Editörler : smtvs
10 Ocak 2018 08:31   

2018 Kpss a ankarada kursa yazılan arkadaşlar

Arkadaşlar kpss a süresi uzatıldı ben kursa gitmek istiyorum önümüzde baya bi zaman var Düşündüğüm bi kurs var ama emin olamıyorum şuana kadar dershaneye kayıt olmuş arkadaşlar cevap yazabilirlermi.

10 Ocak 2018 12:03

cancananı
Aday Memur

Themis derim. hoca kalitesi yayınlar oturmuş bir kurum.

10 Ocak 2018 12:48

Mhmtcnr
Aday Memur

Themis derim. hoca kalitesi yayınlar oturmuş bir kurum.

cancananı, 6 ay önce - Alıntıya git

Themisle görüştüm 15 ocakta dersleri başlıyormuş. Hoca kadrosunu teker teker yazdılar. Ama kadro değişti falan diye yazılar okudum. Bana söyledikleri hocalar maliyede ismail engin serdar şahin muhasebede alican dovletev iktisatta yusuf ulaş ismet hoca hukuklarda mehmet kodkoğlu ali sakinci bahadır erkol erçağ hoca tamer bozkurt giriyomuş. Geçen dönemlerde falan bu kadrodan ders alan varmı?

11 Ocak 2018 11:28

hhakanyener
Aday Memur

hocam bir de 4t ile görüşün. . ben kaynaklarının neredeyse tamamını kullanıyorum çok memnunum. evde çalışıyorum ama bir arkadaşım 4t ye gidiyor yüksel hocadan ders aldı. görüşmeni tavsiye ederim

11 Ocak 2018 16:16

Mhmtcnr
Aday Memur

hocam bir de 4t ile görüşün. . ben kaynaklarının neredeyse tamamını kullanıyorum çok memnunum. evde çalışıyorum ama bir arkadaşım 4t ye gidiyor yüksel hocadan ders aldı. görüşmeni tavsiye ederim

hhakanyener, 6 ay önce - Alıntıya git

Hocam themise yazıldım ben. 15 ocakta başlıyorum. 4 t den bilgi aldım alican hoca varmış ordada. İktisat hocaları yüksel hocayıda duydum iyi diyorlar. Ama iktisatın tümüne girmesi önemli. Geçen sene arkadaşım 4 tye gitti söylenen hocaların kısa bi kısmını anlattığını söylemişti. Heosine girmiyolarmış galiba. Ama hangi dersti okadarını bilmiyorum. 4 tyi kesinlikle düşünmedim zaten.makroya ve dataya baktım onlarında yeni grupları yokmuş. Themiste görüşmeye gittiğimde kalabalık olduğundan dolayı kantinde bekledim orda dersi devam edwn öğrencilerle görüştüm maliye hocalarını çok övdüler. İktisat dersleri bitmiş çok mennunlar. Bide isim yapmış bir dershane hiç burada şikayet falan rastlamadım giden memnun gözüküyor bakalım hayırlısı olsun.

11 Ocak 2018 18:01

hhakanyener
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam

11 Ocak 2018 18:34

Mhmtcnr
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam

hhakanyener, 6 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim..

13 Ocak 2018 16:26

gamze4512
Aday Memur

Themis doğru tercih olmuş. Başarılar dilerim.

16 Ocak 2018 16:19

akkaya520667
Aday Memur

Themisde dersiniz başladı mı yoksa 29 unda mı başlayacak

25 Ocak 2018 21:12

sebnemyakin
Aday Memur

Erken Kayıt için Kuzey Akademi ile görüştük ve Ahmet Hocamızın İktisat için orada olması bizi çok memnun etti...Gerçi diğer alan dersleri için ise tanınmış hocalar da derse giriyormuş...Bina ,sınıflar,karşılama,çalışma salonu vb..çok iyi

25 Ocak 2018 21:18

sebnemyakin
Aday Memur

Hoca kalitesi,dershanecilik sistemi,yayın kalitesi,gyk etüt şansı ,deneme,yıl sonu kamp vb..her şey çok oturmuş ve sağlam bir dershane gerçekten ..

26 Ocak 2018 20:03

muarremtanta
Aday Memur

Erken Kayıt için Kuzey Akademi ile görüştük ve Ahmet Hocamızın İktisat için orada olması bizi çok memnun etti...Gerçi diğer alan dersleri için ise tanınmış hocalar da derse giriyormuş...Bina ,sınıflar,karşılama,çalışma salonu vb..çok iyi

sebnemyakin, 6 ay önce - Alıntıya git

Kuzey'in yeni grup açma durumunu bizde duyduk olabilir,gaziden birkaç arkadaşım 2019 erken kayıtları araştırıyor şimdi dershane dershane,fiyat fiyat geziyorlar,ben Kuzey'in sistemini ve hocalarını tavsiye ettim karar onların

26 Ocak 2018 20:07

muarremtanta
Aday Memur

Hoca kalitesi,dershanecilik sistemi,yayın kalitesi,gyk etüt şansı ,deneme,yıl sonu kamp vb..her şey çok oturmuş ve sağlam bir dershane gerçekten ..

Bende sizin gibi çok sistemli bir dershane olduğunu biliyorum ve çoğu hocasını tanıyorum çok iyiler

26 Ocak 2018 20:14

gundogansezen888
Aday Memur

BİR İKİ GÜN ÖNCE Bizde kuzey'in alan grubu açma çalışmasını isimlerimizi yazdırmıştık,inşallah açılabilir bu grup

28 Ocak 2018 17:25

muarremtanta
Aday Memur

BİR İKİ GÜN ÖNCE Bizde kuzey'in alan grubu açma çalışmasını isimlerimizi yazdırmıştık,inşallah açılabilir bu grup

gundogansezen888, 6 ay önce - Alıntıya git

Bizimde kulağımıza geldi grup açma çalışmaları,isim yazdırmak ve bilgi vermek gerekli tabi açılırsa gidecek arkadaşlara başarılar

28 Ocak 2018 17:27

muarremtanta
Aday Memur

Ahmet Hoca Kuzey'de bazen ziyaretine giderim,çok değerli bir öğretmen,öğretmenliğine söyleyecek söz yok gerçekten,2019 Erken kayıt için düşünebilirsiniz

31 Ocak 2018 20:58

bsrahizli06
Aday Memur

gundogansezen888, 6 ay önce - Alıntıya git

Son günlerde durum nedir? bilginiz var mı?

31 Ocak 2018 20:59

bsrahizli06
Aday Memur

Ahmet Hoca Kuzey'de bazen ziyaretine giderim,çok değerli bir öğretmen,öğretmenliğine söyleyecek söz yok gerçekten,2019 Erken kayıt için düşünebilirsiniz

muarremtanta, 6 ay önce - Alıntıya git

Ahmet Hocayı İKTİSAT alanında Ankara'da tek güvendiğim hocadır,çok çok iyi

01 Şubat 2018 21:18

hukuk2017temiz
Aday Memur

Kuzey'in yeni grup açma durumunu bizde duyduk olabilir,gaziden birkaç arkadaşım 2019 erken kayıtları araştırıyor şimdi dershane dershane,fiyat fiyat geziyorlar,ben Kuzey'in sistemini ve hocalarını tavsiye ettim karar onların

Benimde tanıdığım bir arkadaş ismini yazdırmış,sonucunu bilemiyorum ama....çok iyi dershane ve tecrübeli bir ekibi var ...

01 Şubat 2018 21:26

elifk8511
Aday Memur

Bende Kpss-A için tanıdığım dostlarımı kuzey'e yönlendiriyorum...çünkü çok tecrübeli hoca kadrosu var,hele ki İKTİSAT'ta AHMET Hoca süper ..herkesin yolu açık,zihni dinç olsun valla,kpss ciddi iş ...

02 Şubat 2018 11:15

çoksıradanbiri
Kapalı

Reklamlar almış başını gitmiş maşallah. Troller iyi çalışıyor.

Toplam 57 mesaj

ANKET
Bedelli askerlikte, 25 yaş ve 15 bin TL bedel, sizce nasıl?