Editörler : E.Kayı Han
26 Aralık 2017 14:52

açtım yazarsan seni ararım sana bir soru sordum nerenin malısın

kızılelmaülküsü, 6 yıl önce

özel mesajını acarsan delikanlıysan sana numaramı yollayacam.sen delikanlıysan benim özel mesaj açık sen yolla numaranı.

07 Ocak 2018 18:10

millet kime oy vereceğini kimin bu devleti yöneteceğini iiii biliyor

07 Ocak 2018 18:13

http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2015/04/27/adaylarin-ogrenim-durumu.jpg

07 Ocak 2018 18:14

https://i.hizliresim.com/1JPZLG.jpg

Bi.sus.yaa
Yasaklı
08 Ocak 2018 01:48

Çok normal bir sonuç.Açık ara farklı bir çoğu hoca efendi hazretlerinin müridi olduğu için sınav sorularını çok rahat elde etmişlerdir.

Tabi cehaletlerini sahte diplomalar bile örtmüyor!

08 Ocak 2018 10:19

laf söyledi bal kabağı gerek bilgi gerek zeka açısından onların hangi birisinden üstünsün ki?

Bi.sus.yaa, 6 yıl önce

Çok normal bir sonuç.Açık ara farklı bir çoğu hoca efendi hazretlerinin müridi olduğu için sınav sorularını çok rahat elde etmişlerdir.

Tabi cehaletlerini sahte diplomalar bile örtmüyor!

09 Ocak 2018 23:26

:))))

06çıtak06060606, 6 yıl önce

laf söyledi bal kabağı gerek bilgi gerek zeka açısından onların hangi birisinden üstünsün ki?

13 Ocak 2018 23:33

hasetdinden ağzı olan konuşuyor

23 Ocak 2018 22:38

:))))))

06çıtak060606
Kapalı
14 Nisan 2018 23:21

Köy ağaları ile biryere gelinmez

kuzey_38
Aday Memur
19 Nisan 2018 14:02

sayın 06çıtak06060606 öğretmen misin şef misin şube müdürmüsün bilmiyorum ama her yerde bi kavgan var. editörlere hakkında şikayette bulundum. mümkünse saygı çerçevesinde fikrini paylaş. bu kadar kavga çıkartacak bir durum göremiyorum. 2 yorum bakayım dedim siyaset kanalının her yerinde senin tartışman var. çift taraflı tehditler hakaretler var. yakışmıyo yaşım 52 demişsin. alevilere kafir demişsin. sencede bu konuşmalar biraz ağır değil mi. burası paylaşım platformu her birey fikrini söyleyebilir. her düşünce kendine göre doğrudur. sen bunlara hakaret edemessin. etmemelisin.

06çıtak060606
Kapalı
19 Nisan 2018 14:47

yanılıyorsun işte burada birtek tehditimi göster forumu ben bırakacağım diğer şeyler içinde kime şikayet edersen et

kuzey_38, 6 yıl önce

sayın 06çıtak06060606 öğretmen misin şef misin şube müdürmüsün bilmiyorum ama her yerde bi kavgan var. editörlere hakkında şikayette bulundum. mümkünse saygı çerçevesinde fikrini paylaş. bu kadar kavga çıkartacak bir durum göremiyorum. 2 yorum bakayım dedim siyaset kanalının her yerinde senin tartışman var. çift taraflı tehditler hakaretler var. yakışmıyo yaşım 52 demişsin. alevilere kafir demişsin. sencede bu konuşmalar biraz ağır değil mi. burası paylaşım platformu her birey fikrini söyleyebilir. her düşünce kendine göre doğrudur. sen bunlara hakaret edemessin. etmemelisin.

kuzey_38
Aday Memur
19 Nisan 2018 15:14

oğullarının yanına gönderdiğin telefon numarası istediğin konulardan bahsediyorum. yanılıyor olabilirim. benim anladığım 24 hazirandan sonra görüşürüz demek bile bence absürt sayın cumhurbaşkanımız bile seçimlerden sonra bize oy verenede vermeyenede hizmete geldik açıklaması var. sizin bu şekilde kazanınca görüşürüz söyleminiz bile doğru değil. tabi benim fikrim. ayni şeyi chp mhp hdp iyi partide yapsa (ki bence bütün siyaset aynı) aynı tekpiyi verirdim. ayrıca formda yaptığınız yorumları şikayet ettim. editör inceleyip doğru mu veya yanlış mı olduğuna karar verecektir.

06çıtak060606, 6 yıl önce

yanılıyorsun işte burada birtek tehditimi göster forumu ben bırakacağım diğer şeyler içinde kime şikayet edersen et

06çıtak060606
Kapalı
19 Nisan 2018 17:03

anladım şikayet etdin varsın editör yasaklasın hiç önemli değil ama bu adamlar şikayet etmezken sen niye yalakalıklarınını yapıyorsun

kuzey_38, 6 yıl önce

oğullarının yanına gönderdiğin telefon numarası istediğin konulardan bahsediyorum. yanılıyor olabilirim. benim anladığım 24 hazirandan sonra görüşürüz demek bile bence absürt sayın cumhurbaşkanımız bile seçimlerden sonra bize oy verenede vermeyenede hizmete geldik açıklaması var. sizin bu şekilde kazanınca görüşürüz söyleminiz bile doğru değil. tabi benim fikrim. ayni şeyi chp mhp hdp iyi partide yapsa (ki bence bütün siyaset aynı) aynı tekpiyi verirdim. ayrıca formda yaptığınız yorumları şikayet ettim. editör inceleyip doğru mu veya yanlış mı olduğuna karar verecektir.

06çıtak060606
Kapalı
19 Nisan 2018 17:14

söyle de bir nickim daha var onu da yasaklasın zaten girmek istemiyordum şeytan gıdıklıyordu ama mertsen atıldıktan sonra arkamdan yazma

kuzey_38
Aday Memur
20 Nisan 2018 15:36

burada kimse siz ben ve hatta bütün form üyeleri kurallar akabinde davranmak zorundadır. ben kimseye yalakalık yapmıyorum yalakalık yapmaya ne karakterim müsayit nede çıkarım var kısaca insan olduğumuzu unutmadan elimizden geldiğince incitmeden ve tahrik etmeden(insanlık) çerçevesinde davranmalıyız. bu çıtayı aşanlarıda toplumdan soyutlamalıyız ki yanlişlar görülsün seviye düşmesin. genede saygılarımı sunarım editörün kararıdır. ben sadece elçiyim.

06çıtak060606, 6 yıl önce

söyle de bir nickim daha var onu da yasaklasın zaten girmek istemiyordum şeytan gıdıklıyordu ama mertsen atıldıktan sonra arkamdan yazma

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi