Editörler : Cüneyt Barışoglu
09 Ocak 2018 15:39

echelon01
Memur

2 senede bir her türlü muayeneden geçiyormuşuz illa ki birisi sıkıntı oluşturur sanki

karışık07, 2 hafta önce - Alıntıya git

oraya kadar geldikten, o kadar eğitimi gördükten sonra renk körüsün diye çıkarmazlar.. en fazla kısım değişikliği yaparlar gibi geliyor bana.. Mesela ben askerliği jandarma olarak yaptım. Komutanlarla aram iyidir oturup dertleşirdim.. Bizim personel işleri ağırdır yorucudur. Komutana neden karakola geçmiyorsunuz diye sormuştum bi kere.. Psikolojik tedavi görüyorum artık oraya geçemem. Zaten buraya da o sebeple geldim dedi. Normalde psikolojik tedavi geçmişi olan biri bu mesleklere zor gelir ama mesleğe girdikten sonra çıkan şeyler sanki en fazla bu tür sıkıntılar çıkarabilir..

09 Ocak 2018 15:55

Sbadayı
Aday Memur

Arkadaşlar bu alımlar lise mezunları içinmi yoksa bu alımlara lisans olarak girebiliyoruzmu. Lisans olarak gireceğimiz bi alım varmı

09 Ocak 2018 17:27

MehmetC0
Aday Memur

peki 1 ocak 2018den sonraki bir tarihren sonra yaş küçültürsek? sonuçta 1 ocak 2018 itibariyle diyor :)

echelon01, 2 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım düzeltilmemiş yaşına göre diyor kendinize göre yorumlamayın kılavuzu sen kendini 18 yaşında göstersen de orijinal yaşına bakacak anlamına geliyor bu ibare. Ayrıca sen yaştan kaybediyorsun güne göre bakılmaz yıla göre bakılır sen 2018 de 28 görünürsün ve başvuru yapamazsın

09 Ocak 2018 20:15

haydevira
Aday Memur

arkadaşlar harp okulları öğrenci alımına başlamış.bu sene içinde dışkaynaktan alım olacak mı lütfen bilen birisi söyleyebilir mi

09 Ocak 2018 23:31

karışık07
Aday Memur

oraya kadar geldikten, o kadar eğitimi gördükten sonra renk körüsün diye çıkarmazlar.. en fazla kısım değişikliği yaparlar gibi geliyor bana.. Mesela ben askerliği jandarma olarak yaptım. Komutanlarla aram iyidir oturup dertleşirdim.. Bizim personel işleri ağırdır yorucudur. Komutana neden karakola geçmiyorsunuz diye sormuştum bi kere.. Psikolojik tedavi görüyorum artık oraya geçemem. Zaten buraya da o sebeple geldim dedi. Normalde psikolojik tedavi geçmişi olan biri bu mesleklere zor gelir ama mesleğe girdikten sonra çıkan şeyler sanki en fazla bu tür sıkıntılar çıkarabilir..

echelon01, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim kardeşim yardımcı olduğun için

14 Ocak 2018 23:21

istiglaltr
Aday Memur

2019da da alım olur mu ne dersiniz?

18 Ocak 2018 08:30

Emyy özd

Aöf den işletme bolumunden lisansa tamamlamıs 94 dogumlu bayanlar subaylıga basvurabılır mı ?

Toplam 27 mesaj

ANKET
Sizce bedelli askerlik getirilmeli mi?