Editörler : E.Kayı Han
25 Aralık 2017 22:44

Fetöden istinaf başvurusu yapan varmı?

Merhaba arkadaşlar,

fetö davasında yargılanıp hüküm giyen ve istinafa başvuran var mı?

26 Aralık 2017 13:46

yok mu?

fizikzede
Şef
26 Aralık 2017 16:56

Çoğu karar aşamasında bir arkadaş başvurdu henüz cevap gelmedi ona

26 Aralık 2017 20:34

cezası ne kadardı arkadaşın?

27 Aralık 2017 20:42

gncll

muratgun922
Genel Müdür
28 Aralık 2017 23:27

utanmadan temyiz de mi ediyorsunuz

29 Aralık 2017 00:18

sana yazılacak birçok şey var.ama sadece şu diyorum.öyle bir haksızlığa uğraki, derdini kimselere anlatama.çok şükür Allahıma benim utanacak sıkılacak bi durumum yok.Alnım açık başım dik:)

19 Ocak 2018 23:45

güncell

15 Şubat 2018 20:40

güncell

21 Şubat 2018 00:07

istinaf aşamasındaolan yok sanırım

Karaüzümüm
Aday Memur
01 Nisan 2018 01:00

Eşim başkasına verdiği hattan dolayı 8,5 ay tutuklu kaldı, 6yıl3ayla tahliye oldu, şaka gibi ama gerçek mahkemenin kendi atadığı bilirkişi raporuyla ispat edilmesine rağmen hüküm verdiler istinaf sürecine girdik işte daha bir hafta oldu çıkalı. Şimdi utanmadan temyizmi ediyorsun diyen kişiye sizinle aynı dileklerde bulunuyorum bende, inşallah sizde ayyyynı şeyleri yaşarsınızda utanmadan sıkılmadan hakkınızı aramak zorunda kalırsınız. Bakalım o zaman başkasına dil uzatmak bilip bilmeden nasıl oluyormuş. Sizler gibi meee meee diye meliyerek yaşayan beyinsizler olduktan sonra haktan hukuktan bahsetmek....pehh ne diyelimki evet evet utanmadan temyiz ediyoruz varmı sonrasında alacağımız tazminatlarıda çatırr çatırr yicezz varmı bunada itirazın. Benim evlatlarımın babasız geçirdği ayların gözyaşlarımızın bir damlasını karşılamaz ya orası ayrı. O kadar sinirlendimki varya innnnşşaaaallllaaahhh bu kafada kim varsa bak beterini demiyorum nile aynısını yaşayın ulan ayyynısını bi damla acırsam namerdim..!!!

07 Mayıs 2018 16:31

hocam sakin ol.inşallah geçecek bu haksız hukuksuz günlerde.geçmiş olsun.eşiniz bir daha içeri girmez inşallah.boş beyinli trolleride kafaya takmamak, yokmuş gibi davranmak lazım ama.işte sinek küçükte olsa mide bulandırıyor.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi