bizde maliyede hiçbir hareket yok. Affınıza sığınarak eğlence için paylaşayım:

Temel ile dursun işe başvurmuşlar ve şirket bunlardan 8 adet vesikalık fotoğraf istemis bunlar da tamam deyip düşünmüşer ulan belden yukarı 8 fotoğraf nasil bulacağız. Neyse temel bir fikir atmiş ortaya bir çukur kazalım ve belimize kadar girer çektiririz.Dursun da evet ya bayaği bir guzel fikir demiş ve temele sen çukuru kaz bende fotoğraf makinası getireyim demiş.Neyse dursun bir gelmiş bir de ne gorsun temel 8 tane çukur kazmis dursun hemen atlamiş tabi ulan olum ne yaptun 8 cukura ne gerek vardi?

- Ben zaten 8 tane fotoğraf makinasi getirmiştum

antalyam1003, 6 yıl önce

olsun yinede teşekkürler:)

antalyam1003
Kapalı
15 Aralık 2017 00:17

hocam sorma iyice kafayı bozdum :) gayet yerinde fıkra ayrıca=))

adn0182, 6 yıl önce

Afedersin yanlış anlama ama fıkra gibi olmuş. atanmanın heyecanı olsa gerek. Daha bizde maliyede hiçbir hareket yok. Affınıza sığınarak eğlence için paylaşayım:

Temel ile dursun işe başvurmuşlar ve şirket bunlardan 8 adet vesikalık fotoğraf istemis bunlar da tamam deyip düşünmüşer ulan belden yukarı 8 fotoğraf nasil bulacağız. Neyse temel bir fikir atmiş ortaya bir çukur kazalım ve belimize kadar girer çektiririz.Dursun da evet ya bayaği bir guzel fikir demiş ve temele sen çukuru kaz bende fotoğraf makinası getireyim demiş.Neyse dursun bir gelmiş bir de ne gorsun temel 8 tane çukur kazmis dursun hemen atlamiş tabi ulan olum ne yaptun 8 cukura ne gerek vardi?

Duygunnnn
Kapalı
15 Aralık 2017 00:25

buradaki dursunda ben mi oluyorum hocam=) benimkide göreve başlama heyecanı haftaya başlıyorum da ondan=)

adn0182, 6 yıl önce

adn0182
Memur
15 Aralık 2017 00:28

Sizde en azından başvuru heyecanı var dediğim gibi bizde daha ne olacak nasıl olacak, sürekli kontroldeyim büyük bir korku var kaçırmayayım başvuruları diye.

Yanlış anlamayın benzetme değilde olay biraz uygun geldi. Yoksa kimseyi kimseye benzetmek haddime değil :)

antalyam1003, 6 yıl önce

hocam sorma iyice kafayı bozdum :) gayet yerinde fıkra ayrıca=))

antalyam1003
Kapalı
15 Aralık 2017 01:20

Yok hocam cümlelerinizden iyi niyetinizin farkındayım:) sizin içinde kolay gelsin bu yolda,hayırlısıyla atanmamız tez zamanda olur umarım

adn0182, 6 yıl önce

Sizde en azından başvuru heyecanı var dediğim gibi bizde daha ne olacak nasıl olacak, sürekli kontroldeyim büyük bir korku var kaçırmayayım başvuruları diye.

Yanlış anlamayın benzetme değilde olay biraz uygun geldi. Yoksa kimseyi kimseye benzetmek haddime değil :)

antalyam1003
Kapalı
15 Aralık 2017 01:21

Oo siz erkenciymişsiniz,ara atamalarda mı atandınız

Duygunnnn, 6 yıl önce

buradaki dursunda ben mi oluyorum hocam=) benimkide göreve başlama heyecanı haftaya başlıyorum da ondan=)

akpssmagduruu
Şube Müdürü
15 Aralık 2017 07:56

Antalya hocam guldurdun beni ya :) bende sakasina yazdin sanmistim surekli soruyorlar diye :)))))

Duygunnnn
Kapalı
15 Aralık 2017 12:10

2017/1 ile atandim hocam

antalyam1003, 6 yıl önce

Oo siz erkenciymişsiniz,ara atamalarda mı atandınız

loselose
Daire Başkanı
15 Aralık 2017 19:45

gerçekten çok heyecan verici

ama sadece ilk gün :D

Duygunnnn, 6 yıl önce

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi