Editörler : Pangaea
11 Ocak 2018 16:45

Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar

Arkadaşlar bir konuda yardımızın lazım. Ben aöf kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim bu sene lisans sınavına girebilir miyim ? ve girdiğimde tercih işlemleri nasıl olucak çünkü ilk tercihler yapılırken ben hala okuyor olacağım. Yardımlarınızı bekliyorum

Kartal1993
Aday Memur
11 Ocak 2018 17:01

Lisans sınavına girebilirsin. Tercih konusuna gelirsek sistem sana mezun olana kadar tercih yaptırmayacak veya yaptırsa dahi atamanı yapmayacak, çünkü mezun değilsin. Puanın 2 yıl geçerli. Bunun 2.3. ataması var. Mezun olduğunda tercih yapabileceksin.

kpss20122018
Aday Memur
11 Ocak 2018 17:02

Evet kardeş girebilirsin mezun olduğunda puanını kullanırsın tecrübeyle sabit ve çok da iyi oluyor sıkı bir şejılde caliş çünkü okul bittiğindre hazırlanmak için zamanın olmayabilir başarılar dilerdim

berkay736
Aday Memur
12 Ocak 2018 02:18

Bu verilen cevaplara -1 veren arkadaş kim çok merak ediyorum. Şurda bir ümit soru soruyorum cevap arıyorum. Moral olunacak yerde insanın şevkini kırıyorsunuz

seyay
Genel Müdür
12 Ocak 2018 09:12

kafanı yorma kardeş. forumun hepsi akıllı olacak değil ya. Arkadaşların verdiği cevap çok doğru biraz onların dediğine odaklan çünkü sen 4. sınıfta 1.ve 2. tercihler geçmiş olacak eğer sen 1 dönem okulunu uzatırsan 3. tercihleri de kaçırabilirsin bunu aklından çıkarma ona göre hem derslerine hem kpss sınavına iyi çalış...

berkay736, 6 yıl önce

Bu verilen cevaplara -1 veren arkadaş kim çok merak ediyorum. Şurda bir ümit soru soruyorum cevap arıyorum. Moral olunacak yerde insanın şevkini kırıyorsunuz

berkay736
Aday Memur
12 Ocak 2018 12:54

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Birazda olsa moral buldum

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi