Editörler :
«979899100101102103104105106107108109
03 Mayıs 2019 16:28

vethekyusuf
Müsteşar

2018 Ekim den açıklananların sayısı artarken 2018 Nisan olarak hala Jüri sürecindeyiz...

03 Mayıs 2019 16:29

yenidocadayi
Şef

2018 Ekim den açıklananların sayısı artarken 2018 Nisan olarak hala Jüri sürecindeyiz...

vethekyusuf, 5 ay önce - Alıntıya git

Aynen katılıyorum hocam.. Tabi ki Ekim başvuruları da açıklansın ama bu arada bizimkilerin açıklanması gerekiyordu

03 Mayıs 2019 17:18

Prometheus59
Aday Memur

Herhalde, bunlar beklemeye alışıklar diyorlardır:(

04 Mayıs 2019 09:11

bessginbekir
Şef

hocam yedeklerin raporlarını neden göremiyoruz? istesek vermezler mi :) bir de sonucumuz olumsuz ise yeniden başvuru yapacağımızda eski başvurumuzu jüriler görebiliyor mu, eski beyannamemizi veya eski başvurumuzun sonucunu görebiliyorlar mı? yani merak ettiğim geçen sefer buna olumsuz vermişler, ben de olumsuz vereyim diyebilirler mi? ne güzel sordum ama.

06 Mayıs 2019 09:54

vethekyusuf
Müsteşar

hocam yedeklerin raporlarını neden göremiyoruz? istesek vermezler mi :) bir de sonucumuz olumsuz ise yeniden başvuru yapacağımızda eski başvurumuzu jüriler görebiliyor mu, eski beyannamemizi veya eski başvurumuzun sonucunu görebiliyorlar mı? yani merak ettiğim geçen sefer buna olumsuz vermişler, ben de olumsuz vereyim diyebilirler mi? ne güzel sordum ama.

bessginbekir, 5 ay önce - Alıntıya git

Hocam olumsuz olup yeniden başvuru yapıldığında önceden başvuru yaptınız mı kısmını işaretlemek gerekiyor. Fakat bunun sebebinin, eğer etik gibi bir problem varsa ÜAK olarak değerlendirecekleri içindir diye düşünüyorum. Jürilerin bunu bilip bilmediğinden emin değilim. Belki ikinci başvuru olduğunu biliyorlardır ama neden kalındığı hakkında bilgileri olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Fakat daha önce böyle bir durumu olan ya da duyan hocalarımız varsa daha açıklayıcı bilgi verebilirler.

06 Mayıs 2019 11:22

adaydoc2018
Memur

Merhaba,

Docentlik sonucumuz aciklandiktan sonra, docentlik belgesi icin dilekce vermek gerekli mi?

Sonucun aciklanmasindan sonraki sureci deneyimli hocalarim paylasabilirler mi?

Ne yapmamiz gerekli?

07 Mayıs 2019 08:28

bessginbekir
Şef

Hocam olumsuz olup yeniden başvuru yapıldığında önceden başvuru yaptınız mı kısmını işaretlemek gerekiyor. Fakat bunun sebebinin, eğer etik gibi bir problem varsa ÜAK olarak değerlendirecekleri içindir diye düşünüyorum. Jürilerin bunu bilip bilmediğinden emin değilim. Belki ikinci başvuru olduğunu biliyorlardır ama neden kalındığı hakkında bilgileri olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Fakat daha önce böyle bir durumu olan ya da duyan hocalarımız varsa daha açıklayıcı bilgi verebilirler.

vethekyusuf, 5 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim vethekyusuf hocam. yeni dönemde yeniden başvuru yapacağımızda sistemde geçmiş dönemimiz ve başvuru sonucumuzu görebiliyorlar yani. benim merak ettiğim, daha 1 yıl geçmeden yeniden başvurmuş deyip dosyayı incelemeden otomatik portakal başarısız derler mi? o yüzden bu bilgiyi merak ediyorum.

22 Mayıs 2019 11:19

SENGOGH
Aday Memur

Bugünlerde açıklamalar var ama bizim forumda ses yok. Demek ki bir ben kaldım buralarda.

22 Mayıs 2019 11:36

yenidocadayi
Şef

Bugünlerde açıklamalar var ama bizim forumda ses yok. Demek ki bir ben kaldım buralarda.

SENGOGH, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam tek değilsiniz. 2018 Nisandan ben de bekliyorum, hala jüri sürecinde gözüküyor. Umarım bugün olumlu haberlerimizi paylaşırız..

22 Mayıs 2019 13:30

vethekyusuf
Müsteşar

SENGOGH, 4 ay önce - Alıntıya git

Bizde varız hocam. Ama 2018 Ekim den dün ve bugün açıklananlar oldu. geçen ayda açıklananlar olmuştu. Bizim 1 yılı geçti ama hala bekliyoruz.

Bugün de açıklanmazsa diğer aya kaldık demektir. Sabır...

22 Mayıs 2019 19:48

üyecik
Memur

Böyle bir süreç 1 dosya 4 dosya 12 dosya vs. ile şansa bırakılabilir mi!!!

En iyi siz anlarsınız diye düşünerek ben de kendimi anlatayım izninizle;

2018 Nisan döneminde başvuru yaptım. Jürilerden ikisi ilk iki ay içinde çekildi. Geriye kalan

5 hocadan 4'ü Şubat başında değerlendirmelerini tamamladı.

2 dosya 4 dosya, haklı bir isyanınız var ya, benim son kalan jürimin üzerinde tam 12 dosya var.

Haziran son değerlendirme tarihi, eğer olur da bu hoca değerlendirme yapmaz/yapamaz ise yeni bir jüri atanması gerekecek bu da demek oluyor ki süreç uzayacak da uzayacak...

Birincisi; bu nasıl bir sistem ki bir kişiye 12 dosya veriliyor!

İkincisi; ben son giden dosya mıyım ki en son aya kalıyorum!

Üçüncüsü; alanımdan Ekim 2018 başvurusu olan arkadaşımın Şubat ayında değerlendirmesi

tamamlandı ve doçent oldu, aynı üniversitede öğretim elemanı olsaydık ve norm kadro

uygulamasına takılsaydım bunu kim açıklayabilirdi!

Sistemde jürilerin karşısına değerlendirildi/değerlendirilme aşamasında şeklinde bir tik

atılabilecekken işi iyiyice zorlaştıran ÜAK 2 ay önce zar zor ulaşabilirken, 2 aydır neden hiç

bir şekilde ulaşılamıyor. Sabır değil çözüm diliyorum!

01 Haziran 2019 21:22

Krvnby
Aday Memur

Konuyla alakali degil ama burdaki bircok kisi muhtemel akademik kadro https://forum.memurlar.net/konu/2377986/ bu konuda da bilgisi olan bilgi verebilirse cok sevinirim

26 Haziran 2019 16:57

vethekyusuf
Müsteşar

Nisan 2018 başvurusu olarak geçirdiğim sıkıntılı süreç sonucunda (neler olduğunu daha önce yazmıştım) sonucum bugün açıklandı. Maalesef 14 ay sonunda aldığım sonuç BAŞARISIZ.

Bekleyen diğer tüm hocalarıma başarılı olması temennisiyle...

27 Haziran 2019 00:09

SENGOGH
Aday Memur

Ne demeli bu sisteme? 15 ay olmuş! Başka bekleyen kaldı mı acaba?

28 Haziran 2019 18:37

bao1
Aday Memur

Sosyal Bilimler alanında beyanname dışındaki eserlerimiz dışında özgeçmişte yer alan bildirilerimizi veya makalelerimizi dosyada yer alması gerekiyor mu? Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. Sizler neler yapmıştınız?

01 Temmuz 2019 11:19

yenidocadayi
Şef

Ne demeli bu sisteme? 15 ay olmuş! Başka bekleyen kaldı mı acaba?

SENGOGH, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam 2018 Nisan başvurusuyum, halen jüri sürecinde görünüyor... Ne zaman karar açıklanacak, hiçbir bilgim yok maalesef

Toplam 2176 mesaj
«979899100101102103104105106107108109

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?