Editörler : E.Kayı Han
26 Aralık 2017 09:41

4/B Sağlık ocak eş kurası

Arkdşlar duyum alanınız var mı ocak için kura açılcak mı arıyorum ya açmıyolar ya da bilmiyoruz diyolar

ebe48
Aday Memur
26 Aralık 2017 18:22

Bende ariyorum açan yok tlfnu inşallah açarlar artık zaten temmuzda açmayarak bi sürü kişiyi mağdur ettiler ocak ayında açmaları lazım ben bimere cimere sbn e yazdım sizlerde yazın..

ayayorgi
Şube Müdürü
26 Aralık 2017 19:08

Sevgili kardeslerim oncelikle size belirtmek isterim bakanlik ilana ciksada sizin eslerinizle bulusma ihtimaliniz cokkkk dusuk bilginiz olsun.saglik bakanligi size sormadan bos kontenjanlarini kendisi belirliyor.bazi branslarda hic alim yapmazken actigi branslarda ise malesef cok az yer oluyor.

10 kisiden belki 1 kisi bu kuradan faydalanir.devede kulak buna umit baglamayin uzulmeyin sonra derim.

Bu isin cozumu kadromuzu almamiz kardeslerim.kadro icin tum gucunuzle calisip etkinliklere genis katilim saglamaniz gerekiyor.bu arada duyumlarima gore gecen temmuzda hangi sebeple acilmadiysa bu sebeple yine acilmayacak diye cevap verildigini duydum.allah kimseyi ailesinden ayri yasamak zorunda birakmasin.

Memurlar net e bu konudaki magduriyetinizi belirten yazilar yazmanizi oneririm.

[email protected]

[email protected]

Mail adreslerine bu durumu ve bu konudaki magduriyeti belirten mail atiniz ve haber isteyiniz.bide tum 4bliler burada toplanalim basliginda bazi yazilar yazdik bu yazilari da lutfen bu adreslere mail atiniz.

Ards
Aday Memur
26 Aralık 2017 20:22

İnanın bende heryere yazdım artık onlarda sürekli kopyala yapiştr yapmaktan bıktılar

ebe48, 6 yıl önce

Bende ariyorum açan yok tlfnu inşallah açarlar artık zaten temmuzda açmayarak bi sürü kişiyi mağdur ettiler ocak ayında açmaları lazım ben bimere cimere sbn e yazdım sizlerde yazın..

26 Aralık 2017 23:05

Ocak başında hala belli değilse ne zamana yetişir, açarlar mı açsalar da beklediğimiz yerler açılacak mı Bi ses soluk yok şimdilik.

S.memurumehmet
Aday Memur
27 Aralık 2017 11:02

İstediğiniz yere kadro açılması için bakanlığa dilekçe yazın işinizi şansa bırakmayın ayrıca talep edeceğiniz bölge C ve D bölgesi olması lazım B veya A ise fazla ümitlenmeyin geçen kuralarda olumsuz yanıt verilmiş

Ards
Aday Memur
27 Aralık 2017 11:38

Evet arkdşlar herkes istediği il için dilekçe yazsın yhgm ye yoksa ya pozisyon açılmaz ya da kurada eleniriz

necdetkuyumcular
Aday Memur
28 Aralık 2017 21:09

Durum gerçekten bu kadar kötü mü ya :( 10 da 1. Başka bir başlıkta bir arkadaş eğer koşulları sagliyorsaniz ve bakanlığa nereye gitmek istediğinizi bildirirseniz işiniz muhtemelen olur yazmış.

ayayorgi, 6 yıl önce

Sevgili kardeslerim oncelikle size belirtmek isterim bakanlik ilana ciksada sizin eslerinizle bulusma ihtimaliniz cokkkk dusuk bilginiz olsun.saglik bakanligi size sormadan bos kontenjanlarini kendisi belirliyor.bazi branslarda hic alim yapmazken actigi branslarda ise malesef cok az yer oluyor.

10 kisiden belki 1 kisi bu kuradan faydalanir.devede kulak buna umit baglamayin uzulmeyin sonra derim.

Bu isin cozumu kadromuzu almamiz kardeslerim.kadro icin tum gucunuzle calisip etkinliklere genis katilim saglamaniz gerekiyor.bu arada duyumlarima gore gecen temmuzda hangi sebeple acilmadiysa bu sebeple yine acilmayacak diye cevap verildigini duydum.allah kimseyi ailesinden ayri yasamak zorunda birakmasin.

Memurlar net e bu konudaki magduriyetinizi belirten yazilar yazmanizi oneririm.

[email protected]

[email protected]

Mail adreslerine bu durumu ve bu konudaki magduriyeti belirten mail atiniz ve haber isteyiniz.bide tum 4bliler burada toplanalim basliginda bazi yazilar yazdik bu yazilari da lutfen bu adreslere mail atiniz.

28 Aralık 2017 21:24

Başına gelmeden anlayamıyorsun durumun ciddiyetini.Geçen dönem açıldı açılacak diye oyalan... telefona bakanlar. şimdi daha bi çalışma dahi yokki olsa herhalde o kadar adamdan biri duyardı. 5 senelik evliyiz 2015 Kasım ataması.Biraz aksilik oldu mu hesabı sen biç

ayayorgi
Şube Müdürü
28 Aralık 2017 21:33

Istedigin yere dilekce yazin ama sonucun degisme ihtimali pek yok bakanlik dinlemiyor kimseyi pek haberiniz olsun.imsallah esinizle bulusursunuz.

Ards
Aday Memur
29 Aralık 2017 12:39

Ocak kurası inşallah açılır eğer açılırsa bence kadrolar çok az olcak çünkü sırf temmuzda açlmadığı için açılmak için açılcak

29 Aralık 2017 20:24

İller arası tayin de açılmamıştı bak yine açmadılar. Yok mu bi duyum alan???

Ards
Aday Memur
31 Aralık 2017 20:37

Duyum alan var mı

bedirhan1292
Memur
02 Ocak 2018 07:31

Malesef yok 20 gune ancak belli olur

Ards, 6 yıl önce

Duyum alan var mı

Ards
Aday Memur
02 Ocak 2018 11:47

Keşke net bir bilgi verseler hepimiz merak içinde bekliyoruz

03 Ocak 2018 17:35

Taşeron ve 4/C li 4/b li olduğu için yığılma varmış şehirlerde. Eş durumu tayinini bu nedenle yapmayabilirlermiş. Nasılsa hiç bir hakkın yok... Hani atalar diyor ya sen eşek olduktan sonra semer vuran çok olur diye.

bedirhan1292
Memur
03 Ocak 2018 18:05

Vallaha keyifleri bilir ne diyelim en kotu mahkemeye gidecez

BtlUur
Aday Memur
03 Ocak 2018 18:49

Ahmet bey nerden duydunuz acaba

ahmet türkaslan, 6 yıl önce

Taşeron ve 4/C li 4/b li olduğu için yığılma varmış şehirlerde. Eş durumu tayinini bu nedenle yapmayabilirlermiş. Nasılsa hiç bir hakkın yok... Hani atalar diyor ya sen eşek olduktan sonra semer vuran çok olur diye.

kbranurse
Aday Memur
03 Ocak 2018 19:05

arkadaşlar sendikaya sordurdum varmı duyum diye onlarda açılmayacak dediler inşallah açılır

bedirhan1292
Memur
03 Ocak 2018 19:54

Bence acilacak ocak sonunu sabir edelim olmadi mahkemeye verelim turk saglik sen dava acmis ve kazanmis bence bunu bi dusunun hic yoktan iyidir hic bisey kaybetmezsiniz ben halk sagligi personeliyim elazig kadro acmadigi icin gidemiyordum simdi kurumlar birlesti sansim cok artti bakalim hayirlisi artik

S.memurumehmet
Aday Memur
03 Ocak 2018 20:03

Bana da açılacak denmişti bakanlik Ocak ayında siteyi takip et demişlerdi bakalım Ocak sonunu bekleyelim

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi