Editörler : smtvs
10 Ocak 2018 08:31   

2018 Kpss a ankarada kursa yazılan arkadaşlar

Arkadaşlar kpss a süresi uzatıldı ben kursa gitmek istiyorum önümüzde baya bi zaman var Düşündüğüm bi kurs var ama emin olamıyorum şuana kadar dershaneye kayıt olmuş arkadaşlar cevap yazabilirlermi.

10 Ocak 2018 12:03

cancananı
Aday Memur

Themis derim. hoca kalitesi yayınlar oturmuş bir kurum.

10 Ocak 2018 12:48

Mhmtcnr
Aday Memur

Themis derim. hoca kalitesi yayınlar oturmuş bir kurum.

cancananı, 2 hafta önce - Alıntıya git

Themisle görüştüm 15 ocakta dersleri başlıyormuş. Hoca kadrosunu teker teker yazdılar. Ama kadro değişti falan diye yazılar okudum. Bana söyledikleri hocalar maliyede ismail engin serdar şahin muhasebede alican dovletev iktisatta yusuf ulaş ismet hoca hukuklarda mehmet kodkoğlu ali sakinci bahadır erkol erçağ hoca tamer bozkurt giriyomuş. Geçen dönemlerde falan bu kadrodan ders alan varmı?

11 Ocak 2018 11:28

hhakanyener
Aday Memur

hocam bir de 4t ile görüşün. . ben kaynaklarının neredeyse tamamını kullanıyorum çok memnunum. evde çalışıyorum ama bir arkadaşım 4t ye gidiyor yüksel hocadan ders aldı. görüşmeni tavsiye ederim

11 Ocak 2018 16:16

Mhmtcnr
Aday Memur

hocam bir de 4t ile görüşün. . ben kaynaklarının neredeyse tamamını kullanıyorum çok memnunum. evde çalışıyorum ama bir arkadaşım 4t ye gidiyor yüksel hocadan ders aldı. görüşmeni tavsiye ederim

hhakanyener, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam themise yazıldım ben. 15 ocakta başlıyorum. 4 t den bilgi aldım alican hoca varmış ordada. İktisat hocaları yüksel hocayıda duydum iyi diyorlar. Ama iktisatın tümüne girmesi önemli. Geçen sene arkadaşım 4 tye gitti söylenen hocaların kısa bi kısmını anlattığını söylemişti. Heosine girmiyolarmış galiba. Ama hangi dersti okadarını bilmiyorum. 4 tyi kesinlikle düşünmedim zaten.makroya ve dataya baktım onlarında yeni grupları yokmuş. Themiste görüşmeye gittiğimde kalabalık olduğundan dolayı kantinde bekledim orda dersi devam edwn öğrencilerle görüştüm maliye hocalarını çok övdüler. İktisat dersleri bitmiş çok mennunlar. Bide isim yapmış bir dershane hiç burada şikayet falan rastlamadım giden memnun gözüküyor bakalım hayırlısı olsun.

11 Ocak 2018 18:01

hhakanyener
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam

11 Ocak 2018 18:34

Mhmtcnr
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam

hhakanyener, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim..

13 Ocak 2018 16:26

gamze4512
Aday Memur

Themis doğru tercih olmuş. Başarılar dilerim.

16 Ocak 2018 16:19

akkaya520667
Aday Memur

Themisde dersiniz başladı mı yoksa 29 unda mı başlayacak

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce bedelli askerlik getirilmeli mi?