Editörler : Mehmet Balci
07 Ocak 2018 16:40   

Reis'ten bogaziciye ehliyet ve liyakat göndermesi

Reis, Bogazicine ehliyet ve liyakata bakmiyorsunuz.Ehliyet ve liyakatla adam alın dedi. Allah uzun ömürler versin sana.Bu adam arkasında durumaz mi ya. Reisimiz.

07 Ocak 2018 16:41

Bizerti
Aday Memur
07 Ocak 2018 18:24

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Bütün devlet kurumlarına mülakatı getiren ve birçok ihaleyi,ayrıcalığı kendi yandaşlarına tanıyan kişi mi söylüyor bunu?En ahlaklı İslamcısı bu kişiyse bitmiş gerçekten bu ülke!

07 Ocak 2018 18:50

Bizerti
Aday Memur

Bütün devlet kurumlarına mülakatı getiren ve birçok ihaleyi,ayrıcalığı kendi yandaşlarına tanıyan kişi mi söylüyor bunu?En ahlaklı İslamcısı bu kişiyse bitmiş gerçekten bu ülke!

ekonomi.çoh.eyi, 10 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
07 Ocak 2018 19:15

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Microsoft google samsung vb. bütün devler mülakatla adam seçiyor. O mülakatlar nitelikli personel seçmek için yapılıyor. Ya sen pazardan basit bir karpuz alırken bile seciyorsun bir düşün.

Bizerti, 10 ay önce - Alıntıya git

Haklısın aslında,ülkemizde devlet kurumlarına mülakatla giren kişiler de Google,Microsoft gibi yerlere giren kişiler kadar nitelikli ve donanımlı insanlar.Bu mülakatlar olmasa o insanlar seçilemezdi.O yüzden şaha kalktı zaten ülkemiz.Hem eğitimde hem ekonomide hem mutlu,şiddetsiz bir toplum olma konusunda v.b birçok konuda dünya lideriyiz.Hep birlikte daha nice güzel senelere inşallah!

08 Ocak 2018 17:30

Bizerti
Aday Memur

Haklısın aslında,ülkemizde devlet kurumlarına mülakatla giren kişiler de Google,Microsoft gibi yerlere giren kişiler kadar nitelikli ve donanımlı insanlar.Bu mülakatlar olmasa o insanlar seçilemezdi.O yüzden şaha kalktı zaten ülkemiz.Hem eğitimde hem ekonomide hem mutlu,şiddetsiz bir toplum olma konusunda v.b birçok konuda dünya lideriyiz.Hep birlikte daha nice güzel senelere inşallah!

ekonomi.çoh.eyi, 10 ay önce - Alıntıya git
08 Ocak 2018 18:06

M.said16
Kapalı

Evet gördüm gördüm bir çomar gördüm. 90 alan niteliksiz 60 alan nitelikli dimi sn çomar?

09 Ocak 2018 08:17

Gsigos
Memur

Boşverin belli ki birilerinin emriyle buraya yazıyor. :)

09 Ocak 2018 10:08

Avangard27
Kapalı

boğaziçi yerli ve milli değil;amerikan ajanhfjfkdl...şaka lan şaka;bir leylek kaldı zaten...

10 Ocak 2018 19:47

Bizerti
Aday Memur

Evet gördüm gördüm bir çomar gördüm. 90 alan niteliksiz 60 alan nitelikli dimi sn çomar?

M.said16, 10 ay önce - Alıntıya git
11 Ocak 2018 09:05

Avangard27
Kapalı

aslında demek istediği şey çok da saçma değil,ben önce eleştirdim ama şöyle bir düşününce...ben odtü okumuş birisiyim;boğaziçili tanıdıklarım var ama gelgör ki bu kadar kasıntı olup da boş insanlar yetiştiren dünyada başka eğitim yuvası bulunmaz.batı özentisi tipler yetistirirler;ama dünyanın hiç bir yerinde geçerli bir diplomaya sahip olmazlar...el ezer üniversitesi bile ki mısırdadır;bizim odtü boğaziçiyi çarpar..hiç bir klasmanda dünyada ilk 500 dahi giremeyen bu üniversitelerin tek yararı ülke içi prestijleridir..

11 Ocak 2018 22:04

Bizerti
Aday Memur

aslında demek istediği şey çok da saçma değil,ben önce eleştirdim ama şöyle bir düşününce...ben odtü okumuş birisiyim;boğaziçili tanıdıklarım var ama gelgör ki bu kadar kasıntı olup da boş insanlar yetiştiren dünyada başka eğitim yuvası bulunmaz.batı özentisi tipler yetistirirler;ama dünyanın hiç bir yerinde geçerli bir diplomaya sahip olmazlar...el ezer üniversitesi bile ki mısırdadır;bizim odtü boğaziçiyi çarpar..hiç bir klasmanda dünyada ilk 500 dahi giremeyen bu üniversitelerin tek yararı ülke içi prestijleridir..

Avangard27, 9 ay önce - Alıntıya git

İste bunun için sözlü mülakat şart diyoruz.

12 Ocak 2018 15:09

ezel bayraktarr
Şube Müdürü

oturup 500 sene ders çalışsa bile bırak kazanmayı boğaziçinin odtü nün kapısının önünden geçemeyecek liseyi zor bitirmiş aöf yi güç bela okuyan kpss den 70 i göremeyen boş kafalar

kibirle ve ihtirasla buralara ve bu insanlara b.k atıyor.... komik ..

heryerde torpil yapan rüşvetin ayyuka çıktığı yolsuzluğun zirve yaptığı kendi ülkesinde vergi vermemek için dünyada man ahirette iman diyen akrabasını yandaşını sülalesini paraya makama boğan asrın liderimiz yine muhteşem sözler sarfetmiş... helal olsun arkasındayız....

15 Ocak 2018 11:37

Avangard27
Kapalı

oturup 500 sene ders çalışsa bile bırak kazanmayı boğaziçinin odtü nün kapısının önünden geçemeyecek liseyi zor bitirmiş aöf yi güç bela okuyan kpss den 70 i göremeyen boş kafalar

kibirle ve ihtirasla buralara ve bu insanlara b.k atıyor.... komik ..

heryerde torpil yapan rüşvetin ayyuka çıktığı yolsuzluğun zirve yaptığı kendi ülkesinde vergi vermemek için dünyada man ahirette iman diyen akrabasını yandaşını sülalesini paraya makama boğan asrın liderimiz yine muhteşem sözler sarfetmiş... helal olsun arkasındayız....

ezel bayraktarr, 9 ay önce - Alıntıya git

kardeş o ayrı bu ayrı;siz bir fikri mi eleştiriyorsunuz yoksa kişiyi mi..odtü boğaziçinin kapısını bilemem ama yanlış düşünüyorsunuz..boğaziçi çok nitelikli öğrenciler alıyor ama ne kadar yeterli eğitim verebiliyor verdiği eğitim çağdaş mi..ben odtü okumuş birisiyim ama odtüde son sınıfta dahi ingilizce konuşamayanlar vardı..boğaziçi çok kasıntı eğitim verir ama görmek lazım mezununu..kimse kusura bakmasın ama bir insanı sevmeyebilirsiniz ama türkiyedeki okullar çöptür...

15 Ocak 2018 11:45

0-Dead or Alive-0
Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2303088/

Uzanamadığı ciğere mundar diyen bir kedisin sen. Kanıtı da bu link. Hadi git çöp karıştır şimdi. Boğaziçi falan 10 beden büyük gelir sana.

15 Ocak 2018 12:09

Avangard27
Kapalı

o konu başlığını da ben elektronik okuyacam önlisans bitince istanbulda da dhmi alım yaparsa diye hesaplayıp sormuştum

15 Ocak 2018 22:29

Bizerti
Aday Memur

o konu başlığını da ben elektronik okuyacam önlisans bitince istanbulda da dhmi alım yaparsa diye hesaplayıp sormuştum

Bırak kardesim laf anlatma anlamazlar.

16 Ocak 2018 08:11

slm08
Şube Müdürü

İste bunun için sözlü mülakat şart diyoruz.

Bizerti, 9 ay önce - Alıntıya git

Boğaziçi?nin önünden bile geçemezsin gelmiş molokot şort

Senin zihniyetin mülakatta liyakatı esas almıyor sanırsın ki gerçekten işi bilen insanları seçmek için mülakat yapılıyor hadi oradan elbet bu mülakat saçmalığı ortadan kalkar o zaman sizlere kamu kapıları ardına kadar kapanır

17 Ocak 2018 18:26

Bizerti
Aday Memur

Boğaziçi?nin önünden bile geçemezsin gelmiş molokot şort

Senin zihniyetin mülakatta liyakatı esas almıyor sanırsın ki gerçekten işi bilen insanları seçmek için mülakat yapılıyor hadi oradan elbet bu mülakat saçmalığı ortadan kalkar o zaman sizlere kamu kapıları ardına kadar kapanır

slm08, 9 ay önce - Alıntıya git

Yukarıda bunun cevabını cerdim

04 Şubat 2018 00:06

kalbimdavet

ehliyet kursu http://www.ozcem.com.tr/ehliyet-kursu.html

Toplam 19 mesaj

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?