Editörler : Pangaea
24 Aralık 2017 11:54

2017'de Atanan lise matematik öğretmenleri

- p121 puanınızı

- branş sıralamanızı

- mülakat puanınızı

yazabilir misiniz???

karagülle
Daire Başkanı
24 Aralık 2017 15:48

Adını Soyadını da isteseydin bari!!! :)

Egitmen91
Aday Memur
24 Aralık 2017 15:51

Ne alaka. Bunları söyleyince kişisel bilgilerini vermiş mi olacaklar?

ulashserdar
Daire Başkanı
24 Aralık 2017 18:28

Başlık oldukça faydalı olmuş. Umarım amacına ulaşır.

Egitmen91
Aday Memur
25 Aralık 2017 10:51

İnşallah hocam. Israrla devam.

ulashserdar
Daire Başkanı
26 Aralık 2017 00:21

Hiç mi kimse yok arkadaş.

Egitmen91
Aday Memur
26 Aralık 2017 11:51

Yok hocam kimsenin umursayacağı yok gibi görünüyor.

Mylifeismath
Kapalı
26 Aralık 2017 22:10

Merhaba arkadaşlar. Bu açılan gördüğüm ikinci başlık. Ben naçizane bir öneride bulunmak isterim. Malum atanan kimse buraya neden baksın ki.. bu kişilerin atanıkları kuruma kadar her bilgi yayınlandı. Oradan okullarını arayıp o kişilerle irtibat kurabiliriz. Fakat bunu yapabilmek için koordinasyon gerekir.kişi başı 20 kişi aransa bütün kişilerden bilgi alınır ve excel

Yardımıyla hepsi düzenli olarak sıralanır. Ne dersiniz?

ulashserdar
Daire Başkanı
26 Aralık 2017 23:23

Aslında bu işin olmaması için bi çok bahane üretilebilir. Ancak oturduğumuz yerden de hiçbir şey elde edemiyoruz.

Karar veriyorum.

Ben varım.

[email protected]

Da mail adresim. Gerekirse yönlendirme ve paylaşım işini de organize edebilirim.

İnşallah ki yordanabilir bir veri elde ederiz.

ulashserdar
Daire Başkanı
29 Aralık 2017 12:15

Egitim91 hocam sanırım kimseden ses seda çıkmayacak. Bizde bekleyip görelim. Çok şükür ki sıralamada o kadar da kötü değiliz. İnşallah ki mutlaka ta da avantajlı gireceğiz. Biz tevekkül ettik gerisi Allah ta. İnşallah ki hayırlısıyla olsun.

Egitmen91
Aday Memur
30 Aralık 2017 11:43

İnşallah hocam. Dediğiniz gibi biz elimizden geleni yaptık sonrası tevekkül. Çok şükür puanımızın ve sıralamamızın da yeterli olduğu kanaatindeyim. Hakkımızda hayırlısı olsun.

fatmakirimli25
Yasaklı
02 Ocak 2018 21:28

Herkesin hakkında hayırlısı olsun öğretmenlerim,günlerce emek verildi,inançla beklenildi,heyecanı farklı bir safhada yaşandı inşallah her şey gönlünüzce olur:) Ankara'da bu sınav için her gün ter döken,zihin patlatan değerli öğretmen arkadaşımada sizin nezdinizde başarılar dilerim

fatmakirimli25
Yasaklı
02 Ocak 2018 21:30

Ankara'da tanıdığım gazi matematikteki bazı arkadaşlarım erken kayıt için dershanelerle görüşmeye başladılar bile,kolaylıklar dilerim kendilerini

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi