Editörler : ayşegül bgm

hemşireygn
Aday Memur
28 Aralık 2017 18:18

Çok şükür güzel bi sayı haberi aldık inşallah devamı gelecektir

lisans.hemş, 6 yıl önce

Bi yandan kpss calisip bi yandan is arayip bi yandandan da atama haberi icin kafa karisikligi icinde bekliyoruz .

28 Aralık 2017 18:49

Aynen ama keske gecikmese bu haber

hemşireygn, 6 yıl önce

Çok şükür güzel bi sayı haberi aldık inşallah devamı gelecektir

cılgınradyolog
Genel Müdür
28 Aralık 2017 19:14

Bizim sıkıntılarımız var sağlık mezunları olarak, bakanı uzaydan mı getirdiler yani anlamıyorum. Bir açıklama yapmak bu kadar mı zor? Bu atamalar olacakta bu bakanla nasıl olacak onu bilemiyorum. Bakan dediğin kişi işin ehli olup bizlerin sorunlarını dinlemesi, çözüm bulması gerekirken, kendimiz çalıp kendimiz dinliyoruz. Ne desek boş.

lisans.hemş, 6 yıl önce

Arkadaşlar olumsuz dusunmeyin o bakan yapmaz bu bakan yapmaz e kim yapicak alimlari olumsuz dusunmeyelim elbet alim yapilir

cılgınradyolog
Genel Müdür
28 Aralık 2017 19:16

İstifa olacaksa da biran evvel olsun da, işkence çekmeyelim daha çok.

28 Aralık 2017 19:43

Ayni sıkıntıları biz de yaşıyoruz kardeş keske beklemek zorunda olmasak

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Bizim sıkıntılarımız var sağlık mezunları olarak, bakanı uzaydan mı getirdiler yani anlamıyorum. Bir açıklama yapmak bu kadar mı zor? Bu atamalar olacakta bu bakanla nasıl olacak onu bilemiyorum. Bakan dediğin kişi işin ehli olup bizlerin sorunlarını dinlemesi, çözüm bulması gerekirken, kendimiz çalıp kendimiz dinliyoruz. Ne desek boş.

armutunki
Kapalı
28 Aralık 2017 23:43

Arkadaslar ne zaman belli olur bu kadro işi bile var mı acaba ? Tıbbi Laboratuvar Teknikeri mezunuyum kaç alım yapılır 500 filan olur mu bu 27 bin içinde

Labtekim43
Memur
29 Aralık 2017 00:15

İnşallah en az 500 olur

armutunki, 6 yıl önce

Arkadaslar ne zaman belli olur bu kadro işi bile var mı acaba ? Tıbbi Laboratuvar Teknikeri mezunuyum kaç alım yapılır 500 filan olur mu bu 27 bin içinde

hemAYire?
Aday Memur
29 Aralık 2017 09:18

ben de lab teknikeriyim umarım yüklü alım olur hepimiz atanırız arkadaşlar.??

Labtekim43, 6 yıl önce

İnşallah en az 500 olur

cılgınradyolog
Genel Müdür
30 Aralık 2017 02:31

Yani kimsenin beklemekten yana bir memnuniyeti olduğunu zannetmiyorum. Bu sıkıntılar tüm atama bekleyenler için geçerli, ben bana düşeni yapmışım KPSS'den yeterli puanı almışım geriye kalan kısmı hükumete ve sağlık bakanına düşüyor, ama bizi düşündükleri yok.

Daha doğru düzgün bir açıklama yapmaya dahi tenezzül etmiyorlar. Bakanın normal bir kişiden farkı nedir, yani normal birini koysak elinde kağıda yazıp 27.000 kişi alınacak deseler, bunu yapamayacak var mıdır acaba? Gördüğüm kadarıyla bakanda bu şekilde yaptı konuşmasını dinledim, zaten bizim sorunlarımızla alakadar olduğunu kendi açımdan zannetmiyorum. Geldiğinden beri ne bir atama var ne de bir açıklama.

Boş boş bekliyoruz, kim ne diyecek, kimin ağzından bizim akibetimizle ilgili ne çıkacak, bunu bekliyoruz dört gözle. Ben bizleri bu duruma düşürenlere hakkımı helal etmiyorum. Bizi sınıyorlar mı, bilemiyorum bu konuda.

lisans.hemş, 6 yıl önce

Ayni sıkıntıları biz de yaşıyoruz kardeş keske beklemek zorunda olmasak

30 Aralık 2017 09:54

Gerçekten oturup üzülüyorum artık neden böyle oluyor ya

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Yani kimsenin beklemekten yana bir memnuniyeti olduğunu zannetmiyorum. Bu sıkıntılar tüm atama bekleyenler için geçerli, ben bana düşeni yapmışım KPSS'den yeterli puanı almışım geriye kalan kısmı hükumete ve sağlık bakanına düşüyor, ama bizi düşündükleri yok.

Daha doğru düzgün bir açıklama yapmaya dahi tenezzül etmiyorlar. Bakanın normal bir kişiden farkı nedir, yani normal birini koysak elinde kağıda yazıp 27.000 kişi alınacak deseler, bunu yapamayacak var mıdır acaba? Gördüğüm kadarıyla bakanda bu şekilde yaptı konuşmasını dinledim, zaten bizim sorunlarımızla alakadar olduğunu kendi açımdan zannetmiyorum. Geldiğinden beri ne bir atama var ne de bir açıklama.

Boş boş bekliyoruz, kim ne diyecek, kimin ağzından bizim akibetimizle ilgili ne çıkacak, bunu bekliyoruz dört gözle. Ben bizleri bu duruma düşürenlere hakkımı helal etmiyorum. Bizi sınıyorlar mı, bilemiyorum bu konuda.

Laborantbey
Memur
31 Aralık 2017 13:35

Ortaöğretim KPSS sen 85.27 aldım ve 100 . sıradayım 2018 de yapılıcak atamalarda atanabilirmiyim ?

armutunki, 6 yıl önce

Laborant.
Kapalı
01 Ocak 2018 00:12

500 falan olsa bende atanıyorum

Laborantbey, 6 yıl önce

Ortaöğretim KPSS sen 85.27 aldım ve 100 . sıradayım 2018 de yapılıcak atamalarda atanabilirmiyim ?

cılgınradyolog
Genel Müdür
01 Ocak 2018 03:06

Yani üzülmemek elde değil, emeklerinin karşılığını bulamayan herkes üzülür. Atamaya bakıyorsun 1 tane atama yok, sağlık gibi bir sektörde eleman açığı her daim mevcut olan bir sektörde bile alımları senede bir defaya indirgediler. Seçim zamanı beklentiyi yükselttiler ek alımdır vb ama istediklerini elde edince ne ek atama ne de verdikleri vaatler gerçekleşti.

Hemen bir bakan değişikliği ve şimdiki bakana ne dersen de boş, en azından eskiden açıklama oluyordu alacağız, bekleyin vb hani geçiştirileceksek bile bunu bir açıklama yapsınlar. Böyle sessiz beklemek insanın canını sıkıyor. Kimse kusura bakmasın bizim insan olarak onların gözünde değerimiz yok oy potansiyeli olarak görüyorlar.

Yoksa şimdiye kadar sıkıntı bile olsa bize durumu açıklama mecburiyetindeler o kadar kişi perişan haldeyken. Şimdi ben buraya ne yazarsam yazayım hiç bir faydası yok ancak kendimizi yormaktan bir adım öteye geçmiyor.

lisans.hemş, 6 yıl önce

Gerçekten oturup üzülüyorum artık neden böyle oluyor ya

ameliyathane12
Aday Memur
01 Ocak 2018 10:11

Ameliyathane kaç alır acaba?

asliorthemşire
Daire Başkanı
05 Ocak 2018 17:32

https://www.kamupersoneli.net/m/saglik-personeli/yuz-binlerce-aday-saglik-bakanligindan-atama-bekliy

hiçimben
Daire Başkanı
05 Ocak 2018 19:06

+

Toplam 276 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi