Editörler : E.Kayı Han
«67891011121314151617»

Cousein
Şube Müdürü
07 Şubat 2018 15:06

Telefon incelemesi olmadı, incelense de bişey yoktu zaten. Herhangi olumsuz bir adli durum yaşamadım. 3. celsede beraat aldım. Etraflıca incelendiğinde alakasız ve suçsuzluğum ortaya çıkmış oldu, adalet tecelli etti. Resmi, onaylı, legal, denetime tabi, yasal, devlet destekli vb vb banka kadar saçma bir kriter olamaz, dünyada eşine rastlanır mı bilemiyorum. Faizsiz diye kendi hesabım kendi param ama olanlara bak. Hiçbir şekilde parasal destek bağış vb olmamasına rağmen olanlar akıl alır gibi değil. Şükrolsun ki talimatlara felan denk gelmemiş, yoksa derdimi hiç anlatamazdım.

Aklandığım halde, idare tarafından anlamsız bir şekilde 1,5 yılı aşkın süredir açıkta bekletiliyorum.

Allah tüm suçsuz alakasız garibanlara yardım etsin.

DarkWorld, 6 yıl önce

Geçmiş olsun mahkeme beraat kararı için telefon incelemesi sonucunu bekledi mi acaba kaçıncı celsede beraat aldınız

fizikzede
Şef
07 Şubat 2018 17:51

ohal komisyonu başvuru takip sistemi açıldı fakat ben giremedim hata veriyor

https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr

kıvılcım1976
Aday Memur
08 Şubat 2018 00:17

İstinaf başvurumdan bugün kabul postası geldi,çok şükür.Dosyamın bulunduğum ildeki idare mahkemesine iadesine ve yeniden bakılmasına karar verilmiş.Bende bugün beraat kararımı bir dilekçe yazarak bulunduğum ildeki idare mahkemesine verdim.Bana verilen cevap burdan olumlu sonuç çıkarsa direk iade olursun fakat tahminimizce dosyanız ohal komisyonuna kalır dediler,herkes bir şey diyor,hakkımızda hayırlısı olsun

trkgzt, 6 yıl önce

İstinaf kararı kesin karardır.istinaf onaylayınca kararı bize yolla.beraat edenler icin msb ile görüsüyoruz.geri dönüs olacak dedi.kurumum Tsk.Ohal komisyonuna da basvurmustum daha önce.

Biliydim
Aday Memur
08 Şubat 2018 00:41

Merhaba. Nasıl yani takipsizlik kararını açık olan idare mahkemesine sunabiliyor muyuz? Başka nerelere başvurmak gerekir takipsizlik kararı alınca?

kıvılcım1976, 6 yıl önce

İstinaf başvurumdan bugün kabul postası geldi,çok şükür.Dosyamın bulunduğum ildeki idare mahkemesine iadesine ve yeniden bakılmasına karar verilmiş.Bende bugün beraat kararımı bir dilekçe yazarak bulunduğum ildeki idare mahkemesine verdim.Bana verilen cevap burdan olumlu sonuç çıkarsa direk iade olursun fakat tahminimizce dosyanız ohal komisyonuna kalır dediler,herkes bir şey diyor,hakkımızda hayırlısı olsun

kıvılcım1976
Aday Memur
08 Şubat 2018 01:06

Ben postayı alınca bulunduğum ildeki idare mahkemesini aradım,beraat ettiğimi söyledim,beraat kararımı kendilerinin görüp göremeyeceğini sordum,biz göremeyiz dediler,getirsem dosyaya ekler misiniz dedim,onlarda bir dilekçe yazarak getir dosyana ekleyelim dediler,öyle verdim

Biliydim, 6 yıl önce

Merhaba. Nasıl yani takipsizlik kararını açık olan idare mahkemesine sunabiliyor muyuz? Başka nerelere başvurmak gerekir takipsizlik kararı alınca?

Zlmdnya
Aday Memur
12 Şubat 2018 14:37

Tanık beyanı ile mahkumıyet kararı verilebilir mi. 27 subat karar duruşması bir iftiracı(tanık) beyanı dısında başka hiç bir kırıter yok ve hala açıktayım

fizikzede
Şef
12 Şubat 2018 20:17

Bylock yada banka dışında örgütte üst düzey yönetici konumu olmayıp ceza alan karara rastlamadım. Ya banka var ya program bunlar da yoksa örgütte üst düzey yönetici vasfı varsa çok sayıda tanık varsa ceza alan var yani. Sizin durumu buna göre değerlendirin

Zlmdnya, 6 yıl önce

Tanık beyanı ile mahkumıyet kararı verilebilir mi. 27 subat karar duruşması bir iftiracı(tanık) beyanı dısında başka hiç bir kırıter yok ve hala açıktayım

Zlmdnya
Aday Memur
12 Şubat 2018 20:27

Çok teşekkür ederim.. gariban bi memurum tek tanık oda ne dediğini tam olarak bilmiyor

fizikzede, 6 yıl önce

Bylock yada banka dışında örgütte üst düzey yönetici konumu olmayıp ceza alan karara rastlamadım. Ya banka var ya program bunlar da yoksa örgütte üst düzey yönetici vasfı varsa çok sayıda tanık varsa ceza alan var yani. Sizin durumu buna göre değerlendirin

alpiya
Şef
12 Şubat 2018 20:30

Diğer tanıklar dogrularsa iş değişir iftira ise korkma

Zlmdnya, 6 yıl önce

Zlmdnya
Aday Memur
12 Şubat 2018 20:34

Başka tanık Yok sadece bir kişi . Oda iftira atıyor yaptığı da yanına kalmadı ihraç oldu

alpiya, 6 yıl önce

Diğer tanıklar dogrularsa iş değişir iftira ise korkma

ezocan6118
Aday Memur
17 Şubat 2018 15:01

Takipsizlik alan arkadaşlar yok mu iade haberi ?

ahsan
Memur
17 Şubat 2018 19:28

no

18 Şubat 2018 10:25

2013-2014 dershane de öğretmen olarak çalışıp açığa alınan takipsizlik alan var mı (sessiz takipçi)

hbozz
Aday Memur
18 Şubat 2018 17:29

arkadaslar slmlar sendikadan takipsizlik aldım hangi kurumlara göndermeliyim bide bimere gönderirken dosya ekler kısmı kabul etmiyo biraz teknoloji özürlüyüm yardımcı olur musunuz?

mukino38
Aday Memur
18 Şubat 2018 17:55

hbozz hocam özeline bakarmısın

mamoste047
Aday Memur
18 Şubat 2018 19:11

Merhaba arkadaşlar

Geçen de yazdım ben de yaklaşık on beş gündür ben de takipsizlik aldım

Başsavcılık ilçe milli eğitime ve de bakanlığa göndertmiş.Ben de ohal komisyonuna gönderdim.Ekstra olarak bimer cimer faydalı olur mu sizce ?

ahsan
Memur
18 Şubat 2018 21:05

Bimer dönüş yaptı bana oradan da il milli eğitime de dilekçe ile takipsizlik kararını vermem istendi ben de verdim.

mamoste047, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar

Geçen de yazdım ben de yaklaşık on beş gündür ben de takipsizlik aldım

Başsavcılık ilçe milli eğitime ve de bakanlığa göndertmiş.Ben de ohal komisyonuna gönderdim.Ekstra olarak bimer cimer faydalı olur mu sizce ?

mamoste047
Aday Memur
18 Şubat 2018 21:28

Merhaba Hocam

Bimere yazdığınızdan kaç zaman sonra size bir dönüş gerçekleşti?

Ayrıca cimere bir yazı yazdınız mı?

ahsan, 6 yıl önce

Bimer dönüş yaptı bana oradan da il milli eğitime de dilekçe ile takipsizlik kararını vermem istendi ben de verdim.

Biliydim
Aday Memur
18 Şubat 2018 21:59

Evet bimer banada dönüş yaptı dönüşünde kamuoyunda yayınlanıcak haberleri takip edin yazmışlar. Size milli eğitime mi götürün dediler ne zaman dediler bunu?

ahsan, 6 yıl önce

ahsan
Memur
18 Şubat 2018 22:37

bu cuma

Biliydim, 6 yıl önce

Evet bimer banada dönüş yaptı dönüşünde kamuoyunda yayınlanıcak haberleri takip edin yazmışlar. Size milli eğitime mi götürün dediler ne zaman dediler bunu?

Toplam 441 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi