Editörler : F16 Gökçen
16 Aralık 2017 22:04

Arapça yds kursu

Arapçadan YDS sınavına gireceğim. Nisan sonuna kadar YDS puanımı almam şart. Yalnız kursa gitmeye vaktim yok çalışıyorum. Kendim hazırlanmak istedim ama olmuyor sanırım pek ilerlediğimi söyleyemem. Bu noktada bana önerebileceğiniz online arapça yds kursu veren yerler var mıdır?

yurdanurcekic
Aday Memur
16 Aralık 2017 22:10

Merhaba;

Aynı durumdayız inanın. Yalnız bir farkla ben kurs buldum :) Size de yardımcı olayım dedim. Baya yerle görüştüm en son Online YDS Center'a kayıt oldum ben. En büyük nedeni ben yüksek bir puan istiyorum ve ilk girişte o puanın olmayacağının bilincindeyim. Kurs da bana bir dönem kayıt olup aynı dersleri 2. yds sınavına kadar da izleyebileceğimi söyledi. Bu nedenle tercih ettim. Dersler yeni başladı henüz 2 ders oldu. Yorumlarıma gelirsek hocaya tek kelime ile bayıldım! Osman hoca maaşallah diyorum hep böyle devam ederiz umarım çok ilgili bir hoca. Üst düzey de bilgili bir hoca. Kursa gelince imkanlarını çok sevdim hem bir sonraki dönem ücretsiz olması hem istediğim zaman istediğim saatte iletişime geçebilmem ve sorularıma yanıt alabilmem beni mutlu etti. Puanımı alınca daha fazlasını da yazarım inşallah. Siz görüşmek isterseniz---u inceleyin derim. Arapça yds kursu arayan çok kişiye de henüz 2 ders işlememize rağmen burayı önerdim.

Şimdiden başarılar dilerim.

eylül kurban
Aday Memur
16 Aralık 2017 22:12

Geçen yıl arkadaşım gitti bahsettiğiniz kuruma. Sanırım 78,75 gibi bir puan almıştı Ydsden. bu yıl bende düşünüyorum ama seviyem iyi durumda strateji teknik kısmına katılacağım ve soru çözümü kısmına.

yurdanurcekic, 6 yıl önce

Merhaba;

Aynı durumdayız inanın. Yalnız bir farkla ben kurs buldum :) Size de yardımcı olayım dedim. Baya yerle görüştüm en son Online YDS Center'a kayıt oldum ben. En büyük nedeni ben yüksek bir puan istiyorum ve ilk girişte o puanın olmayacağının bilincindeyim. Kurs da bana bir dönem kayıt olup aynı dersleri 2. yds sınavına kadar da izleyebileceğimi söyledi. Bu nedenle tercih ettim. Dersler yeni başladı henüz 2 ders oldu. Yorumlarıma gelirsek hocaya tek kelime ile bayıldım! Osman hoca maaşallah diyorum hep böyle devam ederiz umarım çok ilgili bir hoca. Üst düzey de bilgili bir hoca. Kursa gelince imkanlarını çok sevdim hem bir sonraki dönem ücretsiz olması hem istediğim zaman istediğim saatte iletişime geçebilmem ve sorularıma yanıt alabilmem beni mutlu etti. Puanımı alınca daha fazlasını da yazarım inşallah. Siz görüşmek isterseniz---u inceleyin derim. Arapça yds kursu arayan çok kişiye de henüz 2 ders işlememize rağmen burayı önerdim.

dengeteorisi
Memur
18 Aralık 2017 18:11

Fiyatı çok pahalı hacılar. Aradım 1.000 lira dedi yuksek değil mi online dersler icin. Siz kaça kayıtl oldunuz

sananesananesanane
Aday Memur
19 Aralık 2017 12:11

Nakit 1000 TLye kayıt oldum bende. Açıkçası değer diye düşünüyorum. Çünkü bir 20 - 25 kişiyle ders almak var bir de 100 - 200 kişiyle ders almak var. Hocaya istediğim zaman ulaşabiliyorum burada. Derste de ders dışında da soru sorabiliyorum. Ama 100 kişiyle eğitim alsaydım tabii ki hoca hangi birimizle ilgilenebilirdi? Bu nedenle ben fiyatı yüksek bulmadım örgün eğitimlerde fiyat 2800 TL - 2400 TL aralığında. Örgün kursla kıyaslayınca çok uygun. Online kursla kıyaslayamıyorum çünkü hiçbir online kursta bu şekilde kontenjan sınırı yok ve çoğu paket satışı şeklinde.

dengeteorisi, 6 yıl önce

Fiyatı çok pahalı hacılar. Aradım 1.000 lira dedi yuksek değil mi online dersler icin. Siz kaça kayıtl oldunuz

aksuceren
Aday Memur
06 Ocak 2018 22:49

Çok yakın bir aile dostumuz da arapça yds için buradan eğitim almıştı. ilk girişte aldı istediği puanı. Ben şu an olmasa da 2 yıl sonra ydsye ihtiyaç duyacağım ve yüzde yüz burada hazırlanacağım.

yurdanurcekic, 6 yıl önce

Merhaba;

Jackwalters
Aday Memur
07 Ocak 2018 04:12

Bu online yds center kac para odemis memurlar.nete reklam icin ? Hayir mesajlarimiz da siliniyor bunlarin konularina yazdigimiz saka gibi :D

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi