Editörler : smtvs
11 Ocak 2018 09:47   

Derhal bütün memur alımları durdurulmalıdır

ülkenin ekonomik durumu ortada iken halen memur alıp devletin üstüne yük bindirmenin anlamı yoktur. memur alıyorsunuz maaşlarını ödemek için zam yapıyorsunuz olan işsiz insanlara oluyor. geçen ay işsizlik parası almak için müracatta bulundum sebebsiz yere red vermişler. yani bana işsizlik maaşı vermiyor git sarı çizmeli mehmet ağamın atölyesinde günde 12 saat çalış diyorsan birilerinin de takım elbiseli rahat ofislerinde oturması için memur alırsan benim bunu eleştirmem en doğal hakkım. beni almıyorsan kimse memur olmasın o zaman. hayret bişi ya. memurlukmuş bilmem neymiş. gidiyorsun devlet dairesine 10 kişiyi bi odaya almışlar sabahtan akşama kadar lak lak ediyorlar 1 kişinin yapacağı iş için 10 kişi almışlar. bunların maaşını vatandaşın üstüne yüklemeye sizin ne hakkınız var? bu ülke embesil insanları beslemek zorunda mı?devletin memur ihtiyacı yok ki şu an. asker bize lazım polis lazım. bize memur lazım değil ki alıyorsunuz

11 Ocak 2018 09:56

engineer0
Daire Başkanı

devletten 100 bin kişi çıkartıldı devlette işler mi aksadı yooo aksine devlet dairesindeki yük azaldı. şimdi de üstüne halen memur alıyorsunz. almayın ihtiyacımız yok bizim memura. oturacak adama ihtiyacımız yok bizim. evlerinde de oturuyorlar o insanlar ha evde oturmuşlar ha iş yerinde. iş yerinde olunca üstüne bi de para veriyorsun.

11 Ocak 2018 10:01

engineer0
Daire Başkanı

siz gereksiz memur aldıkça benim cebimdeki param sabah akşam oturan memurun cebine gidiyor. konu benim cebime dokunursa bunu dillendirmek benim en doğal hakkım. beni almıyorsun memur olarak başkalarını da alıp neden benim cebimdeki paramı çalışıyorsun

11 Ocak 2018 10:05

smab
Aday Memur

Geçmiş olsun inşallah sağlığına tekrar kavuşursun

11 Ocak 2018 10:07

engineer0
Daire Başkanı

bana kaymak iş yoksa bu ülkede memur alıp benim cebimdeki parayı çalarsan bunu söylemek benim hakkım. dün şok markette bir ayçiçek yağı alayım dedim en düşük fiyat 6.4 tl olmuşsa bunu benim söylemek hakkım. vatandaşın cebindeki parayı kimsenin çalmaya hakkınız yok. polis alacaksan al asker alacaksan al ama yatacak adam alırsan orada dur derim.

11 Ocak 2018 14:25

engineer0
Daire Başkanı

Geçmiş olsun inşallah sağlığına tekrar kavuşursun

smab, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hayırdır bi hastalığın mı var benim bi rahatsızlığım yok ondan sorayım dedim sana batan bişiler var sanırım ondan bu şekilde yazmışsın. tez elden Allah insanlığın topunu islah etsin.

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce bedelli askerlik getirilmeli mi?