Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

fizikzede
Şef
27 Aralık 2017 14:17

ohal komisyonu kararı ile dönüş yaptınız sanırım. Hayırlı olsun. Arada buralara uğrayın

ebu-suud, 6 yıl önce

Sela arkadaşlar; bu gün il mem'den aradılar, iade yazım gelmiş. Allah bütün masumlara bir an önce dönmeyi nasip etsin inşallah.

fizikzede
Şef
27 Aralık 2017 14:21

Durumunuz neydi bu konuda bilgi verseniz. Açıkta miydiniz ihraç mi. Hangi kriterler vardı sizde. Suçlama neydi bi özet gecseniz

ebu-suud, 6 yıl önce

Sela arkadaşlar; bu gün il mem'den aradılar, iade yazım gelmiş. Allah bütün masumlara bir an önce dönmeyi nasip etsin inşallah.

adeba
Müsteşar
27 Aralık 2017 15:47

Ebu suud hayırlı olsun il neresiydi..bi de ihrac mıydın

27 Aralık 2017 16:04

Hocam Hangi khk ile İhraçsınız. Komisyon ile mi döndünüz. İl neresi. Sebep neydi.

ebu-suud, 6 yıl önce

adeba
Müsteşar
27 Aralık 2017 16:13

Bu arkadaş açıktaydı galiba yav..bize ihractan dönüş lazım

ebu-suud
Memur
27 Aralık 2017 18:06

Arkadaşlar kusura bakmayın MEM de işlemleri yapıyordum. Sorularınıza geç cevap veriyorum.

ebu-suud
Memur
27 Aralık 2017 18:08

Ben 14 ekim açığıydım. Makam oluru ile döndüm. Ocak ayında takipsizlik almıştım. Gaziantep. Akrabama verdiğimiz hattan dolayı. Ben açıkta eşim ihraç. Eşim hala bekliyor. Onun dönüşü komisyon ile olacak diye umut ediyoruz.

ebu-suud
Memur
27 Aralık 2017 18:10

Rabbim bütün masumların dualarımı en kısa sürede kabul etsin inşallah.

fizikzede
Şef
27 Aralık 2017 20:12

Amin hocam

ebu-suud, 6 yıl önce

Rabbim bütün masumların dualarımı en kısa sürede kabul etsin inşallah.

fizikzede
Şef
28 Aralık 2017 15:56

Kısaca özeti şöyle...Bir iade havuzu/grubu oluşturulmuş.5 farklı havuzdan bahsedildi. Mevzu şu:

1. Havuz/grup Hiç adli işlem geçirmeyenler (kovuşturma safhasına geçilmemiş kişiler)Bu grupta KHK sıralaması falan yokmuş arkadaşlar.

2. Havuz/grup Takipsizlik veya beraat alanlar

3. Havuz/grup Haklarında iftira, kurumdaki kişilerin isnadı (görmüştüm, duymuştum, öyle diyorlardı diyen şerefsiz takımı) veya itirafçı/iftiracı beyanı olan şahıslar..

4. Havuz/grup Adli yargılaması devam edenler

5. Havuz/grup Bylock ve türevi program kullananlar.

Şimdi burda ana husus şuymuş. Beraat alan sayısı öyle çok fazla değilmiş ancak takipsizlik alan baya bir kişi varmış. Bunu zaten tahmin etmek zor bi olay değil. İlk havuzda bulunanlar Öncelikli tebligatı yapılacak olanlarmış.İkinci havuz hemen akabinde KHK sırasına göre...Üçüncü havuz hakkında detaylı bilgi henüz yokDördüncü havuz adli yargılamaları takip edilecekBeşinci havuz bylocktaki son gelişmeler dolayısıyla bu knudaki çalışmaların tamamlanması akabinde karar verilecekmiş.

basvuruyorum.com dan alıntıdır

adeba
Müsteşar
28 Aralık 2017 16:08

1.maddeki kovuşturma safhasına geçmemiş olanlar zaten takipsizlik alanlar takipsizlik soruşturma safhasında veriliyor kovu şturmaya geçmeye gerek kalmadan...yani biz şimdi 1demiyiz 2demiyiz..

haci bay
Aday Memur
28 Aralık 2017 16:14

hayırlı olsun iade eski kurumunuzamı yoksa başka bir kurumamı atadılar sizi

fizikzede, 6 yıl önce

ohal komisyonu kararı ile dönüş yaptınız sanırım. Hayırlı olsun. Arada buralara uğrayın

harrani
Şef
28 Aralık 2017 17:01

Bence 1

adeba, 6 yıl önce

1.maddeki kovuşturma safhasına geçmemiş olanlar zaten takipsizlik alanlar takipsizlik soruşturma safhasında veriliyor kovu şturmaya geçmeye gerek kalmadan...yani biz şimdi 1demiyiz 2demiyiz..

said101
Aday Memur
28 Aralık 2017 20:00

Arkadaşlar merhaba .ben 27 temmuz da gözaltına alındım ve 6 ağustos 2016 da tutuklandı m.220 gün tutuklu kaldım.ilk mahkemede tahliye oldum.3 .mahkemede beraat ettim.ama savcı beraate

İtiraz etti.dosyamda 5 aylık sendika üyeliği2014 yılına ait ve bank asya hesabın( sadece hesabın olduğu yazıyordu.para olmadığı için para trafiği yoktu).mahkemenin beraat kararının gerekçeli kararını komisyona iletim.eskişehirde DSİ de memurdum.

fizikzede
Şef
28 Aralık 2017 21:19

İade oldunuz mu ? Yoksa bekliyor musunuz

said101, 6 yıl önce

Arkadaşlar merhaba .ben 27 temmuz da gözaltına alındım ve 6 ağustos 2016 da tutuklandı m.220 gün tutuklu kaldım.ilk mahkemede tahliye oldum.3 .mahkemede beraat ettim.ama savcı beraate

İtiraz etti.dosyamda 5 aylık sendika üyeliği2014 yılına ait ve bank asya hesabın( sadece hesabın olduğu yazıyordu.para olmadığı için para trafiği yoktu).mahkemenin beraat kararının gerekçeli kararını komisyona iletim.eskişehirde DSİ de memurdum.

gaddey
Şef
28 Aralık 2017 23:02

Adeba hocam seninle benzer durumdayız sanırım.adli işlem görmedim.kendim başvurdum.iki ay önce takipsizlik aldım.bakanlığa götürdüğümde müfettişler bütün dosyaların komisyona gönderildiğini söylemişlerdi.o zaman ebs bana bir liste göstermişti.ismim tc ve tel nosu vardı.son dört rakamı.karşısında mavi liste bylok mit ve emniyet yazıyordu.2011 yılında kapattığım tel numarasıydı.2015 te başkasına satılmış.bence biz daha önce bu listelerden çıktık.onun için şimdi numaramız yok

adeba, 6 yıl önce

gaddey
Şef
29 Aralık 2017 12:13

Mrblar savcılıktan takipsizlik verilen dosyamla ilgili bütün evrakları teslim aldım.bylok yok yazısı komdan gelmiş.btk dan hts gelmiş.milli eğitim bakanlığından alakamız yoktur yazısı gelmiş.tem den sosyal medya vb araştırma tutanağı gelmiş.ebs nin söylediği bylok var numarasından da bylok kaydı yoktur yazısı gelmiş.bu nasıl bir iştir anlamadım.e o zaman neden ihraç oldum. 14 ekim 7 şubat ihraç

adeba
Müsteşar
29 Aralık 2017 12:17

Yav gaddey niye ihrac olduğumuzu anlamak anlamaya çalışmak çıldırtıyor beni zaten ...hadi ihrac olduk neyi bekliyoruz iade için...

Milli eğitimden gelen alakamız yoktur yazısı nedir onu anlamadım yalnız ..tam olarak ne diyor yani

gaddey
Şef
29 Aralık 2017 12:26

Savcılık sormuş bakanlığa bu adamı neden ihraç ettiniz diye.bakanlık ta demiş ki bizimle alakası yok.biz herhangi bir soruşturma yürütmedik bize ihraç edin dediler biz de ettik:)

adeba, 6 yıl önce

Yav gaddey niye ihrac olduğumuzu anlamak anlamaya çalışmak çıldırtıyor beni zaten ...hadi ihrac olduk neyi bekliyoruz iade için...

Milli eğitimden gelen alakamız yoktur yazısı nedir onu anlamadım yalnız ..tam olarak ne diyor yani

adeba
Müsteşar
29 Aralık 2017 12:31

Ciddi misin inanamoyorım ya ..kim ihrac et diyen yaa ..benim takipsizlik kağıdıda 0 kriterli savcı da şaşırmıştı niye ihrac oldun diye bana soruyor o da..

Toplam 441 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi