Editörler : uzmantarik
«3456789101112131415
17 Nisan 2018 03:12

fizikzede
Şef

Arkadaşlar Beraat kararı alıp da kesinleşmesi olan var mi ? Savcı dosyada ki herkese itiraz etti. Tahmini Beraat kararı kesinleşmesi kaç ay daha uzar? İstinaftan sonra da itiraz edebilir mi savcı?

17 Nisan 2018 16:06

SALİH 10
Aday Memur

hocam ben de açıktan 6 ay sonra iade oldum sizi kurumunuz veya valilik iade edecek

17 Nisan 2018 18:59

D.K 27
Memur

hocam ben de açıktan 6 ay sonra iade oldum sizi kurumunuz veya valilik iade edecek

SALİH 10, 1 hafta önce - Alıntıya git
sizinki hangi kurum? ben kyk dayım 20 aydır açıktayım 5 ay önce takipsizlik aldım.Hala iade edilmedim göreve
17 Nisan 2018 19:54

OnurAltınbaş
Aday Memur

Arkadaşlar Beraat kararı alıp da kesinleşmesi olan var mi ? Savcı dosyada ki herkese itiraz etti. Tahmini Beraat kararı kesinleşmesi kaç ay daha uzar? İstinaftan sonra da itiraz edebilir mi savcı?

fizikzede, 1 hafta önce - Alıntıya git
sizin savcı mütalaasında sizin için kendisi mi beraat istemişti yoksa size beraati hakim mi verdi? eğer savcı istediyse dosyadaki herkese itiraz eder ama size edemez
17 Nisan 2018 20:50

fizikzede
Şef
sizin savcı mütalaasında sizin için kendisi mi beraat istemişti yoksa size beraati hakim mi verdi? eğer savcı istediyse dosyadaki herkese itiraz eder ama size edemez
OnurAltınbaş, 1 hafta önce - Alıntıya git

Savcı dosyada herkese ceza istedi. Hakim bize beraat verdi

18 Nisan 2018 01:51

furkan75
Daire Başkanı

Arkadaşlar manisada olupta morbeyinden takipsizlik alan var mı? özelden birkaç arkadaşa sordum ama cevap alamadım.

18 Nisan 2018 15:09

SALİH 10
Aday Memur

Arkadaşlar manisada olupta morbeyinden takipsizlik alan var mı? özelden birkaç arkadaşa sordum ama cevap alamadım.

furkan75, 6 gün önce - Alıntıya git

biz manisada iki kişiyiz mor beyin mağduru kurum diyanet açıkta idik bu p tesi iade olduk ama takipsizlik yok bir öğretmen var o da khk ile iade ona da yok bu kadar niye bekleniyor anlamıyorum

18 Nisan 2018 15:20

SALİH 10
Aday Memur
sizinki hangi kurum? ben kyk dayım 20 aydır açıktayım 5 ay önce takipsizlik aldım.Hala iade edilmedim göreve
D.K 27, 1 hafta önce - Alıntıya git

diyanet

18 Nisan 2018 18:20

adeba
Müsteşar

Canikli önümüzdeki günlerde khk var demiş sanırm artık bu khk da iade oluruz heral bi zahmet..inşallah kesin galiba

18 Nisan 2018 18:47

EyMeN-6155
Şef

Valla hocam bu KHK da olmazsak zaten artık Komisyondan gelecek haberi bekleriz bir kaç yıl maalesef

18 Nisan 2018 20:31

adeba
Müsteşar

Valla aynen seçime kadar iade olduk olduk öbür türlü ayvayı yedik ben sana deyim..o yüzden sesimizin çıkması lazım tüm takipsiz beraatçi arkadaşların

18 Nisan 2018 20:58

EyMeN-6155
Şef

Rabbim masum olan birtek kişi bırakmasın bu KHK ile görevine iade olmayan ve bir tek fetöcü de kalmasın ortaya çıkarılmayıp ihraç olmayan. Fetöcü şerefsiz kahpe ne kadar hain varsa bu hainleri bugüne getiren bunlara hala destek olan kalbende seven kim varsa kahru perişan olsun inşallah

19 Nisan 2018 02:00

fizikzede
Şef

Takipsizlik ve Beraat alanlar olarak haftada bir gün bir saat belirlesek memurlar.nette haber olsun diye toplu olarak whatsapp hattından ve mail olarak göndersek. Ne dersiniz ? Her Cuma günü saat: 10.00 da olabilir mesela ??

19 Nisan 2018 02:06

buzmavisi176
Şube Müdürü

Takipsizlik ve Beraat alanlar olarak haftada bir gün bir saat belirlesek memurlar.nette haber olsun diye toplu olarak whatsapp hattından ve mail olarak göndersek. Ne dersiniz ? Her Cuma günü saat: 10.00 da olabilir mesela ??

fizikzede, 5 gün önce - Alıntıya git

mantıklı. herkes kararını gönderiir. whatsaptan. yalnız bu önerinizi face deki gupta paylaşın. burayı pek takip eden yok. face sayfa yöneticileri koordine eder muhakkak. sadece memeurlar net değil. haber kanallarına da atalım. bu önerinizi face de ki gruba yazın muhakkak. çok mantıklı.

19 Nisan 2018 16:43

ülkeminsanı
Aday Memur

Örgüt morgut ne varsa hepsinin m...k....

19 Nisan 2018 18:08

gzmm51
Aday Memur

Merhabalar, ben de Ankara istinafdan beraat almıştım 4 Nisan'da.Kesinleşmiş kararın 15 gün sonra alınacağını söylemişti hakim .Bugün 15.gün tamamlanmış oluyor. Avukatı aradığımızda kararımın çıktığını yalnız kesinleşmesi için mührün vurulmadığını söyledi.Çok dosya var mührün vurulmasını çok bekleyebiliriz demişti. Böyle bir durum yaşayan var mı yarına mührü vururlar mı acaba, bilgisi olan yazabilir mi? Bu arada bir hafta önce ben ceza dairesinin kalemini aradığımda ayın 20 sinde kesinleşmiş kararımın alabileceğini söylemişti.

19 Nisan 2018 23:09

OnurAltınbaş
Aday Memur

Savcı dosyada herkese ceza istedi. Hakim bize beraat verdi

fizikzede, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam takipçisi olun o zaman, bizim dosya ya da savcı itiraz etti ama benim için kendisi beraat talep ettiği için beni etkileyen bir durum yok, takipsizlik ve beraat edenlerin khk ile iade edilmesi lazım, 1.5 yıldır nedir bu çektiğimiz
24 Nisan 2018 11:37

runzö.
Memur

arkadaslar ocakta beraat aldim ama hala iade edilmedim. mahkemed ehakim dijitallerin teslimini istedi ancak beni hala arayan yok. nereyi aramaliuim dijitalleri kendi gidip alan var mi

Toplam 298 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
Erken seçimle ilgili açıklanan 24 Haziran 2018 tarihini nasıl buluyorsunuz?