Editörler : F16 Gökçen
19 Aralık 2017 21:26

Taylan

aldatılma sendromu yaşıyor:S

ddppp
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 21:27

aldatamıyorum sendromunu aşmış:S

ddppp
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 21:42

muhteşem başlığımı silmek yerine sabitler misin bu sefer

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 22:27

Sanırım editörlerin gözüne bir tek ben batıyorum. Geçenlerde Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Beşiktaş diye başlık açtım. Anında kapattılar başlığı:) Amacım gerçekleşme ihtimali yüksek bir durumu gündeme taşımaktı. Trollük yapma niyetinde değildim. Beşiktaş düşmanlığı insanların gözünü döndürmüş:)

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 22:29

Bu arada başlığın çok iddialı. Bu şekilde geniş bir kitleye hitap eden başlığın yıllarca hep üst sıralarda yer alacağını düşünüyorum:)

19 Aralık 2017 22:36

Bayern münih eşleşmesinden önce mi yoksa sonra mı açmıştın başlığı :))

gelekobirnum, 6 yıl önce

Sanırım editörlerin gözüne bir tek ben batıyorum. Geçenlerde Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Beşiktaş diye başlık açtım. Anında kapattılar başlığı:) Amacım gerçekleşme ihtimali yüksek bir durumu gündeme taşımaktı. Trollük yapma niyetinde değildim. Beşiktaş düşmanlığı insanların gözünü döndürmüş:)

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 22:41

Eşleşmeden önce açmıştım başlığı:)) Şu an yeryüzünde Beşiktaş'ın bileğini bükebilecek sadece 3 takım bulunuyor; Bayern, City ve Psg. Bizde de hiç talih yok:)

nokta ile virgül, 6 yıl önce

Bayern münih eşleşmesinden önce mi yoksa sonra mı açmıştın başlığı :))

Güz!
Müsteşar Yardımcısı
19 Aralık 2017 22:46

geçen açtığın taylana yazdım silinnmemiş bu defa da bi şansımı deneyim dedimm:))

evett depcimin başlıığı lütfen sabitlensinn:))

ddppp, 6 yıl önce

muhteşem başlığımı silmek yerine sabitler misin bu sefer

19 Aralık 2017 22:47

Ama şampiyonlar ligi şampiyonu olmak için yeryüzünde değil belki ama avrupa'da bileğini bükecek bir takımın olmaması gerekiyor.

Eşleşme sonucu fikret orman'ın yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor adam içinden bildiği bütün küfürleri etti herhalde :))

Neyse iyi bari eşleşmeden önce açmışsın :))

gelekobirnum, 6 yıl önce

Eşleşmeden önce açmıştım başlığı:)) Şu an yeryüzünde Beşiktaş'ın bileğini bükebilecek sadece 3 takım bulunuyor; Bayern, City ve Psg. Bizde de hiç talih yok:)

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 22:47

Ben olsam bu başlık için direkt patent başvurusu yapardım:)

ddppp
Daire Başkanı
19 Aralık 2017 22:49

güz bu sanırım 7 veya 8. taylan :S muhteşem hadi sabitle :))))

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 22:50

O 3 büyük takımın bizden önce eşleşmeyeceği ne malumdu. Bir ihtimal biriyle karşılaşıp şansımızın yardımıyla sürpriz yapabilirdik. Bayerni de eleme ihtimalimiz az da olsa bulunuyor. O güne kadar Müller ve Lewandovski öldüğü taktirde tur atlamamız içten bile olmayacak:)

Eşleşmelere yine baktım. Muhtemelen çeyrek finale büyük takımlar kalacak. Çeyrek finalde 4 büyük kapışma izleyebiliriz

Ama şampiyonlar ligi şampiyonu olmak için yeryüzünde değil belki ama avrupa'da bileğini bükecek bir takımın olmaması gerekiyor.

Eşleşme sonucu fikret orman'ın yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor adam içinden bildiği bütün küfürleri etti herhalde :))

Neyse iyi bari eşleşmeden önce açmışsın :))

Güz!
Müsteşar Yardımcısı
19 Aralık 2017 22:53

:))

artık sabitlenmeyi haketti

9. olmasın lütfen, yormayın depcimi:))

ddppp, 6 yıl önce

güz bu sanırım 7 veya 8. taylan :S muhteşem hadi sabitle :))))

19 Aralık 2017 22:54

Bence sen artık eşleşmelere bakma. Artık bundan sonrası sizi ilgilendirmiyor :)

Sizin bu saatten sonra yapabileceğiniz tek şey bayern münih'e şampiyonlar ligi'nde başarılar dilemek:) bari şampiyon onlar olsun da en azından şampiyona elendik dersiniz :))

Ayrıca bence o ikisi yetmez :))

gelekobirnum, 6 yıl önce

O 3 büyük takımın bizden önce eşleşmeyeceği ne malumdu. Bir ihtimal biriyle karşılaşıp şansımızın yardımıyla sürpriz yapabilirdik. Bayerni de eleme ihtimalimiz az da olsa bulunuyor. O güne kadar Müller ve Lewandovski öldüğü taktirde tur atlamamız içten bile olmayacak:)

Eşleşmelere yine baktım. Muhtemelen çeyrek finale büyük takımlar kalacak. Çeyrek finalde 4 büyük kapışma izleyebiliriz

gelekobirnum
Kapalı
19 Aralık 2017 23:06

Geçen sene son 16'da Bayern'den 10 gol yiyen Arsenal'in intikamını alacağız. Bir önceki sene son 16'da maçın ikisi yarısına tur geçme ihtimali yüksek bir şekilde giren Juventus'un Bayern'den üst üste 4 gol yemesini de unutmadık. Onlar için de sahaya çıkacağız. Ayrıca son 16'da 7-0'lik hezimete uğrayan Shakthar'ı da aklımızda tutuyoruz. Herkesin gururu olacağız bu turda:) Defansa mutlaka Vida'yı almalıyız. Ortasada Medel oynamalı. Quaresma da şubata kadar sakatlansa keşke..

Bence sen artık eşleşmelere bakma. Artık bundan sonrası sizi ilgilendirmiyor :)

Sizin bu saatten sonra yapabileceğiniz tek şey bayern münih'e şampiyonlar ligi'nde başarılar dilemek:) bari şampiyon onlar olsun da en azından şampiyona elendik dersiniz :))

Ayrıca bence o ikisi yetmez :))

19 Aralık 2017 23:15

Evet maalesef bu bayern münih denilen takımın böyle kötü bir huyu var. Adamlar tabelaya bakmıyorlar :) maç 7- 0'ken dahi sanki 0-0 gibi oynuyorlar.

Yani en azından bu bilgiden ders alıp, bjk'li futbolcuların arada bir bayern'li futbolculara maçın skoru ile ilgili bilgiler vermesi ya da özellikle ikinci maçta bayern'e turu geçecek skorun yeterli olduğu dakikalarda bayern'li futbolcularla iletişime geçmeleri elzem gibi görünüyor :))

gelekobirnum, 6 yıl önce

Geçen sene son 16'da Bayern'den 10 gol yiyen Arsenal'in intikamını alacağız. Bir önceki sene son 16'da maçın ikisi yarısına tur geçme ihtimali yüksek bir şekilde giren Juventus'un Bayern'den üst üste 4 gol yemesini de unutmadık. Onlar için de sahaya çıkacağız. Ayrıca son 16'da 7-0'lik hezimete uğrayan Shakthar'ı da aklımızda tutuyoruz. Herkesin gururu olacağız bu turda:) Defansa mutlaka Vida'yı almalıyız. Ortasada Medel oynamalı. Quaresma da şubata kadar sakatlansa keşke..

20 Aralık 2017 11:36

Bu bizim her sene tokqtlidimiz 8tas diil mi yav

Rvp sakat bu sene valbuenanim bamyasi ile idare edeceksiniz

Iki sene sampion oldular, bukulmez bilek oldular

6sarayda yenilmez armada ve avrupa kasari hesapta

Tineri azaltin birader

:p

gelekobirnum, 6 yıl önce

Güz!
Müsteşar Yardımcısı
20 Aralık 2017 22:20

en azından silinmemiş depcimmm, bu da bişeyy:))

Güz!, 6 yıl önce

geçen açtığın taylana yazdım silinnmemiş bu defa da bi şansımı deneyim dedimm:))

evett depcimin başlıığı lütfen sabitlensinn:))

nilika
Yasaklı
20 Aralık 2017 22:25

Haha

Muller ve lewandovskinin ölecegini umit etmek, bu iyimiss...

ddppp
Daire Başkanı
21 Aralık 2017 14:02

sana torpil yapıyor gibi editör :)

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi