Editörler : Pangaea
18 Aralık 2017 17:17

16 Dönem ales sorularının çalınması

evet aslında şaşılacak bir şey yok ama bugün de böylelikle harap oldu.2011-2013 yıllarında girdiğim alesler...odyoloji yüksek lisansı istiyordum.ben hep çabaladım bu yüzden düzenli bir iş hayatı da tutturamadım.ama neye elimi attıysam,nerelerde çare aradıysam gecemi gündüzüme kattıysam hepsine ellerini uzatmışlar..gerçekten aptal gibi hissediyorum şu an.üzüntülümüyüm öfkelimiyim onu bile anlayamıyorum.2010 kpss den zaten ümidimi kesmiştim

anlayamıyorum,gerçekten aklım almıyor bir nesli heba etmek...şimdi biz inanarak nasıl çalışacağız,tek tesellimiz artık olmaz demek ya da demeyi istemek.ama şimdi de mülakatlar falan...off..

bizim kadar zor durumda olan başka gençlik var mıdır acaba? bu kadar ümitsizlik fazla değil mi sahiden?

şimdi 2018 kpss kitapları önümde 10 yıldan fazla zamanımı bunlarla tüketmişim boşuna hep,ama işte kitaplar yine önümde.camdan aşağı atasım var hepsini.biz nasıl inanacağız,nasıl motive olacağız?

18 Aralık 2017 22:40

Kardeşim benim anlamadığım o çalındı bu çalındı Fetö yaptı Fetö yaptı Fetö yaptı. Kardeşim insanları kuruttunuz artık bu sorular verilirken kimsenin mi haberi yoktu. Yok kandırıldık yok şu yok bu yeter insanların aklıyla dalga geçmeyi bırakın. İşinize gelmeyen her insanı Fetö bahanesiyle kaynattınız attınız Atatürkçü insanların vatanını seven insanların ne suçu vardı da mülakatlarda elediniz. Sizden olmayan hep Fetö cu zaten. Usandık artık usandık sanki ben vardım başta da ondan haberin yok bundan haberin yok sorular çalınmış he. Hâlâ pişkin pişkin açıklamalar yapılıyor ve insanlar şak şak şak nasıl bir at gözlüğüdür bu. Benim yediğim yemekten içtiğim suyun şişesine kadar bilen devlet ne acı ki kpss ALES ÖSS vs soruların çalındığını gözden kaçırmış. Nasıl komik cahil bir ülke olduk. Yazık

Bir garip anadolulu
Aday Memur
18 Aralık 2017 22:56

Mübarekler heryere el atmış meaşallah

Neymiş efendim ateistler ataturkculer alevîler gireceğine bizim mübarekler girsin inşallah diyorlardı

Zımpara bıyıklılar hoca efendi 'nin cemaatine soru veriyordu kargalar bile gülüyordu

Konuşmayı beceremeyen vasıfsız elemanlar doldu devlet kadroları şimdi sırf dinden dem vuruyor diye bunlara sebebiyet verenlere onları oraya getirenlere lanet olsun yeriniz cehennem olsun

jazztronica
Aday Memur
19 Aralık 2017 00:18

-pardon buranın yetkilisi kim?- diye sorarsın di mi anormal bir durumda.bu ülkede o sorulmuyor,sorulamıyor.herkes gözleriyle gördü,bunlar ilk ortaya çıktığında nasıl örtbas edildiğini

ibrahim.berkan, 6 yıl önce

Kardeşim benim anlamadığım o çalındı bu çalındı Fetö yaptı Fetö yaptı Fetö yaptı. Kardeşim insanları kuruttunuz artık bu sorular verilirken kimsenin mi haberi yoktu. Yok kandırıldık yok şu yok bu yeter insanların aklıyla dalga geçmeyi bırakın. İşinize gelmeyen her insanı Fetö bahanesiyle kaynattınız attınız Atatürkçü insanların vatanını seven insanların ne suçu vardı da mülakatlarda elediniz. Sizden olmayan hep Fetö cu zaten. Usandık artık usandık sanki ben vardım başta da ondan haberin yok bundan haberin yok sorular çalınmış he. Hâlâ pişkin pişkin açıklamalar yapılıyor ve insanlar şak şak şak nasıl bir at gözlüğüdür bu. Benim yediğim yemekten içtiğim suyun şişesine kadar bilen devlet ne acı ki kpss ALES ÖSS vs soruların çalındığını gözden kaçırmış. Nasıl komik cahil bir ülke olduk. Yazık

yenis27
Aday Memur
19 Aralık 2017 09:53

yazıklar olsun o dönem nası ders çalışıyordum

amele-müh
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 10:57

abi çalanı da atmadılar bu düzende

hangisini ayıracaklar

bu sınavla atananın yeri kaldı öylece

allah ey ede

bu kadar soru çalınmış ya

bu hükümet nerdeymiş

lBlueClouds
Kapalı
19 Aralık 2017 10:57

Ben yds den c alamadım diye kpss den 0,4 puan alamadım dıye atanamadım iş bulamadım borcun içindeyim adamlara bak Allah çalanında buna yardım edeninde,göz yumanında Allah belasını versin insanların emekleri haktır hakkı koruyamayan devlette bunu yapanlarda bundan mesuldür.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi