Editörler : Pangaea
06 Ocak 2018 12:11

Gümrük mülakatı 2017-2018

Arkadaşlar korkmayın sadece 1 gün kaldı mülakatların sona ermesine. Kaç kişi gelmedi, neler yaşadınız mülakat esnasında. Duyumlarınız neler paylaşabilirsiniz bu başlık altında. Bitti sayılır artık mülakat :D

Atillatgba
Şef
07 Ocak 2018 15:33

Hocam forumda ikimiz dışında pek kimse yok:)sizce ne zaman açıklanır

Bernaugur
Aday Memur
07 Ocak 2018 17:13

Arkadaşlar bende girdim ama umutlu degilim:)alanım dışında sorular geldi bana şans galiba biraz.

07 Ocak 2018 18:15

Ne zaman girdiniz peki? Kaç kişi gelmemişti siz girdiğinizde? Neden umutlu değilsiniz

Bernaugur, 6 yıl önce

Arkadaşlar bende girdim ama umutlu degilim:)alanım dışında sorular geldi bana şans galiba biraz.

Bernaugur
Aday Memur
07 Ocak 2018 18:40

eşim özel sektörde gelir dedim ama ikna edici değilmişim öyle dediler .150kisi yoktu.

07 Ocak 2018 18:45

Ayın 28 inde girdiğimde 150 kişi küsür yoktu. Siz de o tarihlerde girdiniz sanırım. Yarın son gün muhafaza mülakatında. Bugün itibari ile kaç kişinin gelmediği ile ilgili kesin bir sayı söyleyebilse keşke birisi :)

Bernaugur, 6 yıl önce

eşim özel sektörde gelir dedim ama ikna edici değilmişim öyle dediler .150kisi yoktu.

Atillatgba
Şef
07 Ocak 2018 20:22

1t0 den fazlaydı ben 4 'inde girdim 180 di hatta benim grupta bile olmayan vardı benimde güzel değildi alan sorularını anlamadım ve de adamlar benim şimdiye dek niye çalışması time taksi 2 çocuk var kim bakacak dediler bakıcı buluruz dedim ama bence bende pek ikna edemedim hayırlısı olsun

tahirsubasi1991, 6 yıl önce

Ayın 28 inde girdiğimde 150 kişi küsür yoktu. Siz de o tarihlerde girdiniz sanırım. Yarın son gün muhafaza mülakatında. Bugün itibari ile kaç kişinin gelmediği ile ilgili kesin bir sayı söyleyebilse keşke birisi :)

Atillatgba
Şef
07 Ocak 2018 20:24

2012 de mezun oldum niye şimdiye kadar çalışma din dediler :(

07 Ocak 2018 20:26

ne zaman açıklanır sizce arkadaşlar. benim tahminim mayısın ortalarında açıklanır gibi

Bernaugur
Aday Memur
07 Ocak 2018 21:27

Evli ve çocuklu bayanlara sıkıntı çıkarıyorlar gibi benimde bebeğim var küçük dediler

ultrasem
Memur
07 Ocak 2018 22:52

Arkadaşlar merhaba. Ben 8 ocak yani son gün mülakata gireceğim. Açıkçası mülakata umutsuz girmek istemesemde heyecan var şimdiden. Ben 2012 mezunuyum ve mezun olduğumdan beri çalışıyorum bunun bir artısı olurmu bilemem fakat güncel bilgiler falan sorarlarsa orda kalabilirim açıkçası medyayı pek takip etmediğimi söyleyeceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun. Hakedenler girer inşallah. Girmeyen kaç kişi varsa öğrenirsem durumu size yazarım.

07 Ocak 2018 23:00

Eğer öğleden sonra ki grupta isen, gelmeyen kişi sayısı net kişi sayısı olacak. Vereceğin bilgileri bekliyoruz

ultrasem, 6 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Ben 8 ocak yani son gün mülakata gireceğim. Açıkçası mülakata umutsuz girmek istemesemde heyecan var şimdiden. Ben 2012 mezunuyum ve mezun olduğumdan beri çalışıyorum bunun bir artısı olurmu bilemem fakat güncel bilgiler falan sorarlarsa orda kalabilirim açıkçası medyayı pek takip etmediğimi söyleyeceğim. Hakkımızda hayırlısı olsun. Hakedenler girer inşallah. Girmeyen kaç kişi varsa öğrenirsem durumu size yazarım.

Atillatgba
Şef
08 Ocak 2018 11:59

Bende 2012 mezun rum niye calismadigima taktılar sakın girmeye çalışın heycanlanmadan soruları anlamaya çalışın ben heyecandan alan sorularını anlayamadım bide net sayı yi bizle paylasirsaniz çok seviniriz kolay gelsin başarılar

ultrasem, 6 yıl önce

ziganali
Memur
08 Ocak 2018 18:42

Arkadaslargecmis olsun,biz de gecen sene nisanda girdik hala sonuc bekliyoz,caninizi sıkmak istemem ama,gumruk cok uzun sürüyor.

08 Ocak 2018 18:52

Bugün son giren kişi 250 den fazla kişi gelmedi demiş. Hadi hayırlısı

Atillatgba
Şef
08 Ocak 2018 19:16

hangi pozisyonda basvurmustunuz o kadar sürer mı yaa temmuzda kpss var olmucsksa ona çalışırdık allah sabır versin hayırlısı olsun

ziganali, 6 yıl önce

Arkadaslargecmis olsun,biz de gecen sene nisanda girdik hala sonuc bekliyoz,caninizi sıkmak istemem ama,gumruk cok uzun sürüyor.

ziganali
Memur
08 Ocak 2018 22:49

2017/1 76 kisilik alim,lisans,onlisans lise karisik,satış memuru,guvenlik,kimyager,şoför.,sorusturma bekliyor.

ultrasem
Memur
09 Ocak 2018 12:33

Arkadaşlar son gün mülakata girdiğimde gelmeyenlerin sayısını söylemediler. Anlamsız bir şekilde kızdıklarını, forumlara yazıldığı için bizlere de söylemiyorlar dedi. Fakat tam sayı belirtmemekle birlikte 250 civarı gelmeyen varmış. Boydan elenenler de varmış bilginiz olsun. Mülakata gelicek olursam. Çok zor sorular sordularama beni endişelendiren sorulara doğru cevap vermemem ya da verememem değilde şu an bir yerde çalışıyorum bunu dile getirdiğimde taşeron olduğum için kadroluya geçiceksiniz dediler. Bende ısrarla burayı istediğimi bu bakanlıkta çalışmak istediğimi bildirdim. Ne kadar verimli oldu bilmiyorum ama elenirsem sanki bu nedenle elenecekmişim gibi geliyor. Forumda yazılanlara da baktığımda da tecrübenin önemli olduğu vurgulanmış. Anlayamadım. Ne zaman açıklanır acaba? Şubat sonu diyorum ama sizin fikirleriniz neler?

09 Ocak 2018 12:46

Gelmeyenlerin sayısını boy ölçümü yapan memur dile getiriyordu normalde neden söylemediler ki acaba.. kimin kazanacağı kimin eleneceği belli olmaz sıkmayın canınızı. Ptt 1750 kişi var işe başlayacak. Onlarda vardı bu mülakatlarda, onları da ayırırlar umarım ben bu düşüncelerdeyim. Böyle olur ise işsizler iş imkanı elde eder ve çok ta güzel olur

ultrasem, 6 yıl önce

Arkadaşlar son gün mülakata girdiğimde gelmeyenlerin sayısını söylemediler. Anlamsız bir şekilde kızdıklarını, forumlara yazıldığı için bizlere de söylemiyorlar dedi. Fakat tam sayı belirtmemekle birlikte 250 civarı gelmeyen varmış. Boydan elenenler de varmış bilginiz olsun. Mülakata gelicek olursam. Çok zor sorular sordularama beni endişelendiren sorulara doğru cevap vermemem ya da verememem değilde şu an bir yerde çalışıyorum bunu dile getirdiğimde taşeron olduğum için kadroluya geçiceksiniz dediler. Bende ısrarla burayı istediğimi bu bakanlıkta çalışmak istediğimi bildirdim. Ne kadar verimli oldu bilmiyorum ama elenirsem sanki bu nedenle elenecekmişim gibi geliyor. Forumda yazılanlara da baktığımda da tecrübenin önemli olduğu vurgulanmış. Anlayamadım. Ne zaman açıklanır acaba? Şubat sonu diyorum ama sizin fikirleriniz neler?

ultrasem
Memur
09 Ocak 2018 17:02

Evet boy ölçümü yapan kişi net sayı vermedi. Çünkü ona kızmışlar, haberimiz yokmuş gibi davranıyoruz dedi. Nedenini anlamadığımı söyledim bende. Açıklanma süresi umarım uzun olmaz aşırı bunaldım çok umutlanmakta istemiyorum ama küçükte olsa beklentiler beni umutlandırıyor maalesef. Hakkımızda gerçekten hayırlısı olsun. Şuraya yazıp bilgilendirmek bile bir emek gerçekten.

tahirsubasi1991, 6 yıl önce

Gelmeyenlerin sayısını boy ölçümü yapan memur dile getiriyordu normalde neden söylemediler ki acaba.. kimin kazanacağı kimin eleneceği belli olmaz sıkmayın canınızı. Ptt 1750 kişi var işe başlayacak. Onlarda vardı bu mülakatlarda, onları da ayırırlar umarım ben bu düşüncelerdeyim. Böyle olur ise işsizler iş imkanı elde eder ve çok ta güzel olur

09 Ocak 2018 17:05

Gelmeyen sayısını söylemiş ise ne olmuş sanki. Tuaf ya :D

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi