Editörler : crops35
26 Aralık 2017 19:59

Bu şekilde atanan öğretmen var mı?

raporumda çalıştırılamayacağı işler kısmına

"yoğun sosyal ilişki gerektiren işler,vardiyalı işler " yazıyor

bu şekilde raporu olup atanan öğretmen-ler var mı?

teşekkürler

m23oglu
Memur
29 Aralık 2017 13:58

Bana kalırsa tercihlerinizde MEB veya üniversite ya da belediye ya da askeriye ve emniyet yazmayın sorun çıkabilir. Ama bu sorun kurum kaynaklı değilde raporunuz kaynaklı olur.

30 Aralık 2017 16:27

ben bunu bimerden dpb ye yazdım ...

cevap gelince buraya alıntılarım. umuyorum sorun çıkmaz

d.d.memur.a
Kapalı
02 Ocak 2018 23:19

Çekingen biri misiniz?

03 Ocak 2018 17:13

çekingenlikle ne alakası var anlamadım.bizimle biraz daha bilgi paylaşırsanız....

d.d.memur.a, 6 yıl önce

Çekingen biri misiniz?

03 Ocak 2018 17:15

SONUÇLANDI AMA...

ŞÖYLE YAZI

Başvurunuz incelenmiştir.

Bakanlığımız eğitim kurumlarına öğretmen atama ve yer değiştirme işlemleri yürürlükte bulunan Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılan duyurular doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'nin her yerinde öğretmenlik yapabileceğinizi sağlık raporunuzda belirtmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

RAPORUMDA İSTİHDAM EVET YAZILMIŞ ACEBA YETERLİ Mİ YOKSA BİRDAHA BİMERE YAZMALI MIYIM

ışılgözler, 6 yıl önce

ben bunu bimerden dpb ye yazdım ...

cevap gelince buraya alıntılarım. umuyorum sorun çıkmaz

d.d.memur.a
Kapalı
03 Ocak 2018 22:23

Yoğun sosyal ilişkiler gerektiren yerlerde çalışamayacağınız yazıyormuş, oradan sosyal fobili olabileceğinizi düşünmüştüm.

ışılgözler, 6 yıl önce

çekingenlikle ne alakası var anlamadım.bizimle biraz daha bilgi paylaşırsanız....

SARKISSbalyan
Daire Başkanı
03 Ocak 2018 22:26

her yazılan doğru olmaz ki o doktor beni muayene eden doktor değildi ,tanımadığım etmediğim bi doktor ...

ama çekingen değilim

d.d.memur.a, 6 yıl önce

Yoğun sosyal ilişkiler gerektiren yerlerde çalışamayacağınız yazıyormuş, oradan sosyal fobili olabileceğinizi düşünmüştüm.

elfm10
Şef
31 Ocak 2018 22:33

Hastanelerde heyet raporları her meslek için farklı veriliyor. Öğretmenler için en az 5 imzalı heyet raporunun altına Türkiyenin her yerinde öğretmenlik yapabilir yazması gerekiyor, bimer de bunu söylemiş. Bu cümle önemli, çok ayrıntılı bilmiyorum ama bir hastanenin heyet raporu bölümüne sorarsanız daha iyi cevap verirler.

ışılgözler, 6 yıl önce

SONUÇLANDI AMA...

ŞÖYLE YAZI

Başvurunuz incelenmiştir.

Bakanlığımız eğitim kurumlarına öğretmen atama ve yer değiştirme işlemleri yürürlükte bulunan Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılan duyurular doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'nin her yerinde öğretmenlik yapabileceğinizi sağlık raporunuzda belirtmeniz gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

RAPORUMDA İSTİHDAM EVET YAZILMIŞ ACEBA YETERLİ Mİ YOKSA BİRDAHA BİMERE YAZMALI MIYIM

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi