Editörler : uzmantarik
13 Ocak 2018 13:25

gkhn4435
Aday Memur

arkadaslar bende bugun beraat aldim. aciktayim. simdi ne yapmam lazim? milli egitime yaziyi goturece

runzö., 2 hafta önce - Alıntıya git

Beraat kararını ayrıca Valiliklerde bulunan ohal bürolarına ek dilekçe ile beraber verebilirsiniz.

13 Ocak 2018 22:32

Axipolis81

Slm arkadaslar tanık beyanında iade alan var mı

15 Ocak 2018 08:26

Takipsizlik

Ben de 672 khk ihraç.kasım 2017 takipsizlik . Kurym ve ohal kom. İlettim belgemi ve ne olacağını bilmeden bekliyorum.

15 Ocak 2018 21:25

Tubagöl
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar ben 672 ile ihraç öğretmenim. Bu güne kadar her hangi bir adli işlem yaşamadım ancak 10 gün önce ifadem alındı. İtham edildiğim konu 4 aylık sendika üyeliği ve 2006 yılından 2015 ağustos ayına kadar düzenli para yatırdığım katılım hesabımdır. 4 aylık sendika üyeliği ve 10 yıl boyunca sadece bankacılık işlemleri için kullanılmış bankasya hesabının suç olmayacağına dair mahkeme kararları varsa elinizde bana yardımcı olursanız sevinirim.

16 Ocak 2018 00:04

gkhn4435
Aday Memur

http://www.avazturk.com/su-ana-kadar-25-bin-kisi-icin-kimliksiz-suc-sonucuna-varilmis-ohalde-neyi-bekliyorsun-42828h.htm

16 Ocak 2018 08:37

adeba
Müsteşar

İŞTE O KRİTERLER

17/25 Aralık?tan sonra Bank Asya ve Paralel Yapı?nın diğer şirketlerine parasal katkı sağlamak.

FETÖ?nün sendikaları ve derneklerinde yönetici veya üye olmak.

ByLock ve benzeri özel şifreli yazışma programını kullanmak.

Kimse Yok Mu Derneği?ne bağışta bulunmak.

Emniyet ve MİT ve MASAK raporlarının olması.

Kapsamlı sosyal medya taraması.

Örgütün sivil toplum kuruluşları adı altında sohbet ve toplantılarına katılmak.

Doğal akış dışında kısa sürede terfi etmiş veya özel görevlere getirilmiş olmak.

Örgüte 'himmet' adı altında para aktarmak.

Güvenilir ihbarlar, ifade ve itiraflar bulunması.

Takip ettikleri sitelerin incelemesinden elde edilen edilen sonuçlar.

FETÖ üyesi şirketlerin normal olmayan işlemlerini yapmak, koruyup kollamak.

Yargıda ve emniyette örgüt lehine hareket ettiği tespit edilen kişiler arasında yer almak.

Paralel Yapı?nın ev ve yurtlarında kalanların sonraki yıllarda gösterdiği davranışlar.

İşyerinde diğer çalışanlardan, tanıyan kişilerden elde edilen bilgiler.

Örgütün gazete, dergi aboneliği ve çocuğunu okullarına göndermeyi 17/25 Aralık?tan sonra sürdürmek.

Kaynak: Karar gazetesi

Yav arkadaş şu kriterlerin hiçniri yok ben ve benim gibilerde ne demeye bekliyoruz hakkaten ne bu işkence yav

16 Ocak 2018 10:26

bdemirturk
Genel Müdür

Bende takipsizligi geçen hafta pazartesi almıştım. il milli eğitim teftiş kurulu ile görüştüm ille ellerine takipsizligimin savcılık tarafından gönderilmesini bekliyorlarmış. Valilikten aralık 2017 de açığa alınmıştım. Mağduriyetimizin giderilmesi konusunda iller de çok yavaş

Toplam 127 mesaj

ANKET
Sizce bedelli askerlik getirilmeli mi?