Editörler : swat3410E.Kayı Han
11 Ocak 2018 11:18

Artık spor ve sözlü mülakatlar neden ayrı günde yapılıyor?

Güvenlik tahtikati için mi ? Eğer öyleyse maden okula girecekleri çok iyi araştıracaklarsa sporu geçen herkesi sözlü mülakata çağıracaklar mı yoksa güvenlikten elenenleri sözlüye çağırmayacaklar mı?

06serkan91
Memur
11 Ocak 2018 12:21

Güvenlik soruşturmasıyla alakası yok kardeşim. Güvenlik Soruşturması sen okulu kazandıktan sonra intibak eğitimi bitiminden itibaren başlar soruşturma orda form vs dolduruyorsun o şekilde başlıyor. Yoksa şu an Kazanan kazanamayan belli değilken bu kadar insanı araştırmıyor kolay değil

asdf77100
Daire Başkanı
11 Ocak 2018 12:39

peki ozaman neden tarihlerini ayrı zamanlara aldılar torpil için mi

06serkan91, 6 yıl önce

Güvenlik soruşturmasıyla alakası yok kardeşim. Güvenlik Soruşturması sen okulu kazandıktan sonra intibak eğitimi bitiminden itibaren başlar soruşturma orda form vs dolduruyorsun o şekilde başlıyor. Yoksa şu an Kazanan kazanamayan belli değilken bu kadar insanı araştırmıyor kolay değil

okan.edebali
Aday Memur
11 Ocak 2018 14:10

Tam üstüne bastın :):)

asdf77100, 6 yıl önce

Pomemlibayan
Kapalı
11 Ocak 2018 14:11

Onceden olmuyo muydu sanki. Millet parkura hazirlarken ariyo torpil. Bi de söylüyorlar benim var diye. Ama hic biri kazanamadi o ayri :)))

okan.edebali, 6 yıl önce

Tam üstüne bastın :):)

06serkan91
Memur
11 Ocak 2018 14:47

Torpil için zaman mi uzatılır kardeşim ne alakasız şeyler düşünüyorsun

asdf77100, 6 yıl önce

mustafaslan1903
Aday Memur
11 Ocak 2018 15:34

Güvenlik soruşturmasıyla çok alakası var kardeşim bunun mantıklı açıklaması yok başka.

algos123
Genel Müdür
11 Ocak 2018 17:26

Güvenlik soruşturması siz okulu kazanıp gittiğinizde eğitiminizle başlar.

asdf77100
Daire Başkanı
11 Ocak 2018 17:48

Pöh'ü kazanan arkadaşıma amiri demiş ki :siz buraya gelene kadar biz sizin herşeryinizi araştıryoruz bu noktadan sonraki araştırma prosüdür gereği olan araştırma gözden kaçanları yakalamak için demişler.Normalde sizin dediğiniz gibi okula başlayınca başlıyor fakat ozaman insanın aklına şöyel birşey geliyor.O halde Demek ki bu mülakatlara fetöcü cemaat abileri bile girip başarılı sayılabilir gibi saçma bir durum ortaya çıkıyor.Bence yinede bi soruşturma yapılıyordur diye düşünüyorum.

algos123, 6 yıl önce

Güvenlik soruşturması siz okulu kazanıp gittiğinizde eğitiminizle başlar.

11 Ocak 2018 19:28

bencede soruşturma yapiliyor.okula girmeden girdikten so ra ve cikarken her turlu

11 Ocak 2018 19:36

Ayşe Hanım dediğiniz gibi sanırım bir an önce açıklansın artık.

asdf77100
Daire Başkanı
11 Ocak 2018 19:44

ben bu döneme başvuramadım ama ben bile bu olanlardan sonra merak ediyorum acaba mülakatlara çağırılmayacak adaylar olacak mı

Kovboy38, 6 yıl önce

Ayşe Hanım dediğiniz gibi sanırım bir an önce açıklansın artık.

11 Ocak 2018 20:00

Bu format ilk defa uygulaniyor beklemekten baska caremiz yok kaldi ki beklemekten agac olduk meyve verdik zaten.

asdf77100, 6 yıl önce

ben bu döneme başvuramadım ama ben bile bu olanlardan sonra merak ediyorum acaba mülakatlara çağırılmayacak adaylar olacak mı

asdf77100
Daire Başkanı
11 Ocak 2018 23:24

aynen kardes ama benim durumumda olmaktan iyidir hakkınızda hayırlısı bide iyi yönünden bak mülakatlar bitince muhtemelen kısa bir vakitle sonuçları açıklayacaklar çünkü takvimleri daralıyor:D

Kovboy38, 6 yıl önce

Bu format ilk defa uygulaniyor beklemekten baska caremiz yok kaldi ki beklemekten agac olduk meyve verdik zaten.

Akıncıbeyi035
Aday Memur
18 Ocak 2018 16:53

Spordan sonra don atlet komisyon karşısına çıkıyormuş insanlar. Gayette geçerli güzel bir sistem olmuş. bu şekilde devam etmesi daha sağlıklı :))

seferihisar6565
Şube Müdürü
18 Ocak 2018 17:24

Ne farkeder ki :)

Akıncıbeyi035, 6 yıl önce

Spordan sonra don atlet komisyon karşısına çıkıyormuş insanlar. Gayette geçerli güzel bir sistem olmuş. bu şekilde devam etmesi daha sağlıklı :))

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
19 Ocak 2018 01:09

adamini sokmak icin 657yi garibana yedirirler mi :D

Akıncıbeyi035
Aday Memur
19 Ocak 2018 13:51

Her şeyin bir usulü var, ağırlığı olmalı... O zaman bırakalım herkes don atlet çıksın yahu. Başka nedenler de yok demek yanlış olur, fakat insan tertipli temiz bir şekilde çıkmalı :)

seferihisar6565, 6 yıl önce

Ne farkeder ki :)

seferihisar6565
Şube Müdürü
19 Ocak 2018 17:50

Yok ondan demedim. Anlamamışsınız. Don atlet çıkan arkadaşım tek seferde girdi. O terle takım elbise giyip yetişmeye calısan bana 50 vermişler :)) Tek sefer de değil 4 seferdieir aynı şey. O yüzden çok da farketmiyor.

Akıncıbeyi035, 6 yıl önce

Her şeyin bir usulü var, ağırlığı olmalı... O zaman bırakalım herkes don atlet çıksın yahu. Başka nedenler de yok demek yanlış olur, fakat insan tertipli temiz bir şekilde çıkmalı :)

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi