Editörler : yaralı-bir-öykü
12345678910111213»
26 Aralık 2017 16:17

Ertaannn
Kapalı

Kazım da değişik fantaziler peşinde durmadan yeni nick alıyor , gel günlük ekonomi haberlerini ver keyfine bak .

26 Aralık 2017 16:19

Ertaannn
Kapalı

bana da ufletir misin :))

İMAJJJJJJJ, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ne memuru alkol bey ...

26 Aralık 2017 16:20

MTY-Gunesdogacak
Kapalı

Selamlar tayfa, disardayim, aksama görüşmek üzere, sayfaları okumadım, nisa ve Efruz geldimi gelmedi ise lütfen gelsinler

26 Aralık 2017 16:21

Pamukkkk
Kapalı

Dostum sen şu önceki sayfayı trolleyen gelmiş geçmiş en büyük trol bozkurt değilsin demi :)

Ertaannn, 2 yıl önce - Alıntıya git

Evet ,,,kendisi trol olarak takdire şayan hareketler yapmıştı ;)hayatımda hiç bir yalancı ya bu kadar inanmamıştım...

26 Aralık 2017 16:23

ugurbocegi52
Şube Müdürü

Ali candır :)

Bizdendir...

Uğurböceği hanım artık tayfanın uzmanı olmuş.

Mete-Kagan, 2 yıl önce - Alıntıya git

Mete bey..Ben tam 17 aydir buralardayim..Sessiz sedasiz.uçarken sayenizde konusmayi öğrendim..Benim icin Farkinda olmadan yaptıklarınızı bi bilseniz....Çook okudum sizleri çok. .Icinde bulunduğunuz ruh durumunu sonuna kadar tanıyorum..Düşmüştüm ..en derin kuyulardaydim..Hayattan vazgeçmişken bi arkadaşımız elimden tuttu..O ele sonsuza kadar minnettarım.....Hepinizi hakikaten çok seviyorum. ..Yaşıyorsam..sizlerin sayesinde..

26 Aralık 2017 16:25

Kajumeran
Memur

Selamün aleyküm hayırlı günler

26 Aralık 2017 16:33

alibay0936
Memur

Hayırlı günler tayfacanlar yeni yerimiz bize hayırlı haberler getirsin inş hayırlı ugurlu olsun

26 Aralık 2017 16:35

Zynepelif
Aday Memur

Bende geldim izin verirseniz ?

26 Aralık 2017 16:43

Padişahhhh
Daire Başkanı

Bende geldim izin verirseniz ?

Zynepelif, 2 yıl önce - Alıntıya git

İzin ne demek ,herzaman buyrun .

Eksicimiz bile gelmiş .aleykümselam kaju .

Ve merhaba eyyyyyyyyyyyyyy ümmeti Muhammet .

Pamuk bozkurt iyi kekledi bizi ;)

Mesaideyim geleceğim bir ara inşallah .siz devam edin .

NİSAAAAAAAAA !!!!!!!!sultan kelleni vuracak !!!!!

26 Aralık 2017 16:49

Matematik10101010
Şef

Hayorlomolsun gençler

26 Aralık 2017 17:03

Padişahhhh
Daire Başkanı

Herkes pk sunu kontrol edebilirmi

Benim kutum boş!!!!temoya mesaj mı yoksa !!!!

EFURİM gorde gel halimi ,sonra NİSA fetbazi gelsin ayirsin .biz yine tekrar derken ..vs :))

26 Aralık 2017 17:09

karabela 55
Genel Müdür

Benim kutum boş!!!!temoya mesaj mı yoksa !!!!

EFURİM gorde gel halimi ,sonra NİSA fetbazi gelsin ayirsin .biz yine tekrar derken ..vs :))

Padişahhhh, 2 yıl önce - Alıntıya git

Selamun aleykum arkadaşlar hayırlı olsun muhabbetiniz hayrolsun küfürden şiddetten cinnetten uzak paylaşımlar dostluğun baki olduğu bir sayfa olmasını temenni ediyorum..

26 Aralık 2017 17:17

bozkurtlu20
Aday Memur

Dostum sen şu önceki sayfayı trolleyen gelmiş geçmiş en büyük trol bozkurt değilsin demi :)

Yok kardesim ben 11 kasım 2016 09 ili valilik acığıyım cok girip yazamiyorum yeni yeni yazmaya basladım kimsenin duyguları ike oynayacak kadar karaktersiz değilim çünkü bende aynı acıları yaşıyorum. Tez zamanda mutlu haberler alırız inşallah

26 Aralık 2017 17:24

hayırlısı.olsun.ins
Memur

esim aciga alindiktan sonra boyle sayfalarin oldugunu ogrendim sanalda olsa gercek dostlugun olabilecegini sizler cok guzel insanlarsiniz sessiz takip ediyorum hergun ilk baktigim burasi belki bi duyum aliriz birazda sicak sohbetiniz bazen gulduruyor bazen huzunlendiriyor bu sayfa ins herseyin tekrar eskisi gibi guzel gunlerin gelmesiyle devam eder uzun oldu ama HAYIRLI OLMASI dilegiyle yeni sayfamiz

26 Aralık 2017 17:25

hayırlısı.olsun.ins
Memur

turkceyi katletmisim hosgorun :))))

26 Aralık 2017 17:25

Ertaannn
Kapalı

Uyudum uyandım . İlkokul ogretmenimle rüyamda dertlesiyordum fetoden açığa alindigimi felan anlatıyordum ki bir ses duydum televizyon sesi , hayallah daha çocuklar uyumamış gecenin bu vakti derken gözümü açtım duvar aydınlık görünce ışığı kim açık bıraktı aceba dedim döndüm baktım pencereye daha hava kararmamis ,

26 Aralık 2017 17:28

Ertaannn
Kapalı

Hayorlomolsun gençler

Matematik10101010, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bu hangi dilde hayırlı olsun demek mat10 .

26 Aralık 2017 17:31

Ertaannn
Kapalı

turkceyi katletmisim hosgorun :))))

hayırlısı.olsun.ins, 2 yıl önce - Alıntıya git

Önemli değil bizim iki tane türkçecimiz var gerektiğinde devreye girsinler diye para veriyoruz . Halam icadı buda

26 Aralık 2017 17:37

hayırlısı.olsun.ins
Memur

Önemli değil bizim iki tane türkçecimiz var gerektiğinde devreye girsinler diye para veriyoruz . Halam icadı buda

:) ogrenecegiz artik

26 Aralık 2017 18:03

Ertaannn
Kapalı

Allah dolerex in mucidine rahmet etsin yaşıyorsa selamet versin

Toplam 23435 mesaj
12345678910111213»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?