Editörler : alex 10
18 Aralık 2017 12:12

İgor Tudor'un görevine son verildi

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? Kim gelmeli ?

cres46
Memur
18 Aralık 2017 12:32

Layığını buldu. Çok iyi oldu. Galatasaray ülkemizin en büyük takımlarından.( aynı durum iyi giden bjk ve fb nin de başına gelsin istemem) Bugün 9 puan farktan 2.ve belkide averajla bugün 3. olacak. Bu takım baştan beri bazı oyuncuların bireysel çabasıyla kazandı. Taktik filan yoktu hurra basit bir ön alan baskısıyla kazandı. Gel gelelim yerine kim gelecek. 3 yabancı hoca, 1. si psg nin eski hocası 2. si nice takımının eski hocası 3. sü ise dortmund takımın eski hocası. Bu 3 adam da aynı tudor gibi takımlarını mahfeden vizyonsuz hocalar. Aslında sorun ise Yönetimde bulunan bazı Asalaklar. Galatasaray bu asalaklardan temizlenmedikçe şampiyon olması zor. İnşallah Fatih Terim gelir de takıma 2. sezon aklı başında bir takım izleriz ve lige yeni bir hava katacaktır. ( Tabii Fatih hoca gelmesin diye rakiplarimiz dua ediyor :)

MersinAdana3301
Kapalı
18 Aralık 2017 19:08

Fatih terimin Galatasaray a gelmesine karşıydım hala da karşıyım. Terim Galatasaray a parlak döneminde ihanet etti ve parayı yani tffyi seçti. Fatih terim gelse şampiyon da yapsa şampiyonlar liginde zaferler de kazansa güvenini galatasaraylılığını yitirmiştir gözümde.

hüseyin_3232
Genel Müdür
19 Aralık 2017 10:22

Fenerbahçeli olarak söylüyorum Galatasarayın başına Fatih Terim gelsede başarı biraz zor. Tamam Fatih Hoca zamanında Galatasaraya ve Milli Takıma çok büyük başarılar kazandırdı ama Fatih Hocanın devrinin bittiğini düşünüyorum.

gakkoos23
Kapalı
19 Aralık 2017 10:48

keşke verilmeyeydi :)

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi